Віза в США в Україні

Якщо вам потрібна допомога в отриманні американської візи, скористайтеся нашим каталогом послуг. Ви дізнаєтеся, скільки коштує оформлення туристичної, робочої, гостьової візи в Америку в Україні для громадян України.

Місто
Кількість пропозицій

Скільки коштує оформити візу в США для українців?

У житті бувають ситуації, коли терміново потрібна гостьова, туристична, бізнес, студентська або робоча віза в США. Для економії свого часу і витрат краще звернутися до фахівців, які знають всі тонкощі відкриття візи і пропонують допомогу в оформленні американської візи для українців за доступними цінами.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість послуги оформлення візи в Америку для громадян України в різних містах. Для того щоб отримати візу швидко, якісно і за низькими цінами, уважно вивчіть наш каталог послуг, почитайте відгуки про роботу компаній. Вартість послуги залежить від типу візи, терміну оформлення, цінової політики компанії. Зверніть увагу, зараз є можливість подати документи на візу в США на 10 років або інший період в онлайн режимі. Після замовлення послуги не забудьте залишити свій відгук - як вам допомогли в оформленні американської візи.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб