Кератинове випрямлення волосся в Україні

Скільки коштує кератіновие випрямлення і лікування волосся в Україні? За допомогою нашого каталогу послуг ви дізнаєтеся, де дешевше випрямити і лікувати волосся кератином.

Порівняння вартості випрямлення і лікування волосся в салонах краси в Україні

Дівчата з кучерявим волоссям часто мріють про пряме. Тому вони часто користуються послугою випрямлення волосся. Вартість даної процедури в салонах краси залежить від способу випрямлення. Майстри пропонують випрямлення волосся праскою і кератинове випрямлення волосся. Вартість даної процедури також залежить від довжини волосся. Ефект від кератинового випрямлення тримається близько 3 місяців (залежно від професійності майстра, догляду за волоссям після процедури). У наш час кератинове випрямлення волосся є абсолютно безпечною процедурою, адже салони краси використовують перевірену, брендову продукцію. Більш того, така техніка має навіть лікувальні властивості. Завдяки цьому волосся стає гладким і блискучим із захистом. Молекули кератину збагачують волосся, захищають його від негативного впливу навколишнього середовища, шкідливого ультрафіолетового випромінювання, диму і смогу.

Пропонуємо скористатися нашим сервісом для пошуку найбільш відповідного салону краси для випрямлення і лікування волосся голови за низькими цінами. Тут ви можете порівняти вартість послуги, почитати відгуки і знайти кращого майстра.

Путівники

Ламінування і кератинове випрямлення волосся: переваги, недоліки, вартість

Безліччю косметичних послуг сьогодні вже нікого не здивувати. Їх настільки багато, що не вистачить пальців рук і ніг, щоб порахувати. Bankchart.com.ua розповість лише про дві з них: про ламінування і кератинове випрямлення волосся - що це за послуги, що у них спільного, які їх переваги та недоліки і у скільки вони обійдуться представницям прекрасної статі.

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram