Кератинове випрямлення волосся в Україні

Скільки коштує кератіновие випрямлення і лікування волосся в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше випрямити і лікувати волосся кератином.

Порівняння вартості випрямлення і лікування волосся в салонах краси в Україні

Дівчата з кучерявим волоссям часто мріють про пряме. Тому вони часто користуються послугою випрямлення волосся. Вартість даної процедури в салонах краси залежить від способу випрямлення. Майстри пропонують випрямлення волосся праскою і кератинове випрямлення волосся. Вартість даної процедури також залежить від довжини волосся. Ефект від кератинового випрямлення тримається близько 3 місяців (залежно від професійності майстра, догляду за волоссям після процедури). У наш час кератинове випрямлення волосся є абсолютно безпечною процедурою, адже салони краси використовують перевірену, брендову продукцію. Більш того, така техніка має навіть лікувальні властивості. Завдяки цьому волосся стає гладким і блискучим із захистом. Молекули кератину збагачують волосся, захищають його від негативного впливу навколишнього середовища, шкідливого ультрафіолетового випромінювання, диму і смогу.

Пропонуємо скористатися нашим сервісом для пошуку найбільш відповідного салону краси для випрямлення і лікування волосся голови за низькими цінами. Тут ви можете порівняти вартість послуги, почитати відгуки і знайти кращого майстра.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит під 1,5% на місяць. Під авто, квартиру, будинок, нежитлове приміщення

Кредит: 30 000 - 15 000 000 грн.

Термін: від 1 місяця до 10 років

Без виписки і перереєстрації

Київ, Київська область, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ

Депозитна Акція. Додатково до +1% до діючої ставки

По вкладах «Прибутковий» або «Стабільний» у гривні

Мінімальна сума вкладу - 5 000 грн.

Строк вкладу від 3 до 12 місяців

Додатково до діючої ставки від від +0,25% до 1,0% на момент відкриття вкладу

Акція діє з 15.12.20 по 29.01.21

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код