Уроки гри на гітарі в Україні

Скільки коштують уроки гри на гітарі в Україні? Пропонуємо порівняти вартість навчання гри на гітарі для початківців в музичних школах та студіях міста.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості уроків гри на гітарі для дітей в Україні

Музика грає важливу роль в розвитку малюка. Прищеплювати любов до музики потрібно з раннього дитинства. Тому варто записати дитину на музичні уроки, наприклад, на гру на гітарі. Найбільш відповідний вік для освоєння струнних інструментів - 6-7 років. Дитина зможе швидко навчитися грати на гітарі за допомогою уроків професійних музикантів.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість навчання грі на гітарі для початківців дітей з нуля. Завдяки нашому каталогу послуг ви зможете знайти недорогу музичну школу недалеко від вашого місцезнаходження. У нашому каталозі зібрані пропозиції всіх музичних центрів по всій Україні. Для пошуку послуг в іншому місті потрібно клікнути на його назву. Вартість курсів з навчання грі на гітарі залежить від кількості і тривалості уроків, кількості дітей в групі.

Путівники

Музична освіта дітей: гра на гітарі, фортепіано і ударних

Про те, коли дітям можна починати навчання гри на музичних інструментах, як вибрати інструмент і школу для навчання, яка користь від занять музикою, скільки коштують уроки, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код