про твої фінанси

Підкресли свій настрій: як вибрати аромат

Справжній чоловік до вибору "свого" аромату повинен підходити з усією відповідальністю. Bankchart.com.ua дає підказки, як правильно слід підійти до покупки парфуму і вибрати кращі духи.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Духи, парфумерні та туалетні води
  2. Підказки в виборі духів
  3. Як перевірити справжність духів і відрізнити підробку

Духи, парфумерні та туалетні води

Парфуми - це щось більше, ніж просто приємний запах, він як «другbq одяг». Аромат характеризує людину так само, як її стиль, жести, поведінка.  Не дарма, в професійному парфумерному середовищі застосовують термін «носити», а не «душитися».

Аромат здатний підкреслити індивідуальність і додати впевненості в собі. Він «задає тон» настрою, певний запах може налаштувати на грайливий лад або додати образу серйозності. Аромати мають дивовижну здатність змінювати свідомість не тільки його носія, а й оточення. Тому багато людей мають в своєму арсеналі кілька флакончиків духів.

Найпопулярніші форми ароматів - це духи, парфумерні та туалетні води. Дезодоранти відносяться до засобів догляду за тілом, а не до ароматів.

Склад всіх ароматів однаковий: спирт, вода, парфумерна композиція.

Різниця тільки в пропорціях складу.

Парфуми містять 20-30% парфумерної композиції і зберігають аромат від чотирьох до шести годин.

Парфумерна вода в своєму складі має 10-15% парфумерної композиції, зберігає аромат від трьох до п'яти годин.

Туалетна вода має найменший відсоток парфумерної композиції - 5-10%, а вміст спирту здатний зберігати запах від двох до чотирьох годин.

Стійкі духи розкривають три ноти аромату:

  • верхня: розкривається в перші п'ять хвилин;
  • середня, яка ще називається «серцем аромату», розкривається в перебігу 10-15 хвилин і супроводжує вас від двох до чотирьох годин;
  • основа, або «шлейф», розкривається в залежності від типу духів і концентрації олій.

Парфумерна вода розкривається в дві ноти (середня і основна), а туалетна вода - в одну (основна).

Підказки в виборі духів

Вирушаючи в парфумерний магазин, варто попередньо визначити групу запахів, які вам подобаються (хвойні, цитрусові, терпкі і т.д.).

Загострений нюх спостерігається в першій половині дня. Нюх притупляється вже на третьому-четвертому ароматі і, навіть при великому бажанні, ви не зможете оцінити всю гаму відтінків наступних парфумів.

Найкраще, після «дегустації» перших трьох ароматів, зробити перерву на 10 хвилин і вдихнути якийсь сильний і чистий запах, наприклад, кавових зерен.

Пробуючи духи, збризніть їх на зап'ястя і не розтирайте, це порушить процес природного вивітрювання і змінить аромат. Ні в якому разі не купуйте перший аромат що сподобався, не поспішайте з вибором і не піддавайтеся на вмовляння консультанта, адже «серце» парфуму розкриється пізніше. Найкраще, візьміть смужки-тестери з собою, і вже вдома в спокійній обстановці, не перенасиченій запахами, оцініть аромат.

Як перевірити справжність духів і відрізнити підробку

Ціна . Парфуми - задоволення дороге, тому якщо вам пропонують популярний аромат відомого парфумерного будинку за низькою ціною, знайте, швидше за все, - це підробка. Різниця в ціні між духами в різних точках продажів не повинна перевищувати 10%.

Місце продажу . Запам'ятайте, справжні, якісні парфуми не продаватимуться на розлив в підземних переходах або в вуличних наметах.

Сертифікат . Вибираючи духи в магазині, консультанти повинні надати сертифікат якості на продукцію з мокрою печаткою.

Коробка . Упаковка парфуму повинна бути зроблена з якісного матеріалу. Якщо це картон, то він повинен бути щільним і обов'язково білим всередині.

Целофан . Якщо парфуми заводські, то целофан, в якому знаходиться коробочка, повинен бути запаяним, а не склеєним.

Флакон  повинен бути скляним, а розпилювач закритий, як правило, великий і важкою кришкою. Виробники підробок віддають перевагу більш легким і дешевим матеріалам. Якщо  ободок розпилювача  прокручується - це вірна ознака фальсифікату.

Пробники . Жодна з серйозних парфумерних марок, крім «Сальвадор Далі», не випускають пробники у вигляді «олівців». Пробник, навіть на 5-15 мл, повинен бути в такому ж флаконі і так само оформлений, як і оригінал.

Номерний знак. На дні флакона обов'язково повинен бути номерний знак, нанесений не на етикетку, а безпосередньо на скло флакона.

Написи на упаковці  повинні бути зроблені оригінальним шрифтом і написані без помилок.

На справжніх французьких духах ви побачите напис «parfum», а на американських - «pеrfumе», а не «parfume». В інформації про країну-виробника ніколи не пишуть «France» або «France-England-Milan». На оригінальній продукції виробник завжди буде вказаний повністю, а країна-виробник позначена в форматі «Made in ...».

У вихідних даних ви повинні побачити штрих-код, дату виготовлення, склад, термін придатності.

Нерозкриті духи зберігають свій аромат не більше року.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

RwS bank

Депозит для физлиц «Коммунальный»

Получайте не только доход по депозитной программе, но и покрывайте расходы на оплату жилищно-коммунальных услуг за счет банка.

Ставка в гривне - до 11,75% годовых

Дополнительная ставка для пенсионеров - 0,5%

Корисні статті з даної тематики