про твої фінанси

Як знайти людину за номером телефону

Пошук людей за номером мобільного телефону - одна з найбільш затребуваних послуг сучасного світу. У даній статті Prostobank.ua розглядає можливість отримання інформації про власника за номером його телефону, в тому числі і як визначити його місце розташування безкоштовно.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Як дізнатися місце розташування людини за номером телефону

  1.1. Варіант 1: За допомогою послуг відстеження у операторів

  1.2. Варіант 2: Через IMEI

  1.3. Варіант 3: З використаннням спеціальних програм і сервісів

 2. Як дізнатися людину за номером телефону

  2.1. Спосіб 1: Використовуючи пошук Google

  2.2. Спосіб 2: Через пошук в соцмережах і месенджерах

  2.3. Спосіб 3: Виконавши дзвінок на незнайомий номер

  2.4. Спосіб 4: Використовуючи довідники і бази номерів телефонів

Як дізнатися місце розташування людини за номером телефону

Мобільні оператори не дають повну інформацію іншим користувачам про своїх абонентів. Однак, є цілком реальні способи для вирішення проблеми «як дізнатися де знаходиться людина за номером телефону безкоштовно», тобто визначити його місце розташування.

Варіанти пошуку місця розташування людини за номером телефону:

 • Варіант 1. За допомогою послуг відстеження у операторів
 • Варіант 2. Пошук по IMEI
 • Варіант 3. За допомогою спеціальних програм і сервісів.

Розглянемо кожен з варіантів докладніше.

Варіант 1: Як знайти людину за номером телефону за допомогою послуг відстеження у операторів

При крадіжці або втраті смартфона буде корисна опція відстеження його місця розташування. Однак, слід пам'ятати, що така можливість є тільки в разі якщо гаджет активний (не вимкнений).

Мобільні оператори Vodafone і Київстар дають можливість визначити геолокацію абонента.

Послуга «ЗнайДе» Vodafone функціонує за принципом GPS-навігатора. Використовуючи мобільний додаток або сайт оператора зв'язку, є можливість відправити ім'я абонента та номер його мобільного телефону на відповідний код. У відповідь прийде інформація про місцезнаходження людини у вигляді SMS. Послуга платна, але для ознайомлення дається 5 днів безкоштовного користування.

«Маячок» - послуга визначення місця розташування абонента мережі мобільного оператора Київстар, також працює за принципом GPS-навігатора. Для відстеження абонента необхідно заздалегідь активувати послугу «Маячок». Оформивши заявку на підключення послуги на мобільний номер абонента, якого необхідно «відстежити», має прийти SMS повідомлення з підтвердженням активації даної функції.

Слід пам'ятати, що такі сервіси мобільних операторів платні і працюють по всій території країни.

Варіант 2: Як знайти людину за номером телефону через IMEI

На виробництві мобільним пристроям присвоюється індивідуальний код - IMEI. Знаючи цей код і використовуючи базу даних мобільних операторів можна визначити місце розташування смартфона або його власника.

Дізнатися IMEI досить просто, тому що інформація вказана на коробці або під акумулятором смартфона. Крім того, ввівши *#06# також можна дізнатися індивідуальний код мобільного пристрою - IMEI.

База даних є у представників правоохоронних органів, до яких і слід відразу звертатися в разі крадіжки гаджета.

Також, варто пам'ятати, що завжди є можливість скористатися іншими варіантами пошуку телефону за номером IMEI - використовуючи сторонні додатки. Є платні, умовно платні (з безкоштовним тестовим періодом) і безкоштовні програми. Недолік такого методу полягає в необхідності попередньої активації програми на сматрфон, який треба знайти.

База LoSToleN - це ще один варіант для пошуку телефону за його індивідуальним кодом IMEI. Даною базою часто користуються скупники б/в смартфонів, для перевірки їх на предмет «чистоти». Слід зазначити, що LoSToleN працює і на території України.

Варіант 3: Як знайти людину за номером телефону за допомогою спеціальних програм і сервісів

Існують спеціальні додатки, розроблені для власників смартфонів на Android і iOS. Встановивши їх є можливість відстежувати місцезнаходження користувача.

Для Android девайсів це додаток Android Device Manager, яка дає можливість повідомляти про місцезнаходження запитуваного користувача, а також віддалено блокувати смартфон. Звісно, що для користування сервісом необхідний доступ до облікового запису Google.

Find my iPhone - додаток для Apple техніки, яка дозволяє визначити розташування пристроїв на iOS платформі. Для використання сервісу необхідний пароль від облікового запису iCloud.

Універсальним додатком, яке можна використовувати як для Android так і для iOS платформи, може стати додаток Sygic Family. Щоб пошуку місця розташування необхідно скористатися кнопкою «SOS» в інтерфейсі програми.

Як дізнатися людину за номером телефону

Дізнатися інформацію про те, кому належить номер телефону, можна різними способами, починаючи від самого простого - телефонного дзвінка, і закінчуючи вивченням акаунтів в найбільш популярних соціальних мережах. Нижче докладніше.

Способи того, як дізнатися людину за номером телефону:

 • Спосіб 1. Використовуючи пошук Google
 • Спосіб 2. Пошук в соцмережах і месенджерах
 • Спосіб 3. Дзвінок на незнайомий номер
 • Спосіб 4. Використання довідників і баз номерів телефонів.

Розглянемо кожен з вищеперелічених способів детальніше.

Спосіб 1: Як дізнатися людину за номером телефону використовуючи пошук Google

На сьогоднішній день пошукові системи є головними джерелами інформації. Тому, той самий пошук в Google може бути корисний у пошуку інформації про людину.

Для цього в пошуковий рядок Google введіть номер телефону в лапках «» (наприклад, «+ 38066 .......»), і натисніть «Пошук». Варто спробувати вводити різні варіанти написання номера телефону, наприклад, без пробілів між кодом і номером, з пробілами і т.д.

Як працює такий пошук? Все дуже просто, тому що якщо людина за цим номером виконував будь-які дії в інтернеті, то є велика ймовірність, що інфо про це може зберегтися. Тобто є шанс, що на сайтах компаній, де працювала або працює людина, вказується його контактний номер телефону. Крім того, деякі користувачі коментують публікації або залишають відгуки на форумах, де також може бути вказаний номер телефону.

Спосіб 2: Як дізнатися людину за номером телефону через пошук в соцмережах і месенджерах

Facebook і Instagram - найбільш популярні соцмережі на сьогоднішній день в Україні. Для реєстрації в них - необхідний номер телефону. Природно, що у відкритому доступі такі персональні дані не відображаються. Але, через офіційний додаток є можливість отримати інформацію про користувача.

Як знайти людину за номером телефону в Facebook

Не так давно був галасливий скандал з витоком персональних даних користувачів соцмереж, в якому брав участь Facebook. Після чого адміністрацію соцмережі зобов'язали закрити можливість пошуку людей за їх номером телефону. Це пов'язано з посиленням захисту персональних даних. Так що на даний момент цей спосіб пошуку в Facebook неможливий.

Як знайти людину за номером телефону в Instagram

Після того, як номер людини що треба знайти збережений в телефонній книзі смартфона, його необхідно перенести в Instagram:

 • Зберегти номер абонента, якого потрібно знайти в телефонну книгу смартфону, під ім'ям, яке запам'ятайте
 • Увійти в додаток Instagram або знову зареєструватися
 • Свайпнути зліва направо на стартовій сторінці
 • Вибирати розділ «Пошук»
 • Зайти в «Контакти»
 • Увімкнути функцію «Підключити список контактів».

Таким чином буде видно всіх користувачів, які є в Instagram і в контактах вашого смартфона.

У разі, якщо таким чином не вдалося отримати результатів, це означає, що при реєстрації користувач просто не вказав номер, або такий доступ закрив, або не зареєструвався в Instagram.

Як знайти людину за номером телефону в WhatsApp

Послідовність дій наступна:

 • Записати номер телефону в телефонну книгу свого смартфона під ім'ям, яке ви запам'ятаєте
 • Відкрити WhatsApp або зареєструватися
 • Натиснути на іконку нового чату - в правому нижньому кутку.

Тут в переліку буде і новий контакт, а також його фото, статус і час останнього візиту (естетственно, тільки в тому випадку, якщо у етго людини є аккаунт в WhatsApp).

Спосіб 3: Як дізнатися людину за номером телефону через дзвінок на незнайомий номер

Одним з найбільш простих способів дізнатися власника номера телефону, є дзвінок на незнайомий номер. У тому випадку, якщо це комерційний номер, що належить організації, ви можете дізнатися назву компанії. У разі, якщо абонент не відповість сам, є ймовірність дочекатися відповіді голосової пошти, де може в привітанні називатися ім'я власника номера.

У тому випадку, якщо ви не хочете себе ідентифікувати, краще дзвонити не з особистого номеру.

Спосіб 4: Як дізнатися людину за номером телефону через використання довідників і баз номерів телефонів

Існує можливість пошуку людини за номером телефону і через телефонні довідники - бази телефонних номерів. Деякі з них надають платний доступ, деякі безкоштовні, як наприклад цей сервіс - https://base.net.ua/

Можливі варіанти пошуку номера онлайн або скачування бази телефонних номерів по областям або містам України.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики