Чистка акваріума в Україні

Скільки коштує і де можна замовити недорогу чистку акваріума в Україні? Пропонуємо порівняти вартість професійного чищення морського і прісноводного акваріума з живими і штучними рослинами, з коралами і без (рибного акваріума).

Місто
Кількість пропозицій

Порівняння вартості послуг чищення акваріума

Якщо ви хочете, щоб акваріумні рибки не хворіли, подбайте про чистоту акваріума. Адже акваріуми потребують регулярного професійного обслуговування і чищення. Акваріуми об'ємом понад 100 літрів потрібно чистити раз в 2-3 тижні, маленькі - мінімум раз на тиждень. Процедура чищення акваріума включає підготовку і заміну води, очищення зовнішнього і внутрішнього нальоту на склі, очищення декоративних елементів, промивання фільтра та іншого обладнання.

На Prostobank.ua можна порівняти вартість професійного чищення морського і прісноводного акваріума з живими і штучними рослинами, з коралами і без (рибного акваріума). Тут ви знайдете низькі ціни на разове і регулярне чищення акваріума. Вартість залежить від виду акваріума і його об'єму. Вивчіть всі пропозиції і виберіть найбільш підходящі умови замовлення послуги чистки акваріума.

Путівники

Акваріум: оформлення, освітлення, фільтри, види рибок

Bankchart.com.ua розповідає про види та особливості утримання цихлид, живородних рибок, акваріумних сомиків. Крім того, в цій статті ви дізнаєтеся, як оформити акваріум, вибрати фільтри і лампу для освітлення.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Prosto Money

Деньги под залог авто и недвижимости в Киеве и Львове

Сумма от 50 000 до 20 000 000 грн.

Срок от 3 месяцев до 5 лет

Возможность досрочного погашения и пролонгации

Без переоформления (Вы остаётесь собственником)

Без звонков на работу/родственникам

Одобрение 95% заявок

Территория Киев и область до 35 км, Львов и область до 35 км

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%