Уроки гри на гітарі в Україні

Скільки коштують уроки гри на гітарі в Україні? Пропонуємо порівняти вартість навчання гри на гітарі для початківців в музичних школах та студіях міста.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості уроків гри на гітарі для дітей в Україні

Музика грає важливу роль в розвитку малюка. Прищеплювати любов до музики потрібно з раннього дитинства. Тому варто записати дитину на музичні уроки, наприклад, на гру на гітарі. Найбільш відповідний вік для освоєння струнних інструментів - 6-7 років. Дитина зможе швидко навчитися грати на гітарі за допомогою уроків професійних музикантів.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість навчання грі на гітарі для початківців дітей з нуля. Завдяки нашому каталогу послуг ви зможете знайти недорогу музичну школу недалеко від вашого місцезнаходження. У нашому каталозі зібрані пропозиції всіх музичних центрів по всій Україні. Для пошуку послуг в іншому місті потрібно клікнути на його назву. Вартість курсів з навчання грі на гітарі залежить від кількості і тривалості уроків, кількості дітей в групі.

Путівники

Музична освіта дітей: гра на гітарі, фортепіано і ударних

Про те, коли дітям можна починати навчання гри на музичних інструментах, як вибрати інструмент і школу для навчання, яка користь від занять музикою, скільки коштують уроки, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%