про твої фінанси

Вибираємо велосипедний ліхтар: поради

Щоб на велосипеді можна було кататися не лише вдень, а й уночі, потрібний велосипедний ліхтар. А на які параметри слід звертати увагу, при його виборі, чим хороший ліхтар для велосипеда з акумулятором, скільки коштує велоліхтар в інтернет-магазинах України та інше, вирішив розібратися Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Як правильно вибрати ліхтар для велосипеда
  2. Де купити задній ліхтар на велосипед: інтернет-магазини, ціни
  3. Велопохід: пам'ятка велотуристу початківцю
  4. Веломагазини України: адреси, сайти

Як правильно вибрати ліхтар для велосипеда

Вибираючи велосипедний ліхтар, рекомендується орієнтуватися на такі параметри:

Корпус

На сьогоднішній день, на ринку велосипедних аксесуарів можна зустріти ліхтарі, виготовлені із пластику або анодованого алюмінію. Другі вважаються міцнішими, а відповідно і прослужать довше. Але й заплатити за такі ліхтарі на велосипед доведеться більше.

Джерело світла

Коли дійде час до цього параметра, тут буде вибір між галогенними лампами і світлодіодами. Що стосується перших, то вони є яскравішими, але при цьому споживають більше енергії. Якщо ж говорити про світлодіоди, то вони хоч і не можуть зараз похвалитися такою ж яскравістю, як галогенні лампи, зате економічніші. І до того ж вони мають більш тривалий термін служби.

Світловий потік

Цей параметр визначає, скільки світла створює пристрій. Вимірювання здійснюється у таких одиницях як люмени. Оптимальне в даному випадку рішення - ліхтар на велосипед зі світловим потоком 400-600 люмен (це середній світловий потік).

Передача кольору

Оптимально, якщо світло буде нейтральним білим, без переважання жовтизни чи блакитності. Досить хороший варіант, коли температура світла 6500 К.

Оптика

Тут вам доведеться вибирати між рефлектором або лінзою, що фокусує.

Рефлектор – це відбиваюча світло чаша, у центрі якої є джерело світла. Як правило, промінь, сформований рефлектором - це яскрава світлова пляма в центрі і менш освітлені засвітки з боків.

Фокусуючі лінзи також формують пучок світла, який може бути у формі рівномірної круглої плями без вираженого центру або вузького променя, що далеко світиться, без засвітки з боків.

Кут розсіювання

Вважається, що чим він більший, тим краще. Але, наприклад, для їзди заміським шосе, ця закономірність не працює. Тут, навпаки, краще, якщо кут розсіювання буде дуже широкий. Якщо говорити загалом, він має становити не менше 125 градусів.

Джерело живлення

Ліхтар для велосипеда може брати енергію від акумулятора, батарей або динамо-машини.

Якщо говорити про акумулятор, його перевага полягає в можливості багаторазової перезарядки, регулювання рівня яскравості і хорошому світловому промені.

Батарейки хороші тим, що їх завжди можна замінити запасними. Але через невисоку потужність вони не можуть створити яскравий світловий промінь, що далеко б'є. Їх як джерело живлення найкраще розглядати, якщо це задній ліхтар для велосипеда.

Головна перевага динамо-машини – це відсутність необхідності час від часу заряджати акумулятор або міняти батареї (вона генерує електроенергію, від якої живиться лампа, за рахунок обертання колеса велосипеда під час їзди).

Час автономної роботи

Скільки працюватиме велосипедний ліхтар, залежить від потужності та виду джерела світла, а також від ємності джерела енергії.

Як показує практика, одного повного заряду гарного акумулятора вистачає на шість-дванадцять годин роботи світлодіодної лампи або на дві-три години галогенової.

Де купити задній ліхтар на велосипед: інтернет-магазини, ціни

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком із доступом до коштів 24/7

безкоштовне поповнення, обслуговування, безготівкові розрахунки та зняття коштів в усіх банкоматах України

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики