Стерилізація кішки в Україні

Скільки коштує стерилізація кішки в Україні? Пропонуємо порівняти вартість стерилізації кішки або кошеня в ветеринарних клініках міста або на дому.

Порівняння вартості стерилізація кішки в Україні

Стерилізація - це хірургічна операція, при якій у котів перев'язують насінні протоки, а кішці - маткові труби. Існує величезна кількість міфів на цю тему. Власники кішок повинні розуміти, стерилізація є абсолютно нешкідливою і безпечною процедурою. Стерилізувати тварин повинні досвідчені ветеринари, які відмінно знають фізіологію котів. Бажано зробити операцію кішці до першої тічки, а саме у віці 8-10 місяців. У такому віці організм кішки вже майже повністю сформувався, але ще не настала статева зрілість. Інші не менш важливі причини, які вказують на необхідність стерилізації: пухлини статевих органів і молочних залоз; хвороби яєчників і матки.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість лапароскопічної стерилізації кішок в різних ветеринарних клініках міст України. Тут ви знайдете низькі ціни на професійну операцію. Вартість послуги залежить від породи і ваги кішки, цінової політики клініки. Для пошуку найближчої ветклініки радимо скористатися нашим довідником. Обов'язково читайте відгуки про клініку, залишайте свої побажання і вибирайте недорогу послугу стерилізації котів.

Путівники
Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Ставка 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Залоговые кредиты в Киеве и области

Кредит під заставу нерухомості, авто, спецтехніки, золота та ін.

від 18% річних. Рішення за 30 хвилин

Будь-яка кредитна історія

Без довідки про доходи та поручителів

Будь-які суми від 15 000 грн. і вище

До 85% від вартості застави

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код