Татуаж губ в Україні

Скільки коштує татуаж губ в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше зробити акварельний, перманентний татуаж губ.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості татуажу губ в салонах краси в Україні?

На цій сторінці ви можете порівняти вартість послуги акварельний, перманентний татуаж губ. Команда Prostobank.ua зібрала пропозиції популярних і професійних салонів краси України. Татуаж губ - це усереднена процедура між татуюванням і макіяжем. Він виглядає дуже природно і його важко відрізнити від звичайного макіяжу. Головна перевага даної процедури - вам не потрібно буде фарбувати губи і робити їх більш яскравими щоранку. З татуажем губ жінка будь-якого віку буде відчувати себе впевненою, красивою і привабливою.

Татуаж губ - це безболісна процедура, яка робиться під місцевим наркозом. Ви не будете відчувати дискомфорт або біль, а результат буде радувати довгий час. Завдяки професійному обладнанню шкіра навколо губ не буде травмована. Вибираючи салон краси і майстра, звертайте увагу на наявність диплома, відгуки і професіоналізм фахівців. Перевагою салону буде використання гіпоалергенних, сертифікованих пігментів. Крім того, багато салонів роблять перманентний татуаж губ тільки після консультації дерматолога або косметолога. Під час процедури майстер повинен дотримуватися гігієнічних та санітарних норм. Основні протипоказання до татуажу губ - шкірні захворювання, цукровий діабет, вірус герпесу.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит под залог недвижимости, авто, спецтехники, золота и пр.

от 18% годовых. Решение за 30 минут

Любая кредитная история

Без справки о доходах и поручителей

Любые суммы от 15 000 грн. и више

До 85% от стоимости залога