Педикюр в Україні

Скільки коштує красивий педикюр на ногах в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше зробити апаратний, кислотний, медичний, весільний педикюр.

Порівняння вартості послуг педикюру в салонах краси в Україні

Шукаєте салон краси для красивого жіночого педикюру? Пропонуємо перелік салонів з описом даної послуги та зазначенням вартості. Тут ви можете порівняти ціни на педикюр для жінок у вашому місті і вибрати найбільш підходящий салон. Крім того, ви можете скористатися пошуком на карті і знайти дешевий салон поблизу вас.

Майстри використовують різні види педикюру - класичний (гігієнічний), європейський і комбінований. Комбінований педикюр включає в себе: очищення, пом'якшення шкіри, нігтів; видалення загрубілої шкіри ступні; обробка кутикули; надання бажаної форми нігтьовій пластині, нанесення крему, масаж ступні. Для обробки загрубілої шкіри ступні вам можуть запропонувати апаратний або кислотний (фруктово-кислотний) педикюр. Апаратний педикюр полягає в акуратній обробці ороговілих ділянок за допомогою шліфувальних насадок різного діаметру. За допомогою шліфувальних ковпачків майстри обробляють важкодоступні місця між і під пальцями, область навколо нігтьового валика, кінчики пальців. Кожен метод має свої переваги і різниться вартістю.

Крім того, на цій сторінці ви можете порівняти вартість різних видів педикюру, в тому числі з покриттям гель-лаком, шелаком, французького, медичного. Серед пропозицій майстрів можна знайти послуги педикюру з виїздом на дім (особливо актуально для весільного педикюру).

Путівники

Педикюр: яким буває, скільки коштує і як зробити в домашніх умовах

Педикюр - одна з тих процедур, яка користується особливою популярністю у дівчат, коли мова йде про створення цілісного, красивого і бездоганного образу. Bankchart.com.ua розповість, які види педикюру існують, чи можна зробити педикюр в домашніх умовах, і що для цього потрібно, у скільки обійдеться педикюр в салонах України.

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram