про твої фінанси

Інтернет-магазин дропшиппінг-типу: історія польської підприємниці

Дропшиппінг (dropshipping) - це модель продажів, при якій продавець не має жодного товару на складі, а лише приймає замовлення і пересилає їх оптовикам, які від його імені і здійснюють доставку безпосередньо до роздрібного замовника. Історію успіху, умови роботи дропшиппінгової схеми описує портал Bankier.pl, переводить Bankchart.cоm.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Переваги дропшиппінгу 
  2. Історія створення інтернет-магазину дропшиппінгу

Переваги дропшиппінгу 

Dropshipping має багато переваг для продавців. Немає необхідності інвестувати в закупівлю товару, не треба переживати про закінчення терміну придатності продукту, періоду модності гаджета або одягу, не потрібен склад і практично не потрібні співробітники. У підсумку виходить схема, зручна, наприклад, для жінок в декреті, про одну з яких ми зараз і розповімо.

«Модель дропшиппінг приваблива не тільки для продавця, але і для його контрагентів - виробників і дистриб'юторів. Адже поширити свою новинку або свіжовироблені продукти харчування в сотні інтернет-магазинів зі складами було б справою нешвидкою. А в сотні дропшиппінгових точок, якщо у постачальника укладені з ними договори, це можна зробити моментально, - пояснює Ганна Закостельна, власник дропшиппінг-порталу дитячих товарів Centralazabawek.pl .

Історія створення інтернет-магазину дропшиппінгу

Перший інтернет-магазин іграшок Ганни Закостельної проіснував кілька років (2006-2010); свого часу його вдалося заснувати на грант від державного Бюро працевлаштування. Магазин виявився збитковим і був закритий. Але досвід цього проекту багато чому її навчив. Перш за все - важливості якості програмного движка, що використовується сайтом магазину.

Адже досить часто вітрина в інтернет-магазині не має тих зручностей (багатоступеневих фільтрів на кожному кроці або відгуків покупців), до яких давно звикли покупці віртуальних точок продажів. Без вивчення десятків конкурентів братися за самостійне просування інтернет-магазину було не варто - вважає тепер Ганна

«Коли я взялася торгувати іграшками та товарами для малюків, я вже кілька років (з 2003-го) пропрацювала в цій галузі торгівлі. Знала, у кого купити товар і як його краще структурувати і просувати. Мені подобалося, що маржа опт-роздріб зазвичай становить тут 30% (що для Польщі феноменально багато - Ред.). Однак лякало те, що дистриб'ютори часто скидають роздрібним покупцям залишки за оптовими цінами. Божевільні! Ці їх штрейкбрехерські дії демотивують, підривають довіру до регулярних торгових точок», - розповідає про свої складнощі Ганна.

І хоча інтернет-магазин з власним складом у Ганни НЕ пішов - зате в партнерство з її новим (заснованим в серпні 2012 року) дропшиппінг-магазином протягом перших кількох місяців після його старту вступило близько ста виробників і імпортерів іграшок, причому багато хто з них знайшли компанію Ганни самостійно. Продажі і прибуток з тих пір ось уже два роки збільшуються в геометричній прогресії.

І зараз Ганна працює вже не тільки з роздрібними покупцями, але і з дрібнооптовими закупівельниками реальних торгових точок - тобто служить пунктом B2B- посередництва між невеликими торговими точками і великим асортиментом великих постачальників, що дуже зручно для перших (у закупівельників виходить стократно менше «контактів і переговорів», завдяки магазину Ганни вони отримують і великий виграш часу з пошуку і вивчення товарів для закупівлі).

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Глобус Банк

Депозит Классический, Накопительный от Глобус Банка

до 12,5% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 6 мес.

Минимальная сумма - от 10 000 грн.

100% гарантия вклада

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики