Кератинове випрямлення волосся в Україні

Скільки коштує кератіновие випрямлення і лікування волосся в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше випрямити і лікувати волосся кератином.

Порівняння вартості випрямлення і лікування волосся в салонах краси в Україні

Дівчата з кучерявим волоссям часто мріють про пряме. Тому вони часто користуються послугою випрямлення волосся. Вартість даної процедури в салонах краси залежить від способу випрямлення. Майстри пропонують випрямлення волосся праскою і кератинове випрямлення волосся. Вартість даної процедури також залежить від довжини волосся. Ефект від кератинового випрямлення тримається близько 3 місяців (залежно від професійності майстра, догляду за волоссям після процедури). У наш час кератинове випрямлення волосся є абсолютно безпечною процедурою, адже салони краси використовують перевірену, брендову продукцію. Більш того, така техніка має навіть лікувальні властивості. Завдяки цьому волосся стає гладким і блискучим із захистом. Молекули кератину збагачують волосся, захищають його від негативного впливу навколишнього середовища, шкідливого ультрафіолетового випромінювання, диму і смогу.

Пропонуємо скористатися нашим сервісом для пошуку найбільш відповідного салону краси для випрямлення і лікування волосся голови за низькими цінами. Тут ви можете порівняти вартість послуги, почитати відгуки і знайти кращого майстра.

Путівники

Ламінування і кератинове випрямлення волосся: переваги, недоліки, вартість

Безліччю косметичних послуг сьогодні вже нікого не здивувати. Їх настільки багато, що не вистачить пальців рук і ніг, щоб порахувати. Bankchart.com.ua розповість лише про дві з них: про ламінування і кератинове випрямлення волосся - що це за послуги, що у них спільного, які їх переваги та недоліки і у скільки вони обійдуться представницям прекрасної статі.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км