про твої фінанси

Куди сходити і що подивитися в Миколаєві

Вперше плануєте відвідати Миколаїв і не знаєте, чим цікаве це місто? Наша стаття може вам допомогти. Bankchart.com.ua розповість про найцікавіші місця Миколаєва.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Як дістатися до Миколаєва
 2. Пам'ятки Миколаєва

  2.1. Миколаївський зоопарк

  2.2. Дитяче містечко «Казка»

  2.3. Аквапарк «Водолій»

  2.4. Миколаївський яхт-клуб

  2.5. Музей суднобудівництва і флоту

  2.6. Миколаївська обсерваторія

  2.7. Флотський бульвар і набережна

  2.8. Табірне поле

Як дістатися до Миколаєва

У Миколаєві досить добре розвинена транспортна інфраструктура. Тут є і аеропорт, і залізничний вокзал, і автостанція. Тому добратися до Миколаєва можна як на літаку, так і на поїзді або автобусі.

Знайти та придбати найдешевші квитки на ці види транспорту можна за наступними посиланнями:

Пам'ятки Миколаєва

Миколаївський зоопарк

Почнемо нашу екскурсію по Миколаєву з тих місць, які можна сміливо відвідати з дітьми. Одне з таких - Миколаївський зоопарк, який вважається одним з кращих в Україні. Він став першим українським зоопарком, який в 1993 р прийняли до Європейської Асоціації зоопарків і акваріумів, а в 2003 році - до Всесвітньої асоціації зоопарків і акваріумів. До того ж Миколаївський зоопарк досить часто бере участь в міжнародних програмах по збереженню рідкісних видів тварин в неволі. Тут можна побачити тигрів, левів, слонів, бегемотів, білих ведмедів і інших представників фауни.

Дитяче містечко «Казка»

Дитячий місто «Казка» - ще одне місце, яке можна відвідати з діточками. До Паризького Діснейленду цей парк розваг, звичайно, не дотягує, але дітям теж не буде нудно. Тут є і замок, і атракціони, і персонажі з казок і мультфільмів, і автодром, і корабель, оточений водою, і навіть сонячний годинник. А ще в цьому містечку можна покататися на паровозику, пограти в дитячі ігрові автомати і поїсти морозива.

Аквапарк «Водолій»

А щоб дитина напевно запам'ятала поїздку до Миколаєва, після зоопарку і дитячого міста варто відвідати Миколаївський аквапарк. Тут діти зможуть вдосталь наплаватися в басейні і накататися на водній гірці.

Миколаївський яхт-клуб

Жодного разу не були в яхт-клубі, але хотіли б побувати? Вам казково пощастило. Адже в Миколаєві є можливість відвідати не просто яхт-клуб, а найстаріших яхт-клуб нашої країни (заснований він був ще в 1889 році).

У наш час в цьому яхт-клубі регулярно проводяться регати, яхтові змагання і діє дитяча спортивна школа. До того ж, тут можна побачити унікальну будівлю в стилі італійського ренесансу, яка і уособлює собою сам яхт-клуб, і турецька фонтан, який залишився від колись могутнього палацового комплексу Потьомкіна, побудованого в Молдові і перевезеного в місто на кораблі більше 200 років тому.

Музей суднобудівництва і флоту

Це єдиний в нашій країні музей подібного роду, і не відвідати його, опинившись в Миколаєві, було б несправедливо. Знаходиться музей в будівлі, в якій свого часу жив головний командир Чорноморського флоту і яка саме по собі є історичним пам'ятником (зведено в далекому в 1794 р за проектом відомого архітектора Нейолова). Експозиція музею налічує близько трьох тисяч експонатів. Всі вони детально демонструють процеси розвитку кораблебудування в Північному Причорномор'ї від часів Київської Русі і козацтва до сучасності.

Миколаївська обсерваторія

Миколаїв може похвалитися не тільки найстарішим яхт-клубом в Україні, а ще й однією з найстаріших обсерваторій в південно-східній Європі. Будівля цієї обсерваторії є пам'яткою архітектури національного значення, а з недавніх пір ще й має статус складової Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До складу обсерваторії входить: територія загальною площею 7,1 га, головний будинок обсерваторії, сучасні і старі павільйони і споруди господарського та наукового призначення, парковий ландшафт. Тут можна відвідати місцевий музей або ж прослухати лекцію про історію та сучасність астрономічних досліджень.

Флотський бульвар і набережна

Одне з місць, де люблять прогулятися не тільки гості міста, а й місцеві жителі. До того ж, тут розташовано багато пам'яток різного роду. Наприклад, сходи, завдяки яким Флотський бульвар асоціюється з Приморським в Одесі. А також фонтан «Лев» і пам'ятник першому громадянину і будівельнику Миколаєва - Михайлу Фалєєву.

Табірне поле

Табірне поле - відмінне місце для тих, хто вже нагулявся по місту і хоче на природу. Тим більше, що знаходиться воно не так далеко від центру.

По суті, табірне поле - це звичайний пустир і обрив. Але вид, який з нього відкривається, не залишить байдужим нікого.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

RwS bank

Депозит для фізичних осіб «Stability»

Отримуйте максимальний дохід від валютних накопичень

Ставка у валюті, % річних - до 4%

Сума - від 100 євро / долар

Максимальна сума - без обмежень

Депозитний вклад захищено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Агропросперіс Банк

Ощадна картка від Агропросперіс Банку

Ощадна картка зручніше вкладу!

Від 5% до 7% на щоденні залишки за рахунком

Оплати в один дотик з технологією payWave

Знімайте та поповнюйте на будь-які суми

Безкоштовне поповнення та будь-які безготівкові розрахунки

Без плати за обслуговування

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики