про твої фінанси

Цікавості Венеції або Чим цікаве місто на воді

Венеція одне з найбільш незвичайних і романтичних міст світу. Побувати в ньому, як і в Парижі, мріють багато. А чим цікаве це місто, читайте на Bankchart.com.ua


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Гранд-канал
  2. Площа святого Марка
  3.  Собор святого Марка
  4. Годинникова вежа святого Марка
  5. Палац Дожів
  6. Острів Мурано
  7. Острів Бурано
  8. Міст Зітхань
  9. Міст Ріальто
  10. Міст Конституції

Гранд-канал

Насамперед, потрапивши до Венеції, потрібно прокотитися по Гранд-Каналу - найвідомішому каналу міста і, по суті, його головній вулиці. Його протяжність близько чотирьох кілометрів і тягнеться він від самого залізничного вокзалу і аж до будівлі митниці, де з'єднується з каналами Сан-Марко і Ла-Джудекка.

Кращий час для прогулянки по цьому каналу - перед заходом сонця. Саме в цей час Венеція виглядає особливо романтично.

Площа святого Марка

Цю площу вважають головною визначною пам'яткою Венеції, серцем і душею міста, його символом і візитною карткою. Тут знаходяться головні місця в місті і відбуваються всі культурні події. А ще тут можна побачити величезну кількість голубів, яких, згідно з давньою легендою, сюди привезли з Єгипту.

 Собор святого Марка

Тут же, на площі святого Марка, знаходяться одні з головних визначних пам'яток Венеції. Одна з них - однойменний з площею собор. Він вражає не тільки своєю архітектурою, але і багатою і незвичайною історією. Його головна особливість - в ньому зберігаються мощі святого Марка, які були привезені в місто хрестоносцями більше десяти століть назад. На сьогоднішній день цей собор є найбільш відвідуваним у Венеції.

Годинникова вежа святого Марка

Друга пам'ятка на площі святого Марка, якій варто приділити увагу - однойменна годинникова башта, завдяки якій можна дізнатися не тільки час, а й поточний знак зодіаку і фазу місяця. Але її головна родзинка полягає в тому, як вежа спроектована: кожен мандрівник, який прибув з боку Адріатичного моря, може побачити її астрономічний циферблат. Та й зовнішній вигляд вежі не залишить нікого байдужим - зверху знаходяться статуї старого чоловіка і юнака з бронзи, які б'ють на сполох: перший за 5 хвилин до закінчення години, другий - через 5 хвилин після її початку (що символізує минулий час і майбутнє). Нижче розташований лев з розкритою книгою, який є символом Венеції, а ще нижче - Богородиця з немовлям Христом.

Палац Дожів

Продовжить список пам'яток головної площі Венеції палац, в якому протягом століть проживали дожі і який своїм розкішним і багатим виглядом говорив про велич місцевого народу. Будувався він, реконструювався і прикрашався більше одного століття. У його архітектурі переплетено безліч стилів, найбільш помітними з яких є готика і стилі мавританської і візантійської культур. На сьогоднішній день в цьому палаці знаходиться музей, який може відвідати будь-який бажаючий.

Острів Мурано

Про венеціанське скло, напевно, чули багато. А ось де почали виготовляти перші вироби з нього, знає не кожен. Так ось - саме на острові Мурано. Тут можна не просто прогулятися, а поспостерігати за процесом створення скляних шедеврів місцевими склодувами або відвідати один з численних спеціалізованих магазинів і придбати прикрасу або сувенір з цього всесвітньо відомого матеріалу.

Острів Бурано

Продовжити свою подорож можна на сусідній острів - острів Бурано. Його унікальність полягає в різнокольорових будиночках (кожен будиночок пофарбований в яскравий, закріплений за ним колір).

Якщо вірити місцевій легенді, то всі ці будинки пофарбували дружини місцевих п'яниць, щоб ті не переплутали своє житло з житлом свого сусіда.

Міст Зітхань

Побувавши на островах, можна присвятити час і мостам. Їх тут більш ніж достатньо. Одним з найбільш цікавих є міст Зітхань, який сполучає королівський палаццо з в'язницею. Особливою популярністю він користується серед закоханих парочок. Адже якщо вірити місцевій прикметі, ті хто поцілується на цьому мосту, будуть любити один одного вічно.

Міст Ріальто

Цей міст проходить через раніше згаданий нами Гранд-канал і є одним з найкрасивіших в місті. Безліч туристів приходять сюди, щоб зробити красиву фотографію на пам'ять.

Міст Конституції

Цей міст не схожий на інші мости Венеції. Виконаний він у відповідності з усіма сучасними тенденціями і дуже сильно вибивається із загального вигляду міста (до речі, через це з 2008 року точиться багато суперечок щодо його доречності в місті).

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Chatex

Криптобанк Chatex международные переводы в Телеграмм

Храни сбережения в цифровом долларе USDT TRC-20.

Выводи на сторонние кошельки всего за 0.5 USDT.

Мгновенные переводы ваших активов по всему миру.

Комиссия на покупку и переводы внутри системы — 0%

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики