Татуаж брів в Україні

Скільки коштує татуаж брів в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше зробити пудровий, волосковий, перманентний татуаж брів.

Порівняння вартості татуажу пудрових брів в салонах краси в Україні?

На Prostobank.ua ви можете порівняти вартість пудрового, волоскового, перманентного татуажу брів. Тут ми зібрали пропозиції всіх салонів краси, які пропонують професійні послуги для жінок. Якісний татуаж брів важко відрізнити від звичайного макіяжу. Завдяки цій процедурі вам не потрібно буде фарбувати брови щоранку протягом 2-4 років. Після татуажу брів кожна жінка буде відчувати себе впевненою і красивою. Важливо відзначити, татуаж брів не змивається, тому ви можете вільно плавати в басейні і загоряти на сонці.

Зазвичай процедура волоскового татуажу брів триває 60-90 хвилин. Вибираючи салон краси і майстра, звертайте увагу на наявність диплома, відгуки і професіоналізм фахівців, якість матеріалів і обладнання. Крім того, салони краси пропонують жінкам різні техніки виконання татуажу брів. Тому перед вибором майстра поцікавтеся технікою виконання. Досить популярною і відносно новою процедурою є татуаж з пудровим ефектом. Дана послуга користується попитом у жінок, у яких колір волосся і брів значно відрізняється. За допомогою пудрового татуажу можна домогтися ефекту більш вираженого контуру брів.

Путівники

Татуаж брів: техніки, переваги, вартість

Про те, що таке перманентний макіяж брів, кому його варто зробити, які його переваги і недоліки і скільки він коштує, розбирався Bankchart.com.ua

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram