про твої фінанси

Класичний масаж: основні прийоми, користь, вартість

Bankchart.com.ua розбирався, що таке класичний масаж, які його основні прийоми, яка від нього користь, а також з'ясував, у скільки обійдеться один сеанс класичного масажу в Києві.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Що таке класичний масаж?
 2. Основні прийоми класичного масажу
 3. Користь від класичного масажу
 4. Використання олій під час масажу
 5. Вартість масажу в Києві

Що таке класичний масаж?

Класичний масаж - один з методів лікування та профілактики багатьох захворювань, а також чудовий засіб для зміцнення вашого здоров'я. За своєю суттю класичний масаж - це масаж всього тіла або його окремих частин, який проводиться руками. Рухи рук масажиста при класичному масажі можуть бути спрямовані як по ходу руху лімфи в судинах, так і проти нього.

Основні прийоми класичного масажу

Практикуючі масажисти використовують чотири основних прийоми класичного масажу:

 1. Погладжування. З даного прийому повинен починатися будь-який масаж. Він сприяє максимальному розслабленню м'язового корсету, позитивно впливає на центральну нервову систему, знижує больові відчуття, а також покращує кровотік і еластичність шкіри
 2. Розтирання. Покликане поліпшити кровообіг в проблемних зонах і підвищити регенерацію сполучних тканин. Особливо ефективно при невралгії, ударах і радикулітах
 3. Розминка. Сприяє стимуляції обмінних і регенераційних процесів в організмі, приводить м'язи в тонус
 4. Вібрація. Сприяє відновленню втрачених рефлексів і стимуляції міоневрального апарату. А також, за рахунок впливу на глибокі підшкірні шари, покращує роботу внутрішніх органів.

Користь від класичного масажу

Не дарма кажуть, що масаж - це задоволення, яке ще й корисно. Адже крім того, що під час сеансу масажу ми розслабляємося і отримуємо величезну порцію приємних відчуттів, ми ще й оздоровлюємось.

Масаж допомагає поліпшити циркуляцію крові і лімфи, рухливість суглобів, розслаблює втомлені м'язи і підвищує їх тонус, зменшує підшкірний жир і набряки, зміцнює спину і ін.

Крім того, що масаж благотворно впливає на тіло, він також позитивно впливає на емоційний стан, так як є стимулятором вироблення ендорфінів, так званих «гормонів щастя».

А ендорфіни, до речі, здатні не тільки позитивно впливати на емоційний фон, але і зменшувати або зовсім знімати біль. Звідси висновок: масаж має ще й знеболюючий ефект.

Використання олій під час масажу

Правильно підібрана олія для масажу здатна вберегти шкіру від розтягування і пошкоджень, а також посилити ефект від масажу.

Олії для масажу повинні бути натуральними, адже саме в таких міститься найбільша кількість мінеральних речовин, вітамінів і поліненасичених жирних кислот, здатних повною мірою наситити вашу шкіру і зберегти її молодою і пружною.

Олії для масажу тіла підбираються індивідуально в залежності від того, якого ефекту потрібно добитися. Наприклад, якщо у вас целюліт, можна застосувати антицелюлітну олію для масажу (як правило, з цитрусових). А якщо у вас, наприклад, суха шкіра - то краще використовувати оливкову олію для масажу.

ВАЖЛИВО! Не рекомендується використовувати ефірні оліїї для масажу, так як їх використання може призвести до алергічних реакцій, почервоніння або опіків.

Яким би приємним і корисним не був масаж, існують протипоказання, при яких робити його не рекомендується. Серед таких:

Вартість масажу в Києві

Для того щоб зорієнтуватися, скільки коштуватиме один сеанс масажу, ми вирішили рандомно вибрати кілька салонів і клінік Києва і дізнатися їх ціни.

 • Отже, один сеанс класичного масажу тривалістю 60 хвилин в «GM Massage» обійдеться в 350 грн.
 • В одному з медичних центрів мережі Healthy & Happy за один сеанс масажу (тривалість не зазначена) вам доведеться віддати 650 грн.
 • А в одній з клінік «Люменіс» будьте готові розлучитися з 550 або 700 грн. за 60 або 90 хвилин масажу відповідно.
 • У салоні краси «Акварель», який знаходиться на проспекті Перемоги, 15, вас будуть масажувати 60 хвилин і візьмуть за це 650 грн.
 • У студії масажу «Здорово» за 60 хвилин масажу з вас зажадають 500 грн., а за 90 хвилин масажу - 700 грн.
 • У салоні краси «Ляфлер» за один сеанс, в залежності від часу (60 або 90 хв.), доведеться заплатити 700 або 900 грн., а в салоні «Глянець» - 650 або 790 грн.
 • В «Status & Style» за масаж тривалістю одна година з вас візьмуть 400 грн.

Якщо відштовхуватися тільки від цих даних, то можна зробити висновок, що один сеанс масажу (60 хв.) в Києві обійдеться в середньому в 450 грн.

Але якщо ви не готові платити таку суму, завжди можна скористатися послугами масажистів на дому. Як правило, це фахівці, які не прив'язані до того чи іншого салону, і які готові прийняти вас у себе вдома або приїхати до вас додому. Вартість послуги в цьому випадку найчастіше нижча, ніж у «салонних».

Також заощадити на оплаті масажних послуг можна за допомогою таких сервісів як Скідочнік або Покупон. Розмір знижки, що купується на сервісі, залежить від салону / студії масажу, а також від кількості оплачуваних сеансів.

Актуальні ціни на різні види масажу:

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики