Татуаж брів в Україні

Скільки коштує татуаж брів в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше зробити пудровий, волосковий, перманентний татуаж брів.

Порівняння вартості татуажу губ в салонах краси в Україні?

На Prostobank.ua ви можете порівняти вартість пудрового, волоскового, перманентного татуажу брів. Тут ми зібрали пропозиції всіх салонів краси, які пропонують професійні послуги для жінок. Якісний татуаж брів важко відрізнити від звичайного макіяжу. Завдяки цій процедурі вам не потрібно буде фарбувати брови щоранку протягом 2-4 років. Після татуажу брів кожна жінка буде відчувати себе впевненою і красивою. Важливо відзначити, татуаж брів не змивається, тому ви можете вільно плавати в басейні і загоряти на сонці.

Зазвичай процедура волоскового татуажу брів триває 60-90 хвилин. Вибираючи салон краси і майстра, звертайте увагу на наявність диплома, відгуки і професіоналізм фахівців, якість матеріалів і обладнання. Крім того, салони краси пропонують жінкам різні техніки виконання татуажу брів. Тому перед вибором майстра поцікавтеся технікою виконання. Досить популярною і відносно новою процедурою є татуаж з пудровим ефектом. Дана послуга користується попитом у жінок, у яких колір волосся і брів значно відрізняється. За допомогою пудрового татуажу можна домогтися ефекту більш вираженого контуру брів.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристическая страховка онлайн: три программы на выбор.

Обязательная автогражданка от лидера рынка.