Кератинове випрямлення волосся в Україні

Скільки коштує кератіновие випрямлення і лікування волосся в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше випрямити і лікувати волосся кератином.

Порівняння вартості випрямлення і лікування волосся в салонах краси в Україні

Дівчата з кучерявим волоссям часто мріють про пряме. Тому вони часто користуються послугою випрямлення волосся. Вартість даної процедури в салонах краси залежить від способу випрямлення. Майстри пропонують випрямлення волосся праскою і кератинове випрямлення волосся. Вартість даної процедури також залежить від довжини волосся. Ефект від кератинового випрямлення тримається близько 3 місяців (залежно від професійності майстра, догляду за волоссям після процедури). У наш час кератинове випрямлення волосся є абсолютно безпечною процедурою, адже салони краси використовують перевірену, брендову продукцію. Більш того, така техніка має навіть лікувальні властивості. Завдяки цьому волосся стає гладким і блискучим із захистом. Молекули кератину збагачують волосся, захищають його від негативного впливу навколишнього середовища, шкідливого ультрафіолетового випромінювання, диму і смогу.

Пропонуємо скористатися нашим сервісом для пошуку найбільш відповідного салону краси для випрямлення і лікування волосся голови за низькими цінами. Тут ви можете порівняти вартість послуги, почитати відгуки і знайти кращого майстра.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

АКЦИЯ!!! Скидки и подарки за кредит! До 15 000 грн. бесплатно

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!