про твої фінанси

Джибінг: по перилах на сноуборді

Практично в будь-який вид спорту можна додати перчинку екстриму. Може здатися, що взимку можливостей поекстремалити менше, але джибери-сноубордисти так не вважають. Сноуборд для них - це не спеціалізована для гірських схилів дошка з кріпленнями, а зимовий скейт, який відмінно вписується в великі міста. Про цей вид джибінга багато цікавого дізнався Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

Джибінг - це напрямок екстриму, де лижам, скейтам, бордам та роликам підкоряються труби, лавки, перила, колоди, дахи, стіни, сходи і все інше, за чим можна просковзити.

Йтиметься про екстремальний зимовий вид спорту, де трюки виконуються на сноуборді. У перекладі з англійської джибінг - «катання по перилах», але зараз джибери не обмежують себе тільки перилами: під вмілими ногами сноуборд здатний з'їжджати практично з будь-яких гладких поверхонь.

Для джибінгу на сноуборді не обов'язково їхати в гори, купувати скіпаси, підніматися на підйомниках. Досить купити борд і побачити місто з іншого ракурсу: як безліч можливостей для розвитку своєї майстерності.

Джерело фото:  www.x-sport.info

Цей вид джибінга з'явився стихійно - бордери, які не могли або не хотіли кудись їхати, щоб займатися улюбленою справою, облюбували міста. Років 30 тому, коли з'явився джиб-рух, джиберів записували в хулігани і не сприймали серйозно. З міських вулиць джибінг прийшов і на гірські траси, але консервативні сноубордисти і лижники сприймали їх трюки як перешкоду своєму відпочинку.

Через 10 років бордерами-екстремалами зацікавилися бізнесмени, які побачили в цьому русі свіжий струмінь розвитку як сноубордингу, так і бізнесу. Через ЗМІ підприємці показали світу приголомшливі відео трюків і розповіли про джибінг, як про новий вид спорту. Екстремалам джибінг на борді припав до душі і маштабно стартував на світовому рівні.

Джерело фото:  streettricks.ru

Звичайно, без вміння впевнено кататися на сноуборді джибінг пробувати не варто. Для початку потрібно навчитися як управляти дошкою, так і відчувати своє тіло, продовженням якого стає сноуборд.

Універсальний трюк, який стане в нагоді у всіх інших трюках джибінга, називається «оллі». Грубо кажучи, «оллі» - це вміння підстрибувати і приземлятися на борді. Як в будь-якому вигляді єдиноборства найважливіше навчитися правильно падати, так в джибінгу - правильно заїжджати і правильно з'їжджати з перешкод. Для цього і потрібно до автоматизму викачаний «оллі».

Джерело фото:  chillerdecks.com

У будь-якому виді джибінга - на роликах, на скейті, на лижах або на борді найголовніше - балансування. Контроль і синхронізація рухів - це основа для виконання трюків, які з першого погляду можуть здатися неможливими. Вузькі труби, яких вистачає в містах, явно не призначені для катання, але джибери ковзають по ним, як по добре торованому снігу.

Основний трюк в джибінгу називається «50-50» - на сленгу «фіфті-фіфті». Його суть в ковзанні паралельно фігурі - перешкоді, яку джибер вибирає для подолання. Для початку підійде звичайна невисока лава, до якої можна нарити сніг для заїзду.

Важливо навчитися балансувати. Плечі слід зафіксувати на одному рівні і не забувати, що вони повинні залишатися нерухомими. Часто новачки рефлекторно намагаються утримати рівновагу стопами - стати на носки або на п'яти, але тоді рівновага втрачається остаточно. Тому що тут за баланс у відповіді руки і спина.

Джерело фото:  www.snowboard-life.ru

Ще один базовий трюк називається «бордслайд» - це ковзання перпендикулярно фігурі, тобто джибер на момент з'їзду має повернутися не боком, як звикли снобордісти, а обличчям вперед - і тоді це буде називатися «фронтсайд», або спиною - «бексайд». Цей трюк вважається складнішим за «50-50», тому що потрібно навчитися правильно і чітко розгортатися на 90 градусів перед вистрибуванням. Дивитися під час трюку потрібно на фігуру, яка виявляється чітко посередині борда, між кріпленнями, а тіло нахилити трохи вперед, злегка зігнувши коліна.

«Фіфті-фіфті» і «бордслайд» - це азбука джибінга на дошці. Практично всі інші трюки, навіть найскладніші, базуються на них.

Спеціальної екіпіровки для джиберів немає, екіпірування сноубордиста цілком підходить для цього виду джибінга - зручні штани і куртка, шолом, маска і рукавички. Дошку радять купувати класичну, середньої жорсткості, щоб вона була стійкою, але маневреною. У кріпленнях борда для джибінга важлива міцність, тому найкраще, щоб вони були металевими. А ось черевики варто вибрати пом’ягше, щоб було простіше координувати рухи.

Далеко не завжди є можливість займатися тим, чим дуже хочеться. І часто справа не в тому, що немає можливості поїхати в гори. Все прозаїчно: час іде, і пори року змінюють один одну.

Джерело фото:  http://slenergy.ru

Але навіть влітку теж є можливість джибити. У сноу-парках зі спеціальним покриттям в будь-який час року можна відточувати свою майстерність і не залежати від наявності снігу. Там можна чітко зрозуміти, як ковзати по основним джиб-фігурам: по Рейлі - похилих або прямих перилах; і по боксах - фанерних скриньках з більшою площею, ніж у перил.

Покататися в горах на сноуборді всю зиму навряд чи у кого-то вийде, але якщо вдома стоїть і припадає пилом борд, а на вулиці сніг - то чому б не відкрити для себе джибінг?

На нашому сайті ви можете дізнатися актуальні ціни на послуги  прокату сноубордів і спорядження

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Страховая группа ТАС

Страховка онлайн

Туристична страховка онлайн: три програми на вибір

Обов'язкова автоцивілка від лідера ринку

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Совершайте переводы в USDT TRC-20 вместе с Chatex.

Переводите без комиссии, мгновенно, безопасно и удобно друзьям, родственникам и коллегам по всему миру!

Корисні статті з даної тематики