про твої фінанси

Дизайн інтер'єру і планування кухні

Навіть дуже маленьку шестиметрову кухню можна зробити зручною, функціональною, а головне - красивою і сучасною! Bankchart.com.ua допоможе вам грамотно розпорядитися квадратними метрами.


Короткий зміст і посилання по темі

 1. Планування кухні: правило робочого трикутника - холодильник-мийка-плита
 2. Дизайн інтер'єру маленької кухні: як збільшити простір
 3. Інтер'єр маленької кухні: ідеї

  3.1 Кухня на балконі, лоджії, в ніші або коморі

  3.2 Кухня-трансформер

 4. Дизайн кухні в хрущовці: функціональність і нічого зайвого

  4.1 Організація простору

  4.2 А чи не розширити її?

  4.3 Поради з облаштування

  4.4 Поради по оздобленню

  4.5 Поради щодо вибору меблів

Планування кухні: правило робочого трикутника - холодильник-мийка-плита

Bankchart.com.ua розбирався, у чому суть правила робочого трикутника і як зробити красиве, оптимальне планування кухні. Комфорт на маленькій або великій кухні залежить від багатьох факторів: ергономіка і розмір приміщення, наявність побутових приладів, хороше освітлення. Але найголовніше - це дотримання правил робочого трикутника - холодильник-мийка-плита.

Багато з нас, роблячи ремонт на кухні самостійно без залучення дизайнерів, розставляють меблі і побутові прилади за своїм смаком і з урахуванням габаритів приміщення. Але крім законів ергономіки, є конкретне правило розстановки трьох основних елементів кухні: холодильника, плити і мийки. Правильне їх розташування оптимізує роботу господині на кухні.

В основі правила робочого трикутника лежить поділ кухні на кілька основних зон:

 • зберігання: холодильник,
 • підготовка продуктів: мийка та обробна поверхня,
 • приготування їжі: плита.

джерело фото http://www.remont-39.ru

Ці функціональні зони повинні перебувати в вершинах рівностороннього трикутника. І відстань між ними не повинна перевищувати двох відстаней витягнутої руки. Також не рекомендується поєднувати ці зони, тобто ставити поруч один з одним, наприклад, мийку і плиту, або холодильник і плиту. Між ними обов'язково повинен бути проліт, як мінімум 60 сантиметрів стільниці.

У центрі робочого трикутника найкраще розмістити раковину, оскільки вона головний центр активності. Близько мийки господиня проводить майже 50% від усього часу на кухні. Холодильник бажано розміщувати в кутку приміщення. Так він не буде своїми розмірами захаращувати інтер'єр. А плита повинна стояти так, щоб її не можна було випадково зачепити, і по обидва боки від плити має залишатися 40 сантиметрів робочої поверхні.

Правило робочого трикутника виникло в результаті дослідження, проведеного в двадцятих роках 20 століття в Німеччині. Дане дослідження було спрямоване на вивчення кількості часу і відстані, яку проходить домогосподарка при приготуванні певного блюда. В результаті було визначено оптимальне розміщення кухонних елементів (холодильник, плита, мийка), при якому можна в найкоротший час приготувати страву, проробляючи мінімальний шлях. За результатами дослідження з'ясувалося, що завдяки розумному плануванню кухні, домогосподарка може заощадити до 60% шляху і 27% часу.

Існує кілька основних видів планування кухні і в кожному з них робочий трикутник має свої особливості:

 • лінійна кухня (однорядна):  такий вид планування зустрічається в маленьких кухнях . Робочий трикутник розміщується в одну лінію: мийка розташовується між холодильником і плитою. Між раковиною і плитою необхідно поставити робочий стіл шириною 60 см.

джерело фото http://www.remont-39.ru

джерело фото http://world.shop.by

 • дворядна кухня  - таке планування характерне для витягнутих, вузьких приміщень, і меблі розташовуються в два ряди. В цьому випадку зони робочого трикутника необхідно розташувати в дві лінії. В одному ряду мийку і плиту і в іншому - холодильник. Але необхідно пам'ятати, що при такому плануванні відстань між двома рядами кухонних меблів має бути не менше 120 сантиметрів.

джерело фото http://www.remont-39.ru

джерело фото http://ibud.ua

 • Г-подібна кухня   характерна для малогабаритних квадратних приміщень. При цьому плануванні мийка знаходиться посередині, між холодильником і плитою. Таке планування дозволяє ізолювати кухонний трикутник і залишити місце для обідньої зони.

джерело фото http://www.remont-39.ru

джерело фото http://nashdomik.net

 • П-образна  кухня : меблі розташовуються у вигляді літери «П» уздовж трьох стін. Мийка розташовується в середньому ряду, а плита і холодильник - в протилежних секціях, ширина проходу між якими повинна бути в межах 120 - 280 см.

джерело фото http://www.remont-39.ru

джерело фото http://abstrukt.com

 • острівна  кухня  можлива для великих кухонь площею від 20 м.кв. На острові розташовується мийка або плита. Більш зручний варіант - півострівна кухня, так з'їдається менше вільної площі і створюється більше місць для зберігання.

джерело фото http://www.remont-39.ru

джерело фото http://www.mvopros.ru

Кухня - це одне з найважливіших приміщень в приватному будинку або квартирі. Тому її планування повинно бути максимально зручним. Правило робочого трикутника - це не аксіома. Якщо ви не знаєте, як скористатися цим правилом, то знайдіть власну комбінацію, спробувавши кілька варіантів на власному досвіді.

Дизайн інтер'єру маленької кухні: як збільшити простір

Всі ми знаємо, що таке оформлення кухні в 6-7 квадратних метрів. Як облаштувати кухню дуже маленької площі і розмістити все необхідне? Як організувати сучасний інтер'єр на малогабаритній кухні?

Організувати простір і втілити в життя ідеї сучасного  дизайну на маленькій кухні  складно навіть професіоналам. На маленькій площі необхідно розмістити все найнеобхідніше для кухні та в ній повинні розміститися всі члени сім'ї. Існує кілька основних прийомів, які допомагають візуально збільшити простір.

 • Оптимізація і мінімізація.  В першу чергу необхідно визначити, що необхідно на кухні обов'язково і від чого можна відмовитися. Кухня - це таке приміщення, де зберігається дуже багато всіляких дрібниць, як кухонних, так і просто побутових. Можливо, від більшості можна легко відмовитися або перенести в інше приміщення. Постарайтеся позбутися від усього зайвого: відро для сміття в шафку, пляшечки і баночки в ящики і т.д. Тут як не можна краще підійдуть функціональні меблі з безліччю зручних місць для зберігання.

 • Функціональна меблі.  Кухонні меблі для маленької кухні краще робити на замовлення, так як тільки в цьому випадку вам вдасться «поміститися» в ваш метраж.

При замовленні кухонних меблів бажано орієнтуватися на характеристики, які розширюють і візуально збільшують простір:

 • високі підвісні шафи більш місткі;
 • відкриті полиці, кутові елементи і закруглені форми створюють більше «повітря»;
 • функціональні дверцята з різними поворотними механізмами (розсувні, шторками або складні) займають менше місця у відкритому положенні;
 • якщо у вас небагато членів сім'ї і на кухні ви проводите мало часу, то можливо варто замість кухонного столу зробити відкидний або розсувний стіл або ж просто барну стійку. Так ви заощадите значну частину простору. Якщо ж стіл необхідний, то віддайте перевагу невеликому столу з закругленими формами;
 • за кольором меблі краще вибирати світлі, в основний колір дизайну кухні;
 • прозорі і глянцеві фасади створюють ефект відображення і ілюзію вільного простору;
 • для обідньої зони краще вибрати прозорі меблі (скляні або пластикові): скляний стіл або стілець будуть виглядати набагато легше дерев'яного.

 • Обман зору.  Це один з основних прийомів, використовуваних дизайнерами для візуального збільшення простору, досягти якого можна візуально «розтягуючи» простір. Це можна зробити за допомогою кольору, освітлення і малюнка в дизайні інтер'єру. Так, великий малюнок наближає, невеликий видаляє. Темний колір наближає, світлий видаляє. Ще один цікавий прийом - візуально збільшити габарити маленького приміщення можна за допомогою великого плоского предмета, наприклад, картини на стіні.

 • Правильне зонування . На маленькій кухні найбільш оптимально розміщення кухонних меблів по прямій лінії або Г-образно (кутовий варіант). Більш бажане лінійне розміщення, в цьому випадку у вас залишається більше місця для обідньої зони. Якщо кухня кутова, то в кутку розмістіть мийку і кутову шафу, яка дуже містка.

Не забувайте про робочий трикутник - холодильник-мийка-плита - який повинен бути розташований таким чином, щоб не перебувати на шляху наскрізного руху. Цього правила важливо дотримуватися для комфортного перебування на кухні. 

Якщо є можливість, використовуйте корисну площу підвіконня як додаткову робочу поверхню: навпроти вікна можна розмістити мийку.

Використовуйте простір між робочою зоною і підвісними шафами: встановіть рейлінг з поличками або гачками, де ви зможете розмістити кухонне начиння, баночки та інше.

 • Вбудована побутова техніка . Всю побутову техніку бажано розмістити в кухонному гарнітурі. Побутову техніку вибирайте компактну і вузьку. Це стосується і холодильника, що займає значну площу. Ідеально, якщо він буде заввишки за рівнем з робочою поверхнею, але не кожному підійде такий розмір. Якщо вам потрібен великий холодильник, то віддайте перевагу вузькому і високому
 • Освітлення.  В основному ми звикли, що на кухні один вид освітлення, стельова люстра. І це одна з головних помилок для маленької кухні. Чим більше світла і джерел освітлення, тим яскравіше і більше здається кімната. До основного центрального висвітлення додайте вбудовані стельові світильники, внутрішнє підсвічування меблів, підсвічування робочої зони, можливо, вдасться окремо зонувати обідню зону стельовими або настінними світильниками.

 • Колір.  Колір для інтер'єру маленької кухні краще вибрати серед світлих, спокійних і нейтральних відтінків. Світлий колір візуально збільшують простір. Щоб інтер'єр не вийшов монохромний, додайте яскраві кольорові акценти у вигляді посуду або аксесуарів (картина, ваза, квітка). В інтер'єрі маленької кухні бажано використовувати не більше двох основних кольорів.

 • Збільшення площі.  Продумайте можливість збільшення площі кухні за рахунок об'єднання приміщень. Бажано прибрати вхідні двері, об'єднавши з передпокоєм. Стіни кухні та коридору в цьому випадку краще зробити в одному кольорі. Глобальне рішення - прибрати перегородку і зробити студію.

Довідка: вхідні двері у відкритому стані займають до 1 кв.м. корисної площі.

 • Дзеркала. Використовуйте в інтер'єрі дзеркала: на фасадах, на стінах, на фартусі, на підвіконні. Відображення збільшує і розсовує простір. Але з дзеркалами головне не переборщити інакше вийде космічний інтер'єр.

Ось цікавий приклад оформлення дзеркалами відкосів вікна, завдяки чому створюється ефект нескінченності і значно розширюється простір.

 • Текстиль.  Для маленької кухні краще використовувати легкий текстиль, світлі напівпрозорі штори або тюль, що максимально пропускають природне світло. Якщо є малюнок, то краще вибрати неяскравий або ж текстурну тканину. Уникайте яскравих принтів і візерунків на фіранках. Вони сильно розсіюють увагу і візуально зменшують простір.
 • Стиль.  Найбільш підходящим для малих кухонь є вільні стилі без зайвих елементів: мінімалізм, модерн, японський стиль.

Як бачите, при правильному підході маленьку кухню можна зробити красивою, зручною і функціональною. Сподіваємося, що вищевикладені рекомендації допоможуть вам створити хороший дизайн інтер'єру кухні, де вам буде затишно, тепло і комфортно.  

Інтер'єр маленької кухні: ідеї

Найпростіший (але не найдешевший) варіант - перепланування за рахунок прилеглої кімнати. Якщо для вас це занадто витратно і клопітно - можна розширити кухонний простір за рахунок дверного отвору: перевісьте петлі двері так, щоб вона відкривалася назовні; зробіть арку; віддайте перевагу розсувним або складним дверям, бажано прозорим - скло візуально збільшить простір.

Джерело фото:  http://poremontu.ru/

Меблі . Головний закон при підборі меблів для кухні маленької площі - все повинно бути максимально просто, функціонально і комфортно. Ніяких деталей «для краси» - залиште це для великих приміщень.  

Джерело фото:  http://stroisovet.com/

Не бійтеся розташовувати полки високо під стелею - на них можна заховати те, чим ви користуєтеся рідко (святкові набори посуду, запаси консервації).

Замість шафок стандартної глибини в 60 см, замовте меблі на 15-20 см вужче - так ви виграєте простір. Використовуйте фасади складних «вигнутих» форм. Додадуть «глибини» маленькій кухні скляні або дзеркальні фасади з мінімумом обробки.

Джерело фото:  http: //samsmogy-remont.rui

Техніка. Віддайте перевагу малогабаритній або вбудованій техніці. Замість дводверного холодильника - вузький і високий двокамерний. Другий варіант - маленький вбудований холодильник, верхня поверхня якого замінює стільницю. Замість кількох приладів (блендер, соковижималка, м'ясорубка) - багатофункціональний кухонний комбайн.

Намагайтеся «по максимуму» використовувати будь-який вільний сантиметр: не ставте мікрохвильовку на стіл, а закріпіть її на стіні за допомогою кронштейнів. Передбачте окрему поличку для кухонного комбайна або кавоварки.

Джерело фото:  http://www.kindking.ru/

Кухня на балконі, лоджії, в ніші або коморі

Другий, не менш трудомісткий варіант - перенесення кухні на балкон, в комору або нішу. Це дозволить не просто виграти дорогоцінні квадратні метри, але і збільшити невелику квартиру на одну кімнату.

Джерело фото:  http://obalkonah.ru/

Основну увагу слід приділити утепленню (трикамерні склопакети, утеплення стін зовні). Хороша потужна витяжка - обов'язкова умова. Вона допоможе вам не тільки позбутися від небажаних запахів, але і прибрати конденсат, утворення якого неминуче, особливо в зимовий час.

Від газової плити доведеться відмовитися - газову трубу категорично не можна виносити за межі житлового приміщення. На допомогу прийде електроплита, електричні духові шафи або варильні панелі.

Джерело фото:  http://arxip.com

Щоб не брати дозвіл на перепланування - досить не розширювати дверний отвір і залишити на місці підвіконня. Його можна переробити в барну стійку або робочу поверхню. З боку кімнати таке підвіконня зручно буде перетворити в складаний обідній стіл. 

Джерело фото:  http://ideas.vdolevke.ru/

Джерело фото:  http://www.idinaidi.ru/

При перенесенні кухні в інше приміщення особливу увагу варто приділити сантехнічним роботам. Неякісно зроблена каналізація загрожує постійними засміченнями. Пам'ятайте - слив для раковини обов'язково повинен мати ухил (не менше 3-х см на метр). Тому планування краще довірити професіоналам.

Джерело фото:  http://www.idinaidi.ru/ 

Якщо на кухні ви тільки готуєте - є сенс прибрати її в нішу в загальній кімнаті. Після припинення робіт, така кухня з легкістю ховається за кривими дверима.

Джерело фото:  http://www.meblirovka.com.ua/

Джерело фото:  http://www.idinaidi.ru

Можна перенести кухню в комору. Основна проблема цього крихітного приміщення - меблювання. Але і на такому невеликому просторі можна розташувати все, що необхідно. Багато дизайнерів вже передбачили готові рішення, що дозволяють «скоротити» розміри кухні до однієї шафи.

Джерело фото:  http://www.meblirovka.com.ua/

Кухня-трансформер

Найкомпактніший варіант кухні-трансформера в зібраному вигляді займає один квадратний метр.

Джерело фото:  http://domvstile.com

Незважаючи на невеликі розміри, тут є все, що необхідно: вбудований невеликий холодильник, відсік для посуду, плита. А в деяких варіантах - навіть раковина зі змішувачем і підсвічування.

Джерело фото:  http://videla.ru

Деякі кухні-трансформери мають автоматичне керування.

Джерело фото:  http://www.bestmebels.ru/kuxnya-transformer/

У розібраному вигляді такі моделі можуть замінити повноцінну кухню: окремі модулі, трансформуючись перетворюються в звичайні кухонні меблі, в яких передбачені навіть стільці.

Джерело фото:  http://furniteka.com/

Коли кухні-трансформери не використовується за своїм прямим призначенням - вони легко збираються в компактну тумбу або незвичайний обідній стіл. Інші моделі обладнані коліщатками, що дозволяє легко перевезти зібрану кухню в комору або на балкон.

Джерело фото:  http://www.ikirov.ru

Інший варіант модульної кухні - кухня-тумба або кухня що обертається. Висока кругла шафа легко поміститься в кутку кімнати, в коморі або ніші. Ця кухня трохи більше за габаритами і значно ширша - в неї з легкістю поміститься не тільки раковина, а й безліч шафок, невелика посудомийна машина, духовка і кава-машина.

Джерело фото:  http://kvartira.mirtesen.ru

«Родзинка» такої кухні - змінні модулі, що обертаються навколо осі. Для того, щоб замість холодильника під рукою виявилася плита, вам досить повернути потрібну частину конструкції. Набір модулів може варіюватися, таким чином, ви можете зібрати саме ту кухню, яка потрібна вам.

Джерело фото:  http://www.mnogomebel.ru

Дизайн кухні в хрущовці: функціональність і нічого зайвого

Ми пропонуємо кілька корисних порад і варіантів для сучасного дизайну інтер'єру кухні в маленьких квартирках, так званих "хрущовках". Так приємно дивитися на красиві великі будинки з величезними кухнями-столовими: плита на шість конфорок, холодильник side-by-side, барна стійка. А потім повертаєшся в свою крихітну кухоньку і думаєш, як же в ній зробити ремонт?

Організація простору

Хрущовки як і раніше становлять більшу частину житлового фонду. Як же бути, коли хочеться всю техніку, починаючи від мікрохвильовки і закінчуючи посудомийною машиною, розмістити на малогабаритному п'ятачку рідної кухоньки?

Джерело фото:  http://vtsmaster.com.ua/

Правильна функціональна організація простору є для маленької кухні першорядною. Для цього існують різні методи.

А чи не розширити її?

Перше, що можна порекомендувати - задуматися над розширенням кухні за рахунок прилеглих приміщень. Якщо є можливість, можна видалити стіну або частину несучої стіни, щоб відкрити простір в сусіднє приміщення. Найчастіше об'єднання кухні з вітальнею не тільки надає квартирі сучасний вигляд, а й відчутно додає площі, розкриває простір.

В такому випадку дизайн кухні можна робити спільний, що перетікає, з просторовим зонуванням: коли окремі зони виділяються іншим кольором, розміщенням меблів, освітленням, оздоблювальними матеріалами, а весь простір залишається загальним.

Джерело фото:  http://vsekuhni.net/

Цей спосіб досить трудомісткий (стіну необхідно прибрати, сміття вивезти, закрити шви, вирівняти краї збільшеного отвору, перекласти проводку і т.д.). Крім того, необхідно отримати дозвіл на перепланування, а якщо мова йде про несучу стіну, то повинен попрацювати і конструктор.

Джерело фото:  http://vopros-remont.ru/

Однак, часто немає ніякої можливості розширити кухню: або з конструктивної точки зору, або просто немає можливості виділити кімнату для вітальні, оскільки квартира дуже перенаселена.

Іноді з кухні просто прибирають столову зону. Це також допомагає віддати весь наявний простір для розміщення техніки. Якщо є балкон або лоджії, можливо винести частину кухні туди, знову-таки максимально розширивши прохід або прибравши частину стіни. Це слід робити під керівництвом спеціалістів, щоб не позбавити опори поверхи.

Джерело фото:  http://vsekuhni.net/

Якщо всі варіанти «фізичного» розширення неможливі, тоді залишається тільки максимально організувати той крихітний простір, який гордо іменується кухнею.

Джерело фото:  http://postroika.biz

Поради з облаштування

Основні робочі зони кухні повинні розміщуватися у вигляді трикутника: мийка повинна знаходитися в кутку, між нею і плитою - стіл, а холодильник не може розташовуватися поруч з плитою.

Джерело фото:  http://u.jimdo.com

Якщо в кухні є газова колонка, то навколо неї повинно залишатися місце для вентиляції, а шланги і трубки можна замуровувати.

Частину функцій робочої поверхні може взяти на себе підвіконня, якщо зробити його в тому ж матеріалі, в якому виготовлена ​​стільниця.

Джерело фото:  http://vsekuhni.net

Можна заощадити площу, зробивши замість орної двері розсувну або взагалі її прибрати, а отвір облаштувати як арку. В цьому випадку повинна добре працювати витяжка.

Джерело фото:  http://design4dom.ru/

Поради по оздобленню

Хрущовську кухню можна і потрібно візуально розширити. Тому краще використання світлих відтінків, не тільки для стін, але і для інших поверхонь (стільниці, шафки). Акцент можна зробити на яскравому освітленні.

Оздоблення стін, стелі, підлоги і меблів повинно бути гармонійним, без яскравих контрастів і колірного дисонансу. Яскравий колір допускається тільки в якості акценту. Добре доповнюють вигляд короткі, світлі або прозорі фіранки або жалюзі, які будуть м'яко розсіювати світло. Відмінним варіантом є римські штори.

Джерело фото:  http://vsekuhni.net

Для поверхонь пріоритет глянсовим або хромованим. Добре виглядають скло і пластик. Для маленьких приміщень незамінні дзеркальні поверхні.

Формат плитки для стін та підлоги повинен бути невеликим, добре підходить мозаїчна.

Точкові світильники на різних рівнях створять затишок. Використовуйте кілька джерел освітлення: завдяки грі світла сприйняття приміщення буде змінюватися.

Джерело фото:  http://kitchen.rutxt.ru

За стилем для маленької кухні краще вибрати мінімалізм: мінімум предметів при максимумі функціональності. Візуальна простота рішення також сприяє зоровому розширенню приміщення.

Поради щодо вибору меблів

Вибір меблів є дуже важливим етапом для облаштування будь-якої кухні. Кухонний гарнітур повинен бути компактним і ергономічним. Щоб максимально використовувати простір, доводиться робити меблі на замовлення. При ретельно продуманому дизайн-проект можна використовувати буквально кожен сантиметр:

 • кухонний гарнітур краще вибрати під стелю;
 • техніка повинна бути компактною і такою, що вбудовується;
 • стіл краще складаний, відкидний або розсувний, а стільці - трансформери (складні);

Джерело фото:  http://vsekuhni.net/

Джерело фото:  http://stroyrossia.ru

 • робочі поверхні - відкидні або розсувні;

Джерело фото:  http://vsekuhni.net

 • чудовим рішенням будуть модулі на коліщатках, скриньки що виїжджають і заповнення ніш;

Джерело фото:  http://www.1mf.ru

 • дизайнери рекомендують на малих кухнях відмовитися від гострих кутів;
 • круглим або овальним столом можна замінити барну стійку;
 • прозорі меблі виглядають легкими і невагомими;

Джерело фото:  http://stroyrossia.ru

 • в маленькій кухні краще виглядатимуть кілька великих предметів меблів, ніж безліч дрібних;
 • стелаж або шафа-пенал візуально витягне простір;
 • оббивка стільців або диванчика також повинна бути світлою, декор - мінімальним;
 • карниз для фіранок краще розташувати якомога вище (під стелею), щоб збільшити висоту приміщення;
 • для кращої організації простору громіздкі побутові прилади бажано прибрати в комору, якщо це неможливо, то максимально заховати за меблями. Простір тоді буде сприйматися більш організованим.

Кухню в хрущовці цілком можливо перетворити в функціональну зону не тільки для приготування і прийому їжі, але і для комфортного проведення часу.

Отримувати всі новини та статті сайту в одному email на день?

також стежити за новинами сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под залог недвижимости. Срочный выкуп недвижимости

Фиксированная ставка по кредиту 1.5% в месяц

Сумма от 30 000 до 50 000 000 грн. (в любой валюте).

Срок от 1 месяца до 10 лет.

100 л. топлива в подарок каждому клиенту.

Территория Киев, Киевская область до 35 км, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, Полтава, Житомир, Ивано–Франковск, Черкассы, Черновцы, Чернигов, Сумы.

Агропросперіс Банк

Благодійний депозит "Вклад у Перемогу"

Вклад у Перемогу з Агропросперіс Банком

12% річних у гривні на 9 місяців

Вклади від 1000 грн

Відсотки НАПЕРЕД за весь строк вкладу

+ спільна благодійна допомога ЗСУ

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Агропросперіс Банк

Акційний депозит під 15%

Акційний депозит "На літо" від Агропросперіс Банку

15% річних у гривні

на строк 1 або 3 місяці

+ БОНУС до ставки на сайті

Вклади від 1000 грн

Діє з 10.06 до 31.07.2022

Ліцензія НБУ №241 від 16.02.2016

Корисні статті з даної тематики