Стерилізація кішки в Україні

Скільки коштує стерилізація кішки в Україні? Пропонуємо порівняти вартість стерилізації кішки або кошеня в ветеринарних клініках міста або на дому.

Порівняння вартості стерилізація кішки в Україні

Стерилізація - це хірургічна операція, при якій у котів перев'язують насінні протоки, а кішці - маткові труби. Існує величезна кількість міфів на цю тему. Власники кішок повинні розуміти, стерилізація є абсолютно нешкідливою і безпечною процедурою. Стерилізувати тварин повинні досвідчені ветеринари, які відмінно знають фізіологію котів. Бажано зробити операцію кішці до першої тічки, а саме у віці 8-10 місяців. У такому віці організм кішки вже майже повністю сформувався, але ще не настала статева зрілість. Інші не менш важливі причини, які вказують на необхідність стерилізації: пухлини статевих органів і молочних залоз; хвороби яєчників і матки.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість лапароскопічної стерилізації кішок в різних ветеринарних клініках міст України. Тут ви знайдете низькі ціни на професійну операцію. Вартість послуги залежить від породи і ваги кішки, цінової політики клініки. Для пошуку найближчої ветклініки радимо скористатися нашим довідником. Обов'язково читайте відгуки про клініку, залишайте свої побажання і вибирайте недорогу послугу стерилізації котів.

Путівники

Стерилізація кішок: знущання або допомога?

Про те, що ж таке стерилізація: всі «за» і «проти», коли і як її проводити, як підготувати і як доглядати за твариною до і після операції, скільки коштує операція, чим годувати стерилізованого кота, розповість Bankchart.com.ua

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит «Stability»

Выгодное предложение по депозитам в валюте (доллар / евро) - ставка в валюте до 4% годовых

Сумма от 100 евро / доллар

Максимальная сумма - без ограничений

Бесплатный выпуск карты. Проценты перечисляются на карточку.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!