Виклик ветеринара додому в Україні

Скільки коштує терміновий виклик ветеринара додому в Україні? Пропонуємо порівняти вартість цілодобових ветеринарних послуг на дому.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості послуг виклику ветеринара додому

Якщо ваш домашній улюблениць захворів, і у вас немає можливості їхати до ветклініки, можна терміново викликати ветеринара додому. Оскільки попит на таку послугу досить високий, багато ветеринарів працюють цілодобово. Вартість послуги залежить від дня і час виклику, відстані від клініки до вашого будинку. При виклику лікаря необхідно надати достовірну інформацію про стан тварини, вказати породу. Ветлікар має при собі все необхідне, щоб надати якісну допомогу вашому вихованцеві.

На Prostobank.ua є можливість порівняти вартість виклику ветеринара додому. Ви дізнаєтеся, в якій клініці низькі ціни на виклик ветеринара, яка дешева клініка знаходиться недалеко від вас. Шукайте доступні ціни на ветеринарні послуги з виїздом додому на нашому сайті. Перед замовленням послуги радимо почитати відгуки про ветеринара. Сподіваємося, за допомогою нашого каталогу ви знайдете хорошого професійного ветеринара для вашого вихованця.

Путівники

Як вибрати ветеринара і ветеринарну клініку

На жаль, наші вихованці не застраховані від різного роду недуг і можуть також як і ми захворіти. І щоб зберегти їхнє здоров'я, потрібно вчасно отримати кваліфіковану і адекватну допомогу. Зробити це можна, звернувшись в хорошу ветклініку або до гарного ветеринарного лікаря. А як вибрати ветеринара і скільки коштує його виклик додому, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram