Дресирування собак в Україні

Скільки коштує дресирування собак в Україні? Пропонуємо порівняти вартість дресирування собак і цуценят в вашому місті.

Порівняння вартості послуг дресирування собак, цуценят на майданчику ОКД і на дому

Дресирування собаки - це дуже важливий крок після покупки тварини. Адже собака - розумна тварина, яке потребує постійного навчання і виховання. Звичайно, можна самостійно дресирувати собаку вдома. Але з професіоналом процес навчання пройде швидше і ефективніше. Фахівці кінологічних центрів знають всі тонкощі дресирування собак різних порід. Більш того, вони навчать собаку охорони господарів, дітей, майна; перевиховають агресивних собак; виправлять помилки дресирування.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість дресирування німецької вівчарки, лабрадора, хаскі, алабая, лайки, такси та собак інших порід на майданчику ОКД або на дому. Тут ви знайдете низькі ціни на пропоновані послуги. Вартість дресирування залежить від тривалості уроку, кількості собак, яких дресирують і програми навчання.

Путівники

Основні принципи дресирування собак

Початківцю собаківникові, щоб виростити вихованого і вірного друга, треба докласти величезну кількість сил, часу і знань. Bankchart.com.ua розповість про основні принципи виховання та про помилки, допустивши які, собаківник замість друга ризикує виростити злого і агресивного собаку.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Вклади від 1000 грн або 100 дол.

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016