про твої фінанси

Як дістатися, де оселитися і що можна подивитися в Ужгороді

Не важливо, коли ти вперше опинишся в Ужгороді, головне - знати, що можна подивитися в цьому невеликому, але по-своєму прекрасному місті. Саме тому Bankchart.com.ua склав свій список пам'яток Ужгорода і розповість про те, як можна туди дістатися, де купити квитки на той чи інший транспорт і як зняти житло в Ужгороді.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Як дістатися до Ужгорода
 2. Де оселитися в Ужгороді
 3. Що подивитися в Ужгороді та околицях

  3.1. Вулиця Корзо

  3.2. Пішохідний міст

  3.3. Липова алея

  3.4. Ужгородський замок

  3.5. Закарпатський музей народної архітектури та побуту

  3.6. Ужгородська філармонія

  3.7. Хрестовоздвиженський собор

  3.8. Ботанічний сад

  3.9. Дегустаційний винний зал «Шардоне»

Як дістатися до Ужгорода

Ужгород - місто з добре розвиненою транспортною інфраструктурою. Дістатися сюди можна і автобусом, і поїздом, і навіть літаком. Знайти та придбати квитки на один з цих видів транспорту можна за наступними посиланнями:

Де оселитися в Ужгороді

З житлом в Ужгороді проблем немає. Тут можна зняти як номер в одному з готелів міста, так і кімнату у приватної особи. Знайти відповідне житло можна тут. А про те, як зняти квартиру або апартаменти в іншому місті, можна прочитати в нашій статті: «Як зняти апартаменти для подорожі: сервіси Booking і Airbnb».

Що подивитися в Ужгороді та околицях

Вулиця Корзо

Свою екскурсію по місту можна сміливо починати з прогулянки по одній з головних вулиць Закарпаття - по вулиці Корзо. Адже в ній збережена душа старого Ужгорода, відчувається дух міста, його атмосфера і настрій.

Вулиця Корзо - одне з найулюбленіших місць не тільки туристів, але й місцевих жителів. Особливою популярністю вона користується у молодих людей, які люблять призначати тут побачення і проводити теплі літні вечори.

Пішохідний міст

Цей міст проходить над річкою Уж, з'єднує дві набережні міста і є ще однією його пам'яткою, яка полюбилася як туристам, так і місцевій молоді. Багато хто приходить сюди не просто насолодитися кращими видами міста, а й підкоритися його туристичним традиціям: загадати бажання і повісити декоративний замочок «на щастя» на перилах. До того ж, на цьому мосту розташована ще одна пам'ятка Ужгорода - міні-статуя Свободи, яка є найменшою статуєю Свободи в світі і самим маленьким чинним маяком нашої країни.

Липова алея

Відвідавши пішохідний міст можна відправитися на липову алею, яка простяглася вздовж з'єднаних мостом набережних. Чим примітна ця алея? А тим, що вона є найдовшою липовою алеєю в Європі. Її протяжність більше двох кілометрів.

Ужгородський замок

Цю споруду Середньовіччя вважають історичним серцем Ужгорода. Розташований замок на горі і в свій час виконував функції фортеці: захищав від ворогів Київську державу. Сьогодні ж Ужгородський замок є місцем, де розташувався Закарпатський краєзнавчий музей, цікавий гостям міста багатством своєї експозиції.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Приголомшливі види цього музею відкриваються з висоти оглядового майданчика Ужгородського замку. Не відвідати його, опинившись в Ужгороді, значить «вчинити злочин». Тут зібрані експонати з різних куточків Закарпаття, представлені хатини етнічних груп і національних меншин. Потрапити в цей музей - це зануритися в життя гуцулів та ознайомитися з їх культурою та історією. В цілому в музеї зберігається понад 14 тисяч експонатів.

Ужгородська філармонія

Йти до цієї пам'ятки чи не йти, вирішувати гостю міста. Але не помітити її, прогулюючись по Ужгороду, просто не вийде. Цей пам'ятник історії приваблює туристів своєю цікавою архітектурою і незвичайним колірним рішенням фасаду.

Хрестовоздвиженський собор

Є однією з головних церковних пам'яток міста. Цікавий гостям міста завдяки своїй оригінальній архітектурі та розкішному оздобленню всередині.

Ботанічний сад

Ті, хто любить прогулятися серед зелені і незвичайних рослин, можуть сміливо вирушати в Ужгородський ботанічний сад. Тут, на відносно невеликій території можна побачити близько п'яти тисяч видів різноманітних рослин.

А для тих, хто приїхав в Ужгород з дітьми, ботанічний сад стане справжньою знахідкою, адже на його території є дитяча залізниця, яка здатна подарувати маленьким туристам море незабутніх вражень.

Дегустаційний винний зал «Шардоне»

Найкращий спосіб закінчити екскурсію по Ужгороду - відвідати дегустаційний винний зал «Шардоне». Тут пропонується найкраща продукція найвідоміших винних заводів Закарпаття.

А побачивши винний прес дев'ятнадцятого століття, переглянувши фільм «Божественний дар Бахуса», присвячений мистецтву закарпатського виноробства, пізнавши таїнство дегустації і відчувши легку втому, можна сміливо вирушати назад додому.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Корисні статті з даної тематики