Татуаж губ в Україні

Скільки коштує татуаж губ в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше зробити акварельний, перманентний татуаж губ.

Порівняння вартості татуажу губ в салонах краси в Україні?

На цій сторінці ви можете порівняти вартість послуги акварельний, перманентний татуаж губ. Команда Prostobank.ua зібрала пропозиції популярних і професійних салонів краси України. Татуаж губ - це усереднена процедура між татуюванням і макіяжем. Він виглядає дуже природно і його важко відрізнити від звичайного макіяжу. Головна перевага даної процедури - вам не потрібно буде фарбувати губи і робити їх більш яскравими щоранку. З татуажем губ жінка будь-якого віку буде відчувати себе впевненою, красивою і привабливою.

Татуаж губ - це безболісна процедура, яка робиться під місцевим наркозом. Ви не будете відчувати дискомфорт або біль, а результат буде радувати довгий час. Завдяки професійному обладнанню шкіра навколо губ не буде травмована. Вибираючи салон краси і майстра, звертайте увагу на наявність диплома, відгуки і професіоналізм фахівців. Перевагою салону буде використання гіпоалергенних, сертифікованих пігментів. Крім того, багато салонів роблять перманентний татуаж губ тільки після консультації дерматолога або косметолога. Під час процедури майстер повинен дотримуватися гігієнічних та санітарних норм. Основні протипоказання до татуажу губ - шкірні захворювання, цукровий діабет, вірус герпесу.

Путівники

Зробити губи красивими або Все, що потрібно знати про татуаж губ

Красиві губи - це привабливо. Саме тому представниці прекрасної статі приділяють їм так багато уваги і «піддають» губи різним процедурам. Однією з них є татуаж губ. Що це за процедура, чи варто її робити і кому, як до неї підготуватися і скільки вона коштує, розповідає Bankchart.com.ua

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram