про твої фінанси

Інтернет-магазин дропшиппінг-типу: історія польської підприємниці

Дропшиппінг (dropshipping) - це модель продажів, при якій продавець не має жодного товару на складі, а лише приймає замовлення і пересилає їх оптовикам, які від його імені і здійснюють доставку безпосередньо до роздрібного замовника. Історію успіху, умови роботи дропшиппінгової схеми описує портал Bankier.pl, переводить Bankchart.cоm.ua.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Переваги дропшиппінгу 
  2. Історія створення інтернет-магазину дропшиппінгу

Переваги дропшиппінгу 

Dropshipping має багато переваг для продавців. Немає необхідності інвестувати в закупівлю товару, не треба переживати про закінчення терміну придатності продукту, періоду модності гаджета або одягу, не потрібен склад і практично не потрібні співробітники. У підсумку виходить схема, зручна, наприклад, для жінок в декреті, про одну з яких ми зараз і розповімо.

«Модель дропшиппінг приваблива не тільки для продавця, але і для його контрагентів - виробників і дистриб'юторів. Адже поширити свою новинку або свіжовироблені продукти харчування в сотні інтернет-магазинів зі складами було б справою нешвидкою. А в сотні дропшиппінгових точок, якщо у постачальника укладені з ними договори, це можна зробити моментально, - пояснює Ганна Закостельна, власник дропшиппінг-порталу дитячих товарів Centralazabawek.pl .

Історія створення інтернет-магазину дропшиппінгу

Перший інтернет-магазин іграшок Ганни Закостельної проіснував кілька років (2006-2010); свого часу його вдалося заснувати на грант від державного Бюро працевлаштування. Магазин виявився збитковим і був закритий. Але досвід цього проекту багато чому її навчив. Перш за все - важливості якості програмного движка, що використовується сайтом магазину.

Адже досить часто вітрина в інтернет-магазині не має тих зручностей (багатоступеневих фільтрів на кожному кроці або відгуків покупців), до яких давно звикли покупці віртуальних точок продажів. Без вивчення десятків конкурентів братися за самостійне просування інтернет-магазину було не варто - вважає тепер Ганна

«Коли я взялася торгувати іграшками та товарами для малюків, я вже кілька років (з 2003-го) пропрацювала в цій галузі торгівлі. Знала, у кого купити товар і як його краще структурувати і просувати. Мені подобалося, що маржа опт-роздріб зазвичай становить тут 30% (що для Польщі феноменально багато - Ред.). Однак лякало те, що дистриб'ютори часто скидають роздрібним покупцям залишки за оптовими цінами. Божевільні! Ці їх штрейкбрехерські дії демотивують, підривають довіру до регулярних торгових точок», - розповідає про свої складнощі Ганна.

І хоча інтернет-магазин з власним складом у Ганни НЕ пішов - зате в партнерство з її новим (заснованим в серпні 2012 року) дропшиппінг-магазином протягом перших кількох місяців після його старту вступило близько ста виробників і імпортерів іграшок, причому багато хто з них знайшли компанію Ганни самостійно. Продажі і прибуток з тих пір ось уже два роки збільшуються в геометричній прогресії.

І зараз Ганна працює вже не тільки з роздрібними покупцями, але і з дрібнооптовими закупівельниками реальних торгових точок - тобто служить пунктом B2B- посередництва між невеликими торговими точками і великим асортиментом великих постачальників, що дуже зручно для перших (у закупівельників виходить стократно менше «контактів і переговорів», завдяки магазину Ганни вони отримують і великий виграш часу з пошуку і вивчення товарів для закупівлі).

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Miloan.ua

1-й кредит до 15 000 - 0,01%!

Макс кредит: до 15 000 грн.

Строк: до 30 дн.

Вік / Возраст: > 18

Карта, паспорт, код

Корисні статті з даної тематики