про твої фінанси

Тату: містичне мистецтво або модна екзотика?

Bankchart.com.ua розповідає про витоки і сучасні тенденції таких красивих жіночих тату: трайбл, білі, 3d татуювання і написи.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Трайбл
 2. Тату на пальцях рук
 3. Написи на нозі
 4. Тату в зоні за вухом
 5. Тату ієрогліфи на шиї
 6. Тату в області обличчя
 7. Білі татуювання
 8. Об'ємні 3D татуювання

Прагнення до самовираження вже давно не обмежується лише модним гардеробом, зачіскою та макіяжем. Останнім часом найбільш затребуваним варіантом власної "індивідуалізації" стало татуювання для дівчат. Це стародавнє мистецтво зображення загадкових малюнків на тілі зазнало великих змін і сьогодні вражає неймовірним різноманітністю.

Малюнки, символи, обереги, як і різні орнаменти давнини ніколи не були даниною моді, так як завжди несли в собі дуже глибокий сенс. Досить було одного невірного штриха або лінії і енергетика символу порушувалася, що могло спричинити небажані наслідки. У стародавні часи в це не тільки вірили, - це було знанням, накопиченим поколіннями. Адже письмена древніх цивілізацій теж складалися з символів: руни, ієрогліфи, малюнки майя та ін.

Не дивно, що нанесення символів на тіло людини, носило особливий сакральний сенс. Це був справжній містичний ритуал, спосіб переходу людини в нову якість. Найчастіше за допомогою тату перетворювався зв'язок між душею і тілом людини.

До сих пір достовірно не відомо, де зародилося мистецтво тату. Прийнято вважати, що перше татуювання належить давньоєгипетській мумії, вік якої становить близько чотирьох тисяч років. Цікаво, що на цій забальзамованій мумії малюнок не втратив яскравості фарб.

Трайбл

Найвідомішою давньою традицією тату, яка згодом поширилася в Європі, вважається священне мистецтво татуажу Полінезії. До речі, стилістика полінезійських племен  трайбл  збереглася до теперішнього часу і в найвідоміших салонах користується великою популярністю. Слово «трайбл» перекладається як родовий, племінний або іменний. Візерунок цього татуажу красивий, різноманітний і являє собою складні спіралі, загнуті форми і вигнуті візерунки.

Джерело фото:  http://tattookiev.org/

Наносити татуювання могли тільки особливі представники племен - жерці. Перш ніж зробити ритуал нанесення тату, вони довго молилися і приступали до дійства в стані трансу. Для них татуювання було  пов'язане з душею людини ,  її духовною енергією, думками і бажаннями . Магічні татуювання повинні були керувати людським життям, захищати носія від всіх бід і помилок, додавати йому сили і сміливості, позбавляти від страхів.

Саме тому трайбл відрізняє те, що тут не робиться акцент на самому образі тату, а більше на емоціях і почуттях, які викликаються у людини при спогляданні такого малюнка

З 1982 року стародавні народні картинки в сучасній обробці сформували новий стиль у мистецтві тату, який отримав назву  нео-трайбл або нью-трайбл .

Джерело фото:  http://otattoo.ru/

На протязі багатьох століть, мистецтво татуажу зазнало неймовірну трансформацію, набуло безліч напрямків і стилів. Кращі татуювання світу були створені саме як гармонійне художнє поєднання магічного сенсу і краси його зображення.

З кожним роком в мистецтво тату мода вносить все нові і нові віяння. Серед таких новоявлених переваг є ряд дуже незвичайних. Мода на тату не оминула, мабуть, жодну частину тіла.

Тату на пальцях рук

З недавнього часу татуаж на пальцях рук став дуже модний серед жінок. Раніше цю «фішку» використовували чоловіки, завдаючи на пальці букви імені коханої дівчини або інші «повідомлення».

Джерело фото:  http://love-tattoo.blog.ru/

І ось, з'явилися витончені тату на пальцях співачки Ріанни, породили нову хвилю популярного художнього стилю серед слабкої статі. Жінки стали зображати в цій зоні красиві літери, мініатюрні малюнки або ж їх комбінації.

Треба відзначити, що такий татуаж виглядає дуже елегантно, стильно і, при цьому, не дуже помітно. Маленькі написи, як правило, роблять на бічній частині пальця, так щоб при зібраній долоні вони були закритими. Але іноді на пальці рук наносять тату, як доповнення або частину загального татуювання на руці.

Написи на нозі

Ноги - це одна з найпривабливіших частин жіночого тіла. Тож не дивно, що їх прагнуть прикрасити і зробити на них оригінальний акцент у вигляді тату.

Джерело фото:  http://try-slona.ru/

Можна виділити кілька найбільш підходящих і найпопулярніших зон для татуювань на нозі:

 • перша  - зона зовнішньої сторони стегна (найбільша зона на нозі), яка дає можливість розміщувати на ній порівняно великі малюнки; тут найчастіше роблять поздовжні тату на всю довжину стегна і до коліна.
 • друга  відома зона - це литковий м'яз. На ньому дуже добре виглядають невеликі малюночки;

Джерело фото:  http://www.liveinternet.ru/

 • третя  популярна зона - це ступня. Треба відзначити, що саме ця зона у жінок сама улюблена. Написи, орнамент або малюнок роблять або в районі щиколотки, або на ступні - верхній, а часом і бічній частині. У моді - символи латинського алфавіту, з яких іноді прописуються цілі речення маленькими буквами. Але витончені зображення і малюнки теж дуже популярні.

Джерело фото:  http://www.room27.ru/

Тату в зоні за вухом

Така креативна ідея могла виникнути тільки у жінок. Тому, що тату в цій зоні - справжня інтрига. Коли споглядаєш дівочий лик, стоячи навпроти, такий художній нюанс, як тату побачити неможливо. І тільки певний ракурс або «близький контакт» відкриває цю маленьку «жіночу таємницю». Ось вам і інтрига !. А ще, ця зона зручна для тих, хто не бажає демонструвати своє татуювання всім. Адже його завжди можна заховати за допомогою зачіски.

Джерело фото:  http://forum.rihanna1.ru/

Часто тату за вухом роблять трохи напівкруглими, для того щоб воно повторювала форму і як би окреслювало задню частину вушної раковини. Особливо часто дотримуються цього правила при нанесенні візерунків або ієрогліфів.

Порівняння цін на послуги для жінок в салонах краси і клініках України:

Тату ієрогліфи на шиї

Тату ієрогліфи на шиї - це одне з найбільш привабливих і улюблених жінками татуювань. Шия, на думку багатьох фахівців татуажу, ідеальне місце для нанесення маленького стильного татуювання. Як правило, використовують абсолютно всі області шиї. Форма і спосіб розміщення також різноманітний.

Джерело фото:  tatuirovki-i-ix-znachenie.ru

Але дуже витонченим і водночас наповненим глибинним змістом, визнаний спосіб нанесення китайських ієрогліфів. Адже один ієрогліф може означати ціле слово, а то і словосполучення, що дозволяє зображати цілий ряд сприятливих для людини символів. Жінки найчастіше воліють робити таке тату на задній частині шиї. Екзотично, корисно і красиво. На Сході задня область шиї вважається взагалі найсексуальнішою частиною жіночого тіла.

Тату в області обличчя

Така зона для татуажу, як обличчя дещо незвичайна для сучасної людини, але тим не менш, присутня серед новомодних течій. Хоча і є одним з найдавніших видів тату.

У сучасному світі робити татуювання на обличчі почали, коли з'явилася мода на пірсинг. Тату в області обличчя найбільше поширилася серед деяких громадських субкультур, але поступово вийшло за ці рамки.

Джерело фото:  http://womenstattoo.ru/

Звичайно, самий прийнятний варіант - це мініатюрний малюнок або невеликий акцент, який може приховати який-небудь дефект на шкірі, наприклад, невеликий шрам. Якщо підійти до зображення на обличчі дуже продумано, зі смаком, в результаті вийде унікальний образ. Але в цьому потрібно бути впевненим на сто відсотків. Область обличчя взагалі дуже складна зона для нанесення тату. Тут маленька неточність може спотворити все задумане.

Білі татуювання

Білі татуювання, як нова тенденція, поширилися по світу і стали популярними дуже швидко, як красивий шлягер. Їх виконання мало чим відрізняється від звичайних, традиційних татуювань, - ті ж технології і спосіб нанесення. Основна відмінність білого татуювання в тому, що для його нанесення використовують пігмент білого кольору. Подібний стиль для себе вибирають як чоловік, так і жінки.

Джерело фото:  http://kita.com.ua/

Найчастіше біле тату наносять на ключицю, зап'ястя, плечі, область грудей, шиї або на щиколотці. Єдине, що потрібно враховувати при виборі малюнка або напису, так це те, що тату повинно мати чіткі контури. Чітко виділений контур не дає татуюванню зливатися з кольором шкіри. Природно, на засмаглій шкірі таке тату виглядає набагато ефектніше.

Головне достоїнство білого тату - непомітність. Саме тому багато хто воліє саме такий варіант. Але при цьому, потрібно знати, що з часом такий татуаж набуватиме природний колір шкіри, так як пігмент поступово проникає в білу основу.

Об'ємні 3D татуювання

На сьогодні 3D татуювання є найсучаснішим по стилю і техніці виконання. Тобто, - це хіт, який дуже стрімко завоював популярність. Воно й не дивно. Адже такі зображення виглядають, як справжні витвори мистецтва і вражають своєю виразністю.

Такий татуаж може виконати тільки високопрофесійний майстер. Крім самої технології нанесення, він повинен дуже правильно визначити частину тіла, де таке тату буде добре розташовуватися і виглядати об'ємно. Це дуже тонка, навіть ювелірна робота.

Джерело фото:  http://www.empiretattoo.ru/

Крім 3D малюнка, дуже ефектно і яскраво виглядають тату об'ємних написів. Але, природно, вони не можуть мати маленькі розміри, як у звичайному варіанті. Так, що вибираючи для себе такий «татуажний тренд», це потрібно обов'язково враховувати.

Але які б модні тенденції й оригінальні ідеї не панували в мистецтві тату, наважуючись завдати на своє тіло зображення, потрібно добре усвідомлювати, що воно неодмінно буде впливати на ваше життя, настрій, відносини з людьми і навіть ситуації. Тому бачити в цьому мистецтві тільки можливість себе прикрасити, - помилково. І якщо, ви невпевнені чи потрібно це вам взагалі, краще підкресліть свою індивідуальність будь-яким іншим способом.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики