про твої фінанси

про твої фінанси

Кредити готівкою онлайн в м. Богородчани

Список надійних сервісів, де можна взяти швидкий кредит готівкою онлайн у м. Богородчани з поганою кредитною історією, без застави та поручителів

Miloan.ua

до 12 000 грн. безкоштовно

Сумма: от 500 до 15 000 грн.

Максимальный срок: 30 дней

Возраст от 18 до 65 лет

Документы: любая банковская карта, паспорт и ИНН

Moneyveo.ua

до 10000 грн. безкоштовно

Сума: від 150 до 15000 грн.

Строк: до 30 днів

Вік 18-90 років

Документи: будь-яка банківська карта, паспорт і ІПН

Creditplus

До 10000 грн зі знижкою 50%

Ставка: 0,95% річних в день

Сума: від 500 до 10 000 грн.

Максимальний термін: до 30 днів

Вік: від 18 до 65 років

Документи: будь-яка банківська карта, паспорт і ІПН

Джерело: Простобанк Консалтинг

Дата оновлення: 06.04.2020

Де взяти кредит готівкою онлайн у м. Богородчани

Якщо ви шукаєте моментальний кредит готівкою в м. Богородчани, скористайтеся нашим сервісом порівняння онлайн кредитів. Аналітики компанії «Простобанк Консалтинг» зібрали всі банки і МФО міста, які видають готівку в кредит в місті. Відвідувачі нашого сайту мають можливість вибрати найкращі умови кредитування, відправивши онлайн-заявки в кілька установ. На цій сторінці представлені ті організації, які мають ліцензію НБУ на видачу кредитів готівкою в м. Богородчани, в тому числі через інтернет.

Основна перевага таких термінових кредитів - клієнти мають можливість отримати гроші протягом дня, задовольнивши свої споживчі потреби. Подача заяви на кредит здійснюється в онлайн режимі, після схвалення заявки ви можете отримати гроші в офісі компанії або відділенні банку.

Хто може отримати кредит готівкою в м. Богородчани?

Банки і МФО, які пропонують найвигідніші онлайн кредити, дуже лояльно ставляться до потенційних позичальників. Саме тому кредити готівкою можна отримати без довідки про доходи, без застави і без поручителів. Тобто, тут зібрані кредити для неофіційно працюючих, для безробітних, пенсіонерів, студентів та інших категорій населення. Крім того, взяти гроші в кредит можуть позичальники з поганою кредитною історією і простроченнями в м. Богородчани. Отримати готівковий займ можна з 18 або 21 років (в залежності від вимог МФО).