Як переказати гроші з картки на картку УкрСиббанку 24.03.2020

Наявністю декількох банківських карт сьогодні вже нікого не здивуєш, т.я. часто люди користуються продуктами і послугами кількох банків одночасно. Також, буває необхідність відкрити кілька різних карт в одному банку, наприклад, для отримання ЗП і окремо для соціальної допомоги. Prostobank.ua розповідає про способи перерахування коштів з картки на картку від УкрСиббанку. // 24.03.2020

Існує декілька способів переказу грошей з картки Укрсиббанку на карту:

 • Через сайт УкрСиббанку
 • Використовуючи банкомат банку
 • Відвідати відділення УкрСиббанку
 • За допомогою платіжних систем.

Розглянемо всі ці способи детальніше.

Переказ через офіційний сайт УкрСиббанку

На своєму офіційному сайті УкрСиббанк надає можливість перевести гроші з картки банку на іншу карту банку, або на карту будь-якого іншого банку України або світу. Сервіс реалізований спільно з платіжною системою iPay.

Для переказу необхідно:

 1. Перейти на офіційний сайт УкрСиббанку за посиланням - https://www.ipay.ua/ru/p2p/ukrsibbank
 2. Ввести реквізити відправника (номер картки, термін її дії та тризначний код на зворотному боці) та номер картки одержувача. Система проводить карткові операції не лише між картами УкрСиббанку, а і з картками будь-яких інших банків, що обслуговуються Visa, Mastercard або Maestro
 3. Останній крок - введення суми переказу та натискання «Відправити переказ».

Після того, як всі обов'язкові поля будуть заповнені, можна сміливо переводити кошти. Варто звернути увагу, що на цій сторінці також є ще два поля для заповнення, але вказівка номеру телефона відправника та коментарі  – необов'язкові для заповнення поля.

Переказати цим методом можна суму від 5 до 25 000 гривень за одну операцію. Комісія при цьому складає 1% + 5 грн., незалежно від суми вашого переказу.

Переказ через банкомат УкрСиббанку

Будь-який банкомат УкрСиббанку, що може приймати готівку, надає можливість переказувати кошти між картками банку. Це дуже простий процес, переконайтеся:

 1. Необхідно вставити свою карту УкрСиббанку в картоприймач банкомату
 2. В меню обрати опцію «Платежі та переказ коштів»
 3. Далі вибрати «Переказ коштів»
 4. Дотримуючись інструкції ввести реквізити одержувача та вказати суму переказу.

Переказ у відділенні УкрСиббанку

Для переказу коштів з карти на карту можна також використати традиційний спосіб – відвідати відділення банку. Для цього необхідно знайти будь-яке відділення УкрСиббанку та звернутися до співробітника, який вам неодмінно допоможе, але ж тільки в тому випадку, якщо ви при собі будете мати свою картку та знати свои реквізити й реквізити одержувача.

Переказ коштів через платіжні системи

Популярні платіжні системи також пропонують послугу переведення грошей з будь-якої кредитки на будь-яку іншу банківську карту. Одним з найбільш популярних таких сервісів є «Портмоне».  Послідовність дій для переказу з картки на картку в «Портмоне» мало чим відрізняється від аналогічних сервісів. Для здійснення операції необхідно:

 1. Перейти на сайт сервісу, наприклад, «Портмоне»
 2. В головному меню вибрати «Переказ з картки на картку»
 3. Ввести реквізити відправника та одержувача переказу
 4. Далі - вказуємо суму переказу (e-mail відправника та коментарі також заповнювати не обов'язково)
 5. Нажати «Перевести».

Після виконання цієї послідовності дій - операцію можна вважати завершеною. Комісія за перекази через платіжні системи нараховується приблизно також, як і при переказі на сайті УкрСиббанку.

Варто знати. Максимальний термін зарахування переказу - п'ять днів, але, в більшості випадків, платіж зараховується на картку одержувача протягом 30 хвилин.

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!