Татуаж брів в Україні

Скільки коштує татуаж брів в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше зробити пудровий, волосковий, перманентний татуаж брів.

Порівняння вартості татуажу пудрових брів в салонах краси в Україні?

На Prostobank.ua ви можете порівняти вартість пудрового, волоскового, перманентного татуажу брів. Тут ми зібрали пропозиції всіх салонів краси, які пропонують професійні послуги для жінок. Якісний татуаж брів важко відрізнити від звичайного макіяжу. Завдяки цій процедурі вам не потрібно буде фарбувати брови щоранку протягом 2-4 років. Після татуажу брів кожна жінка буде відчувати себе впевненою і красивою. Важливо відзначити, татуаж брів не змивається, тому ви можете вільно плавати в басейні і загоряти на сонці.

Зазвичай процедура волоскового татуажу брів триває 60-90 хвилин. Вибираючи салон краси і майстра, звертайте увагу на наявність диплома, відгуки і професіоналізм фахівців, якість матеріалів і обладнання. Крім того, салони краси пропонують жінкам різні техніки виконання татуажу брів. Тому перед вибором майстра поцікавтеся технікою виконання. Досить популярною і відносно новою процедурою є татуаж з пудровим ефектом. Дана послуга користується попитом у жінок, у яких колір волосся і брів значно відрізняється. За допомогою пудрового татуажу можна домогтися ефекту більш вираженого контуру брів.

Путівники

Татуаж брів: техніки, переваги, вартість

Про те, що таке перманентний макіяж брів, кому його варто зробити, які його переваги і недоліки і скільки він коштує, розбирався Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код