про твої фінанси

Живопис в сучасному інтер'єрі

Для створення нового вигляду приміщення одного ремонту буває недостатньо, тому що стіни залишаються голими, а загальне враження від інтер'єру - непривітне. Врятують ситуацію картини. Bankchart.com.ua дізнався, які картини користуються популярністю у сучасних дизайнерів.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Сучасний живопис в інтер'єрі
 2. Китайський живопис в організації життєвого простору
 3. Картини маслом: фото живопису в інтер'єрі квартири
 4. Античний живопис в сучасному інтер'єрі

Сучасний живопис в інтер'єрі

Картини широко використовуються в будь-яких приміщеннях для прикраси стін, додання оригінальності і завершеності інтер'єру. Однак, такого результату можна досягти, тільки при правильному виборі картини і грамотному її розміщенні. Дизайнери інтер'єрів все частіше звертаються до сучасного живопису.

Напрями сучасного живопису

 • Гіперреалізм (фото реалізм). Гіперреалісти за допомогою прийому копіювання дійсності створюють помилкову реальність, переконливу ілюзію. Картини в даному стилі служать прикрасою сучасних ділових інтер'єрів. Представники: Чак Клоуз, Жак Боден, Рон Мьюек, Карл Брендерс, Семюель Сільва, Рафаелла Спенс, Елой Моралес, Брайан Друрі, Пол Кедді, Дірк Дзімірскі.

Джерело фото:  http://smallbay.ru/

 • Поп-арт повністю відмовився від абстракціоністських форм. Художники поп-арту використовують, переосмислюють і переробляють образи масової культури, вони повертаються до застосування складної фігуративності малюнка і композиції. Картини в стилі поп-арт зазвичай демонструють механічний світ як щось прекрасне, через призму речей. Завдяки своїм сюжетам такі картини ідеально підійдуть для оформлення квартири в стилі поп-арт. Представники: Роберт Раушенберг, Енді Урхолл.

Джерело фото:  http://www.fastcult.ru/

Джерело фото:  http://girltru.blogspot.com/

 • Оп-арт (оптичне мистецтво) - мистецтво зорових ілюзій. Даний напрямок акцентується на особливостях візуального сприйняття фігур (просторових і плоских). Стиль використовують для оформлення громадського інтер'єру - клубу, офісу або кафе. У домашньому інтер'єрі оп-арт виглядає досить ексцентрично, підходить для мінімалістського і класичного стилів. Кількох картин в стилі оп-арт в інтер'єрі буде досить. При цьому рекомендується вибрати менш агресивні види оптичних робіт. Наприклад, краще віддати перевагу картинам, де змішуються зовнішні і внутрішні межі, де предмети гойдаються з боку в бік. Оформлення оптичними картинами стін або стелі, візуально розширить приміщення, вертикальні лінії допоможуть візуально збільшити висоту. У кімнаті за допомогою оп-арту можна, наприклад, зобразити нереальне вікно з виходом на море або створити ефект неіснуючих дверей. Представники: Віктор Вазарелі, Енніо Фіцні, Карлос Крус-Дієс, Жоель Стен, Джеффрі Стіл, Коломбо Марі, Дуарте Ібаррола, В'ячеслав Колейчук.

Джерело фото:  http://ru.wikipedia.org/

Джерело фото:  http://www.chaoslend.ru/

 • Мінімалізм характеризується тягою до абстрактності, об'єктивності та анонімності. Мінімалістична графіка і живопис - монохромні, часто відтворюється під виглядом лінійних структур і математично правильних грат. Представники: Раймен, Ле Вітт, Флевін, Де Ма-ріа, Бочнер, Тоні Сміт.

Джерело фото:  http://ula-artur.blogspot.com/

 • Нефігуративний (абстрактний) живопис. Цей стиль можна порівняти з плямою, яка вдало відтіняє або гармонує з кольором стін і навколишніми предметами. Якщо інтер'єр витриманий в мінімалістичному стилі, то такі роботи стануть відмінними акцентами. Картини абстрактного живопису можуть підтримати певні стилі, підкреслять вишуканий смак господарів. Вони додадуть більше затишку глянцевому, вигадливому інтер'єру. Представники: Петро Лебідінцев, Олексій Малих, Анатолій Тертичний, Анна Гідора, Ахра Аджінджал, Андрій Янович, Олександр Животков.

Джерело фото:  http://apsnyteka.org/

Джерело фото:  http://www.liveinternet.ru/

Аерографія - альтернативний вид живопису. Аерографія стін дозволяє приховати недоліки приміщення: нерівні поверхні і дефекти. З її допомогою можна створити потрібні геометричні ефекти, візуально зменшити або розширити простір. За допомогою тематичного поєднання наливних підлог з аерографією можна перетворити кімнату в осінній парк, океанське пісочне узбережжя, зелений гай. У дитячій вона допоможе перетворити кімнату дитини в один з казкових світів. Представники: Сергій Давидов, Дадабаєв Денис.

Джерело фото:  http://art-on-line.com.ua/

Джерело фото:  http://smax-nn.ru/

Картини і стилі інтер'єру

Для кожного конкретного стилю інтер'єру існують свої вимоги до живопису.

 • Класицизм: картини характеризуються чіткістю, пластичною ясністю і гармонійністю. Картини з класичними сюжетами, пейзажі, портрети, оформлені простим і лаконічним багетом, без важких декоративних елементів і не дуже різьбленим.

Джерело фото:  http://www.artsgallery.pro/

 • Англійський стиль: копії імпресіоністів, сучасний живопис на класичні теми, антикварний живопис. Слід надавати перевагу сюжетам картин із зображеннями коней, собак, полювання, спорту, садівництва, квітів, автомобілів або геральдичних елементів.

Джерело фото:  http://www.admagazine.ru/

 • Східний стиль: китайська традиційний живопис гохуа, японські принти, зображення тварин і міфологічних звірів (мавпи і дракони).
 • Модерн, арт-нуво, арт-деко: асиметричні картини, що зображують форми раковини, хвилі, фантастичних істот, драконів, павичів, лебедині шиї і важких жінок, китайський та японський живопис. Квіткові і рослинні картини, комахи, птахи, жіночий образ.

Джерело фото:  http://fashionstylist.kupivip.ru/

 • Бароко: картини, наповнені плотськими і пишними формами, динамізмом. Російські та голландські міські, природні морські пейзажі, зображення французьких жанрових сцен з елементами барокових палаців, напівголі тіла в русі, сцени з селянського життя, на тлі різних природних пейзажів.
 • Рококо: в живопису переважають ніжні кольори, вигнуті форми. Полотна з херувимами і любовними мотивами, портрети, пасторальні ландшафти, зображення відпочинку та розваг аристократичних пар.
 • Бідермайєр: міські пейзажі (зображення міських вулиць і будівель), сценки з повсякденного життя, акварелі, гравюри.
 • Готика: середньовічний символізм, релігійні полотна, картини на теми лицарства, зброї та обладунків, полотна із зображенням готичної архітектури.
 • Античний стиль: картини з міфологічними сюжетами, просторі пейзажі, зображення неба, фауни і флори, батальні сцени, геометричні елементи.
 • Індійський стиль: картини з образами богів Крішни, Вішну, Калі, Ханумана і інших, картини Мадхубані.
 • Кантрі: старовинні картини із зображенням троянд, натюрморти.
 • Скандинавський стиль: абстрактні полотна, сучасний кубізм, ультра-модерн, скандинавський пейзажний живопис, будь-які морські полотна.
 • Венеціанський: живопис з видами Венеції та Італії, жанрові картини венеціанської тематики (маски, карнавал).
 • Хай-тек: графічні або авангардні картини, картини-абстракції.

Китайський живопис в організації життєвого простору

Ми вивчили способи грамотного включення в сучасний інтер'єр елементів древнього класичного китайського живопису. Китайське мистецтво давно привертає увагу дизайнерів всього світу. Світосприйняття китайської культури в повній мірі відображається в живописі.

Вітражі в китайському стилі, розпис стін сюжетами, традиційними для китайського живопису або ієрогліфами, використання розписаних ширм дають можливість перетворити звичайне приміщення в шедевр дизайну. Зовсім не обов'язково оформляти весь будинок виключно в китайському стилі. Найчастіше для внесення стильних акцентів в інтер'єр досить використовувати кілька китайських традиційних елементів.

Джерело фото:  http://artultra.ru

Особливості китайського живопису

Художні засоби, матеріали, техніка китайського живопису відрізняються від європейського мистецтва. Китайські картини, що мають форму сувоїв, писалися тушшю, мінеральними або рослинними фарбами на папері або шовку.

Джерело фото:  http://sinke.narod.ru/

У китайському живописі розрізняють два основні стилі: «гунби» і «сеї».

Стиль «гунби» (стиль чітких ліній) характеризує ретельне промальовування контурних ліній. Спочатку виконується абрис (контур, малюнок), а потім малюнок зафарбовується яскравими мінеральними фарбами.

У стилі «сеї» художник прагне більше не до точної передачі деталей, а до створення певного емоційного стану. Найчастіше картини «сеї» виконують в монохромній гамі, віддаючи перевагу сірим тонам, тому вони не виглядають так пишно, як твори в стилі «гунби», але мають приховану експресію і непідробну щирість.

Джерело фото:  http://foto.rambler.ru/

У композиційній побудові китайського живопису обов'язкова наявність незаповнених місць на полотні. Це може бути відблиск сонця, туман над річкою, біляста хмара, що огортає пагорб.

Китайське образотворче мистецтво відрізняє єдність поезії, каліграфії і живопису. Каліграфічно зроблений напис, зазвичай ліричний вірш, мотиви якого пов'язані з зображенням, можна побачити на всіх свитках. Особиста печатка автора і виконана їм назва є обов'язковими атрибутами творів китайського живопису.

Джерело фото:  http://individual.utoronto.ca/

Китайський живопис як елемент інтер'єру

Китайський живопис в сучасному інтер'єрі може бути використаний в безлічі варіантів: художній або трафаретний розпис стін, шпалери з відповідним сюжетом, вітражі, розпис по склу, тканинам, картини на стінах.

Джерело фото:  http://www.ehomee.com/

Не варто забувати про такий елемент інтер'єру, як ширма, яка не тільки ділить простір на зони, але і, поставлена ​​за предметом, перетворюється в виграшний фон для нього. Крім цього, розписна ширма є сама по собі картиною, що включає глядача в сюжет, завдяки рухливим стулкам, і може стати як одним з акцентів в інтер'єрі, так його домінантою.

Джерело фото:  http://www.akva32.ru/

Китайська традиція не передбачає аскетизму в оформленні стін, адже саме в Китаї винайшли паперові шпалери. Сучасні шпалери можуть мати малюнок, виконаний в традиціях китайського живопису. Досить складні зображення з сюжетами побуту стародавнього Китаю на паперових або шовкових шпалерах часто застосовують при створенні інтер'єру класичного китайського стилю.

Джерело фото:  http://sedarte.com.ua/

Розпис стін, вітражі, живописні роботи в рамах і каліграфія прекрасно вписуються в інтер'єр в стилі мінімалізму, модерну, арт-деко. Використання китайських аксесуарів і предметів за умови їх помірного і вмілого розміщення можливо і в класичних інтер'єрах.

Джерело фото:  http://artultra.ru

Правила фен-шуй

Згідно з китайським вченням фен-шуй правильне розташування живопису в просторі дуже важливо, оскільки картина є своєрідним вікном, через яке відбувається рух енергії. Будучи коректором енергетики, картини можуть сприяти активізації сприятливої ​​енергії ци, перебуваючи в певних місцях, надавати лікувальну дію, компенсувати руйнівну дію енергії ша.

Джерело фото:  http://stoboj.at.ua/

Сюжет картини є надзвичайно важливим моментом. За фен-шуй він повинен нести енергетику процвітання і спокійного розвитку, тому картини, що зображують руйнування, небажані. Вибираючи китайський живопис, необхідно прислухатися до своєї інтуїції, звертати увагу на роботи, що гармоніюють з вашими відчуттями.

За фен-шуй розміщення живопису в інтер'єрі залежить від сторін світу. Зображення певної пори року бажано розміщувати у відповідній частині будинку. Картини зими краще розмістити на півночі, весни - на сході або південному сході, літа - на півдні, осені - на заході.

Джерело фото:  http://ias.kiev.ua/

Кожна сторона світла по фен-шуй відповідає за певну сферу людської діяльності. Зображення води можна використовувати в зоні кар'єри і подорожей (північ). У приміщеннях для відпочинку слід уникати картин з бурхливою водою (шторми, водоспади). У зоні навчання, на північному сході, добре помістити зображення гір або сходу. Для сходу і південного сходу, за які відповідає стихія дерева підійдуть картини, розпис або вітражі з квітучими деревами або лісовою рікою. У зоні слави і самореалізації, на півдні, можна помістити зображення сонця, що сходить, а на південному заході, в зоні взаємин, добре розміщувати зображення парних предметів, закоханих пар. Для заходу, зони бажань, дітей та творчості, найкращим вибором будуть картини, що зображують заповітну мрію господарів.

Джерело фото:  http://sedarte.com.ua

За фен-шуй вибір сюжетів також залежить від призначення приміщення. Наприклад, в спальні слід уникати як і надто динамічних подій, так і сюжетів, що створюють враження застою. У дитячій зображення повинно відповідати улюбленим кольорам дитини, а його сюжет повинен врівноважувати характер свого господаря: для занадто спокійної дитини слід вибирати динамічний сюжет, а для непосиди - спокійний. В їдальні і кухні варто віддати перевагу зображенням з переважанням зелених тонів з вкрапленнями червоного, оскільки процес вживання та приготування їжі відносять до стихії Дерева, а червоний символізує домашнє вогнище.

Джерело фото:  http://artultra.ru/

Джерело фото:  http://www.wm-painting.ru/

Картини маслом: фото живопису в інтер'єрі квартири

Картини в інтер'єрі розставляють акценти, створюють настрій, відчуття гармонії і завершеності. Кожна техніка живопису гарна по-своєму, сьогодні ми зупинимося на картинах маслом.

Особливості

У живопису маслом використовуються спеціальні фарби, в складі яких є висихаюче масло, а крім того - сухий пігмент. Часто це масло маку, льону або волоського горіха. Основний матеріал, на якому працюють олійними фарбами - це полотно. Перевагою масляної фарби є довговічність, особливо в порівнянні з аквареллю або пастеллю. Якщо картину покрити лаком, то протягом декількох років вона буде залишатися без змін.

Джерело фото:  http://www.art-depot.ru

Функції картин в інтер'єрі

Картини в інтер'єрі виконують кілька функцій: вони прикрашають, створюють особливу атмосферу і неповторний дизайн, надають затишок, заповнюють енергетикою, роблять приміщення стильним. Картина - не тільки витвір мистецтва, а й дуже ефектний і необхідний елемент дизайну.

Залежно від завдань картина в інтер'єрі може бути як об'єднуючим центром, так і акцентом. За допомогою картин можна скорегувати сприйняття меблів, візуально змінити інтер'єр, здійснити зонування приміщення.

Головним стильовим мотивом може стати монументальний живопис. Він дає можливість маніпулювати простором: за рахунок перспективи візуально збільшувати або, навпаки, зменшувати приміщення.

Джерело фото:  http://torri.com.ua/

Твори монументального живопису розміщуються в місцях, спеціально передбачених дизайнерським або архітектурним проектом. Основні функції фундаментального живопису - об'єднувати і завершувати дизайн приміщення, організовувати простір і створювати для людини духовно та ідейно насичене середовище.

Джерело фото:  http: //сайт-добрих-советов.рф

У яких стилях доречно використання живопису

Гармонуючи з дизайном інтер'єру, живописні картини формують емоційний фон приміщення, надають індивідуальність, підкреслюють і посилюють обраний стиль.

Джерело фото:  http://cs9276.vk.me

Кожному з стилів буде доречно відповідне оформлення: живопис (маслом або аквареллю), барельєфи, вітражі, порцеляновий посуд, вази. Для того, щоб правильно вибудувати інтер'єр, необхідно зануритися в обраний стиль, продумати його аж до найдрібніших деталей.

Джерело фото:  http://torri.com.ua/

Так, в японському стилі доречні картини на шовку, пейзажі в стилі сансуй, картини на ширмах, сумі-є.

Джерело фото:  http://www.kulturologia.ru/

Для бароко і рококо характерні картини, декоровані багатим багетом.

Джерело фото:  http://torri.com.ua

В англійський стиль чудово впишеться тематика полювання.

Джерело фото:  http://www.artantique.lt

Для приміщення в стилі еклектики підійдуть імпресіоністські картини.

Джерело фото:  http://www.lookatme.ru

У класичному інтер'єрі ідеально виглядатимуть картини в стилі бароко, реалізм, романтизм. Широкий багет з профілю під золото привнесе в інтер'єр атмосферу розкоші.

Джерело фото:  http://www.lookatme.ru/

Стиль мінімалізму, хай-тек в інтер'єрі поєднується з картинами, виконаними в стилі футуризму і абстракціонізму.

Джерело фото:  http://www.lookatme.ru/

Для поп-арту в інтер'єрі характерні для фотографування або мальовані зображення великих розмірів: картини, які активно експлуатують зображення банок кока-коли і супу Campbell, а також образи знаменитостей Мерилін Монро, Елвіса Преслі, Мао Дзедуна.

Джерело фото:  http://homy.com.ua/

Де можливе використання живопису маслом в інтер'єрі

Крім картин, в інтер'єрі можна використовувати живопис олією і на інших поверхнях: вітражі, вази, посуд. Як правило, це залежить від стилю приміщення.

Деякі вважають за краще художній розпис стін або стелі. Гори, море, зоряне небо - все це цілком можливо отримати у себе вдома. Матеріали тут можуть бути різними, починаючи від кольорової штукатурки і флуоресцентних фарб, і закінчуючи традиційним олійним живописом, виконаним за всіма правилами техніки.

Джерело фото:  http://vk.com/

Оригінально в інтер'єрі виглядає вітраж. Крім традиційної техніки його створення (з'єднання шматочків кольорового скла за допомогою металевого контуру) існує сучасна плівкова технологія, а також художній розпис по кольоровому склу. Однак він проводиться спеціальними вітражними фарбами.

Розписування шибок олійними фарбами є скоріше імітацією вітража, проте ця техніка також давно відома і заслужила своє місце серед різних напрямків живопису.

Джерело фото:  http://2proraba.com/

Тематика картин

Перше приміщення, куди потрапляють гості - це передпокій, або хол. Це приміщення задає тон всім іншим, тому не варто вибирати картини помітних тонів і різких ліній. Для передпокою оптимальні невеликі картини в стилі мінімалізму.

Джерело фото:  http://miracle-arts.jimdo.com

Картини в вітальні повинні створювати спокійну і домашню атмосферу. Це може бути пейзаж, натюрморт або портрет. Досить кількох полотен, які вписувалися б в інтер'єр і привертали увагу. Тут можна розміщувати симетричні і асиметричні композиції.

Джерело фото:  http://s47.radikal.ru/

На Сході вважається, що зображені в їдальні плоди з наїдками сприяють достатку. Тому для їдальні та кухні вдалим буде натюрморт або квіткові букети. Картина не повинна бути великою і бажано виконана в соковитих і яскравих кольорах.

Джерело фото:  http://www.1000statei.ru/

Для створення легкої романтичної обстановки в спальні чудово підійдуть портрети і картини із зображеннями неба, хмар, птахів, тварин, природних далей. Головне - уникайте різких ліній і темних тонів в картинах

Джерело фото:  http://remontnn.net/

У дитячій кімнаті картини повинні бути добрими, барвистими і пізнавальними. Ідеальним варіантом є ілюстрації до улюблених казок, мультиків. Бажано, щоб шпалери при цьому залишалися нейтральними і однотонними, і не потрібно перевантажувати стіни великою кількістю картин.

Джерело фото:  http://miracle-arts.jimdo.com

Поради по розташуванню

 • Картина повинна розташовуватися на висоті очей, щоб вона потрапляла в поле зору без додаткових зусиль: центр картини завжди повинен знаходитися посередині між рівнем очей людини в сидячому і стоячому положенні.
 • Якщо стіна велика, то на ній повинна бути або одна велика картина, або кілька дрібніших; маленька картина на великій стіні буде виглядати безглуздо.
 • Для візуального збільшення площі приміщення потрібно вибрати картину з віддаленою перспективою, а при низькій стелі - вертикальні зображення.
 • Щоб зробити кімнату світліше, картина повинна бути в світлих тонах.
 • Не слід розміщувати над каміном картини, не захищені склом, так як кіптява може зіпсувати фарби.
 • Вішайте картину на ту стіну, де найменше прямих сонячних променів.
 • Картини краще розміщувати на однотонну стіну.

Джерело фото:  http://comfy-home.ru

Античний живопис в сучасному інтер'єрі

Сучасний інтер'єр, виконаний в дусі античності, неможливо реалізувати без античного живопису: картини, гобелени, розпис стелі і стін, фрески. Ми вивчили варіанти використання античного живопису в сучасному інтер'єрі.

Можливості використання античної живопису

Основні принципи декорування приміщень в античному стилі - це використання настінного живопису, облицювання стін, мозаїчних підлог, розпису і рельєфних зображень на стелях і стінах.

Джерело фото:  http://www.mirmus-05.ru/

У парадному приміщенні або вітальні може бути виконаний кесонна стеля, ніші якого будуть заповнені живописом в античному стилі. Використання суворого декору і чітких геометричних форм, характерних для античності, дозволить створити монументальний, величний і одночасно практичний сучасний інтер'єр. Створення античного стилю або використання його елементів доречно в великих просторих приміщеннях.

Джерело фото:  http://vip-nn.ru/

У сучасних інтер'єрах в античному стилі стіни зазвичай покривають фарбою або однотонною штукатуркою світлих тонів, на деяких поверхнях виконують настінний живопис, полотна в античному стилі, часто з міфологічним сюжетом. 

Джерело фото:  http://artultra.ru/

Декорування поверхонь здійснюється шляхом використання бордюрів з візерунчастими орнаментами, для яких характерні рослинні і геометричні елементи: спіраль, хвилясті лінії, меандр, пальмети, ряд листів, лотос, акант.

Джерело фото:  http://designvmeste.com.ua/

Антична стилістика інтер'єру передбачає контрастну стриманість і мінімалістичність. У колірній гамі інтер'єру переважають світлі природні відтінки в контрастних поєднаннях з чорним, теракотовим, зеленим, синім, жовтим, золотим.

Джерело фото:  http://moymolotok.ru/

Античний живопис доречний в класичних і античних інтер'єрах. Картина в античному стилі буде добре виглядати над каміном в інтер'єрі класичного стилю, будучи елементом розкоші і спадкоємності поколінь. В інтер'єрі стилю бароко античний живопис можна використовувати для розпису стельових плафонів.

Мальовничі «обманки»

За допомогою настінного розпису можна скорегувати простір приміщення. Мальовничі настінні «обманки» застосовуються з часів античної Греції і Риму. Додавання просторого пейзажу на стіні дозволяє візуально розширити кімнату. Такий же ефект дає зображення на глухій стіні вікна з тінистим садом або виходу на простору терасу. Візуально збільшити висоту приміщення можна виконанням на стелі зображення неба.

Джерело фото:  http://home-sweet.ru/

Ілюзію обсягу на площині стелі і стін створюють, застосовуючи гризайль. Ця техніка побудована на використанні приглушених тонів коричневого, бежевого, сірого і білого. Застосовуючи гризайль, створюють на площині такі імітації ліпного декору, драпіровок, фронтонів, пілястрів, колон з капітелями, що повна ілюзія обсягу створюється вже з відстані півтора метрів.

Сучасні техніки і матеріали

З різноманітності матеріалів для створення фрески в античному стилі підходять гуаш і темпера на водоемульсійних білилах, які покривають воском або лаком. Така техніка дозволяє отримати розбілений, світлий живопис, притаманний епосі античності.

Джерело фото:  http://www.art-cten.ru

Сьогодні на ринку пропонують безліч способів декорування з використанням розпису. Найпопулярніша технологія - друк зображення на шар штукатурки, нанесений на міцну, але тонку ткану основу. За допомогою цієї технології можна створювати фрески будь-якого розміру і конфігурації.

Джерело фото:  http://www.art-cten.ru/

В інтер'єрі фреска може бути, як виконана на стіні і стелі приміщення, так і виготовлена ​​окремо в майстерні, а потім вже змонтована в інтер'єрі. Така фреска при необхідності може бути перенесена потім в інше приміщення.

Джерело фото:  http://fotofasad.com

Техніка виконання старовинної фрески з частково втраченою штукатуркою і барвистим шаром з великими і дрібними тріщинами створює враження розпису, що пройшло через століття і не втратило своєї первозданної чарівності.

Етапи створення фрески (товщиною 1,5 сантиметра):

 • виконання основи необхідного розміру за авторською технологією;
 • створення тріщин і відколів в необхідних за ескізом місцях;
 • покриття основи кольором відповідно до відтінку поверхні, на яку буде монтуватися фреска;
 • виконання малюнка;
 • нанесення рельєфу в потрібних місцях;
 • основний етап - виконання розпису;
 • накладення сусального золота на раніше підготовлений рельєф;
 • покриття роботи спеціальним матовим лаком, що включає антигрибкові і антицвільні добавки.

Кріплення готової фрески до стіни проводиться за допомогою саморізів і дюбелів, які закривають заглушками і колірують під колір фрески.

Джерело фото:  http://modadoma.tomsk.ru/

Джерело фото:  http://moymolotok.ru/

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики