Виклик ветеринара додому в Україні

Скільки коштує терміновий виклик ветеринара додому в Україні? Пропонуємо порівняти вартість цілодобових ветеринарних послуг на дому.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості послуг виклику ветеринара додому

Якщо ваш домашній улюблениць захворів, і у вас немає можливості їхати до ветклініки, можна терміново викликати ветеринара додому. Оскільки попит на таку послугу досить високий, багато ветеринарів працюють цілодобово. Вартість послуги залежить від дня і час виклику, відстані від клініки до вашого будинку. При виклику лікаря необхідно надати достовірну інформацію про стан тварини, вказати породу. Ветлікар має при собі все необхідне, щоб надати якісну допомогу вашому вихованцеві.

На Prostobank.ua є можливість порівняти вартість виклику ветеринара додому. Ви дізнаєтеся, в якій клініці низькі ціни на виклик ветеринара, яка дешева клініка знаходиться недалеко від вас. Шукайте доступні ціни на ветеринарні послуги з виїздом додому на нашому сайті. Перед замовленням послуги радимо почитати відгуки про ветеринара. Сподіваємося, за допомогою нашого каталогу ви знайдете хорошого професійного ветеринара для вашого вихованця.

Путівники

Як вибрати ветеринара і ветеринарну клініку

На жаль, наші вихованці не застраховані від різного роду недуг і можуть також як і ми захворіти. І щоб зберегти їхнє здоров'я, потрібно вчасно отримати кваліфіковану і адекватну допомогу. Зробити це можна, звернувшись в хорошу ветклініку або до гарного ветеринарного лікаря. А як вибрати ветеринара і скільки коштує його виклик додому, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016