про твої фінанси

Підкресли свій настрій: як вибрати аромат

Справжній чоловік до вибору "свого" аромату повинен підходити з усією відповідальністю. Bankchart.com.ua дає підказки, як правильно слід підійти до покупки парфуму і вибрати кращі духи.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Духи, парфумерні та туалетні води
  2. Підказки в виборі духів
  3. Як перевірити справжність духів і відрізнити підробку

Духи, парфумерні та туалетні води

Парфуми - це щось більше, ніж просто приємний запах, він як «другbq одяг». Аромат характеризує людину так само, як її стиль, жести, поведінка.  Не дарма, в професійному парфумерному середовищі застосовують термін «носити», а не «душитися».

Аромат здатний підкреслити індивідуальність і додати впевненості в собі. Він «задає тон» настрою, певний запах може налаштувати на грайливий лад або додати образу серйозності. Аромати мають дивовижну здатність змінювати свідомість не тільки його носія, а й оточення. Тому багато людей мають в своєму арсеналі кілька флакончиків духів.

Найпопулярніші форми ароматів - це духи, парфумерні та туалетні води. Дезодоранти відносяться до засобів догляду за тілом, а не до ароматів.

Склад всіх ароматів однаковий: спирт, вода, парфумерна композиція.

Різниця тільки в пропорціях складу.

Парфуми містять 20-30% парфумерної композиції і зберігають аромат від чотирьох до шести годин.

Парфумерна вода в своєму складі має 10-15% парфумерної композиції, зберігає аромат від трьох до п'яти годин.

Туалетна вода має найменший відсоток парфумерної композиції - 5-10%, а вміст спирту здатний зберігати запах від двох до чотирьох годин.

Стійкі духи розкривають три ноти аромату:

  • верхня: розкривається в перші п'ять хвилин;
  • середня, яка ще називається «серцем аромату», розкривається в перебігу 10-15 хвилин і супроводжує вас від двох до чотирьох годин;
  • основа, або «шлейф», розкривається в залежності від типу духів і концентрації олій.

Парфумерна вода розкривається в дві ноти (середня і основна), а туалетна вода - в одну (основна).

Підказки в виборі духів

Вирушаючи в парфумерний магазин, варто попередньо визначити групу запахів, які вам подобаються (хвойні, цитрусові, терпкі і т.д.).

Загострений нюх спостерігається в першій половині дня. Нюх притупляється вже на третьому-четвертому ароматі і, навіть при великому бажанні, ви не зможете оцінити всю гаму відтінків наступних парфумів.

Найкраще, після «дегустації» перших трьох ароматів, зробити перерву на 10 хвилин і вдихнути якийсь сильний і чистий запах, наприклад, кавових зерен.

Пробуючи духи, збризніть їх на зап'ястя і не розтирайте, це порушить процес природного вивітрювання і змінить аромат. Ні в якому разі не купуйте перший аромат що сподобався, не поспішайте з вибором і не піддавайтеся на вмовляння консультанта, адже «серце» парфуму розкриється пізніше. Найкраще, візьміть смужки-тестери з собою, і вже вдома в спокійній обстановці, не перенасиченій запахами, оцініть аромат.

Як перевірити справжність духів і відрізнити підробку

Ціна . Парфуми - задоволення дороге, тому якщо вам пропонують популярний аромат відомого парфумерного будинку за низькою ціною, знайте, швидше за все, - це підробка. Різниця в ціні між духами в різних точках продажів не повинна перевищувати 10%.

Місце продажу . Запам'ятайте, справжні, якісні парфуми не продаватимуться на розлив в підземних переходах або в вуличних наметах.

Сертифікат . Вибираючи духи в магазині, консультанти повинні надати сертифікат якості на продукцію з мокрою печаткою.

Коробка . Упаковка парфуму повинна бути зроблена з якісного матеріалу. Якщо це картон, то він повинен бути щільним і обов'язково білим всередині.

Целофан . Якщо парфуми заводські, то целофан, в якому знаходиться коробочка, повинен бути запаяним, а не склеєним.

Флакон  повинен бути скляним, а розпилювач закритий, як правило, великий і важкою кришкою. Виробники підробок віддають перевагу більш легким і дешевим матеріалам. Якщо  ободок розпилювача  прокручується - це вірна ознака фальсифікату.

Пробники . Жодна з серйозних парфумерних марок, крім «Сальвадор Далі», не випускають пробники у вигляді «олівців». Пробник, навіть на 5-15 мл, повинен бути в такому ж флаконі і так само оформлений, як і оригінал.

Номерний знак. На дні флакона обов'язково повинен бути номерний знак, нанесений не на етикетку, а безпосередньо на скло флакона.

Написи на упаковці  повинні бути зроблені оригінальним шрифтом і написані без помилок.

На справжніх французьких духах ви побачите напис «parfum», а на американських - «pеrfumе», а не «parfume». В інформації про країну-виробника ніколи не пишуть «France» або «France-England-Milan». На оригінальній продукції виробник завжди буде вказаний повністю, а країна-виробник позначена в форматі «Made in ...».

У вихідних даних ви повинні побачити штрих-код, дату виготовлення, склад, термін придатності.

Нерозкриті духи зберігають свій аромат не більше року.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики