Кредитний ліміт ПриватБанку: як збільшити

Деякі клієнти ПриватБанку стикаються з проблемою недостатньо великого кредитного ліміту по своїй карті. Є кілька способів для збільшення кредитного ліміту. Prostobank.ua розповідає, на яких умовах можна підвищити або анулювати кредитний ліміт по універсальній карті Gold в онлайн режимі.

Підвищення кредитного ліміту автоматом

У тому випадку, якщо ви активно використовуєте свою кредитну картку ПриватБанку, кредитний ліміт по картці може бути збільшений автоматично, тобто без вашого запиту. Але, тут слід зазначити важливий момент, що це можливо тільки в тому випадку, якщо ви справно і вчасно оплачуєте комісію за користування кредитним лімітом.

Збільшення кредитного ліміту через консультанта у відділенні банку

Звернувшись до відділення банку, в якому ви обслуговуєтесь, можна звернутися до фінансового консультанта з проханням збільшити або підвищити кредитний ліміт Приватбанку.

Як збільшити кредитний ліміт онлайн через сервіс Приват24?

Дізнатися або змінити ліміт ПриватБанку можна через інтернет-банк Приват24, який дає можливість відправити заявку на збільшення кредитного ліміту в онлайн режимі і самостійно. Для цього вам слід виконати кілька простих дій:

  • зайти в аккаунт Приват24
  • вибрати в закладці «Мої рахунки» карту/карти, по якій бажаєте підвищити кредитний ліміт/ліміти ПриватБанк
  • потім, перейшовши за посиланням "Керування карткою/рахунком" відшукайте пункт "Кредитний ліміт" і натисніть «Змінити»
  • в відкритому новому посиланні змініть поточний показник кредитного ліміту на бажаний і натисніть «Продовжити»
  • після потрібно заповнити додаткову інформацію про вас: статус (сімейний і соціальний), освіту і фінансові доходи. Зазначення ​​наявності авто у вашій власності може позитивно вплинути на рішення по заявці підвищення кредитного ліміту картки Gold ПриватБанку.

Після заповнення необхідної інформації та її відправки пройде перевірка для прийняття заявки. На протязі декількох хвилин прийнята заявка буде підтверджена повідомленням про її передачу кредитному експерту.

Тепер тільки слід дочекатися рішення щодо збільшення кредитного ліміту (ПриватБанк обіцяє зробити це протягом доби). Кредитний ліміт ПриватБанку для універсальної карти - буде збільшено автоматично, про що прийде відповідне СМС повідомлення.

В інтернеті можна знайти запити: «Допоможу збільшити кредитний ліміт ПриватБанку», «Не підвищують кредитний ліміт ПриватБанку», «Збільшити кредитний ліміт ПриватБанку за 5 хвилин», та ін., в яких посередники пропонують свої послуги для збільшення кредитного ліміту. Але, якщо ви уважно прочитали нашу статтю, то вже зрозуміли, що збільшити ліміт ПриватБанку зовсім нескладно, головне - слідувати простим рекомендаціям, описаним вище.

Як прибрати кредитний ліміт Приватбанку?

Якщо вам потрібно зменшити кредитний ліміт, зробіть все так, як описано в попередньому пункті. За допомогою бігунка змініть поточний показник кредитного ліміту на 0.

Читайте також: Відповіді на популярні питання клієнтів Приватбанку і відгуки про роботу банку

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com