Кастрація кота в Україні

Скільки коштує кастрація кота в Україні? Пропонуємо порівняти вартість кастрації кота або кошеняти в ветеринарних клініках міста або на дому.

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості кастрації кота на дому і в клініці

Існують різні думки на рахунок кастрації котів. Якщо ви все-таки вирішили каструвати домашнього вихованця, радимо дізнатися вартість даної послуги. На нашому сайті можна порівняти ціни на кастрацію котів в різних ветеринарних клініках. Вартість кастрації залежить від категорії складності операції, породи і ваги кота. На цій сторінці ви можете вибрати найбільш підходящу для вас послугу за доступною ціною. Для пошуку найближчої ветклініки радимо скористатися нашим довідником. Обов'язково читайте відгуки про клініку і залишайте свої побажання.

Путівники

Вісім міфів про кастрацію котів

Bankchart.com.ua з'ясовував найпоширеніші міфи про кастрацію домашніх котів, всі «за» і «проти», можливі наслідки цієї операції, помилки і переваги. Прийняти правильне рішення каструвати вашого вихованця чи ні, допоможе ця стаття. Ви також дізнаєтеся, коли краще кота каструвати і як доглядати, годувати його після операції.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%