Кератинове випрямлення волосся в Україні

Скільки коштує кератіновие випрямлення і лікування волосся в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше випрямити і лікувати волосся кератином.

Порівняння вартості випрямлення і лікування волосся в салонах краси в Україні

Дівчата з кучерявим волоссям часто мріють про пряме. Тому вони часто користуються послугою випрямлення волосся. Вартість даної процедури в салонах краси залежить від способу випрямлення. Майстри пропонують випрямлення волосся праскою і кератинове випрямлення волосся. Вартість даної процедури також залежить від довжини волосся. Ефект від кератинового випрямлення тримається близько 3 місяців (залежно від професійності майстра, догляду за волоссям після процедури). У наш час кератинове випрямлення волосся є абсолютно безпечною процедурою, адже салони краси використовують перевірену, брендову продукцію. Більш того, така техніка має навіть лікувальні властивості. Завдяки цьому волосся стає гладким і блискучим із захистом. Молекули кератину збагачують волосся, захищають його від негативного впливу навколишнього середовища, шкідливого ультрафіолетового випромінювання, диму і смогу.

Пропонуємо скористатися нашим сервісом для пошуку найбільш відповідного салону краси для випрямлення і лікування волосся голови за низькими цінами. Тут ви можете порівняти вартість послуги, почитати відгуки і знайти кращого майстра.

Путівники

Ламінування і кератинове випрямлення волосся: переваги, недоліки, вартість

Безліччю косметичних послуг сьогодні вже нікого не здивувати. Їх настільки багато, що не вистачить пальців рук і ніг, щоб порахувати. Bankchart.com.ua розповість лише про дві з них: про ламінування і кератинове випрямлення волосся - що це за послуги, що у них спільного, які їх переваги та недоліки і у скільки вони обійдуться представницям прекрасної статі.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб