про твої фінанси

Поради щодо вибору боксу на дах автомобіля

Вирішили вирушити в подорож та зрозуміли, що штатного багажника автомобіля не вистачить для завантаження всіх речей? Не турбуйтеся. Вихід із такої ситуації – придбати багажний бокс на дах. А на які параметри рекомендується звертати увагу, скільки коштує багажник на дах авто в інтернет-магазинах Києва та України, можна дізнатися з нашої статті.


Короткий зміст і посилання по темі

  1. Як вибрати багажний бокс на дах авто
  2. Де придбати багажник на дах авто: перелік інтернет-магазинів, ціни
  3. Автомагазини України: сайти, телефони, адреси

Як вибрати багажний бокс на дах авто

Щоб багажний бокс міг впоратися з поставленими завданнями, довго прослужив і не заважав безпечній їзді, при його виборі рекомендується звертати увагу на такі параметри:

Матеріал

Сьогодні на ринку автотоварів можна зустріти бокси на дах авто, виготовлені з акрилу, полістиролу чи АBS-пластику. Перевагу краще віддати останнім: вони відмінно пристосовані до нашого клімату та відрізняються високою міцністю, тривалим терміном служби та невеликою вагою.

Об'єм, розміри та вантажопідйомність

Тут необхідно відштовхуватися від того, що ви збираєтеся перевозити. Якщо багажу багато, і він габаритний, тоді слід придбати великий за обсягом та розмірами багажний бокс на дах.

Габарити автомобіля

Щоб бокс для авто не заважав відкриттю багажника, не відволікав водія під час їзди і просто гармонійно та красиво виглядав на даху автомобіля, необхідно враховувати габарити останнього.

Кріплення

Важливо, щоб автомобільний багажний бокс можна було прикріпити швидко і без особливих зусиль, та ще й надійно. Тут можна вибирати між штатними кріпленнями та універсальними. Перші призначені для конкретної марки чи моделі автомобіля та є більш надійними. Другі розраховані на широке коло марок і моделей авто, але не можуть похвалитися таким рівнем надійності, як штатні.

Колір

У більшості магазинів бокси на дах авто представлені у трьох кольорах: у чорному, сірому та білому. Найчастіше зустрічаються бокси у чорному кольорі. Але дедалі більшої популярності набирають багажники білого кольору. І пояснення цього досить просте: вони теж досить добре поєднуються з автомобілями різних кольорів і при цьому менше піддаються впливу сонця.

Система відкриття боксу

Тут можна вибрати варіант з одностороннім або двостороннім відкриттям. Другий обійдеться дорожче, але здійснювати навантаження та розвантаження багажу з ним значно простіше.

Замки

Подбайте про те, щоб замки багажного боксу були надійними. Хороший замок не тільки убереже бокс від раптового відкриття під час їзди, але й захистить його від злодіїв.

Виробник та гарантія

Бажаєте, щоб придбаний вами бокс на авто прослужив вам не один рік? Віддайте перевагу відомим брендам, які працюють на ринку не перший рік. При цьому сам бокс повинен пройти краш-тести і мати гарантію не менше 3 років.

Де придбати багажник на дах авто: перелік інтернет-магазинів, ціни

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Депозит Онлайн

11% річних у гривні або 2,25% у доларах на 24 місяці

Строк від 1 до 24 місяців

Від 1000 грн або 100 дол.

100% гарантія вкладу

Оформлення в онлайн-банкінгу AP Bank

м. Київ, Вінниця

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

ОТП Банк

Депозит Срочный от ОТП Банка

до 6,25% годовых + до 1% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 5 000 грн.

100% гарантия вклада

Мегабанк

Срочные депозиты от Мегабанка

до 11% годовых + до 0,9% годовых от суммы вклада

Минимальный срок - от 3 мес.

Минимальная сумма - от 30 000 грн.

100% гарантия вклада

Корисні статті з даної тематики