Як замінити SIM карту Водафон на 4G 12.01.2020

Prostobank.ua розповідає, як замінити сім картку Vodafone на карту з 4G, яка ціна заміни сімки на карту micro- і nano-USIM (наносім, мікросом) зі збереженням номера. // 12.01.2020

Сім карта має властивість зношуватися, особливо, якщо її часто переставляти з одного телефону на інший пристрій. Крім фізичного зносу бувають інші причини заміни сім картки - поліпшення властивостей і модифікацій, крадіжка або втрата сімки. Наприклад, випуск карт, які підтримують мобільний інтернет 4 G.

Заміна сім карти без звернення в магазин

Заміна сім карти без звернення до магазину доступна абонентам передоплати.

  1. Купіть новий стартовий пакет. Придбати такий пакет можна в будь-якій точці продажу, ціна пакета - 25 грн. Контакти офісів і магазинів Водафон (МТС) зібрані тут.
  2. Наступний крок - необхідно зателефонувати оператору Vodafone за номером 222 або 0800400222. Якщо ваша карта пошкоджена або загублена, вам необхідно відновити номер. Для цього необхідно назвати пак код або 2 номери абонентів, яким ви дзвонили найчастіше за останній місяць.
  3. Оператору необхідно надати інформацію про серійний номер нової сім карти і встановити її в телефон.

Бонус абонентам, які замінюють сім карту

Оператор Vodafone дарує приємний бонус всім тим, хто скористався послугою заміни картки. Через 2 дні після заміни сімки можна отримати подарунок у вигляді додаткових 4 ГБ. Для цього необхідно запустити програму My Vodafone, попередньо встановивши її на телефон і зареєструвавшись. У додатку зайдіть в розділ «Пропозиції для вас» і активуйте 4 ГБ.

Заміна сім карти Водафон в магазині оператора

Якщо ви хочете отримати нову картку micro- і nano-USIM, яка підтримує 4G, підійдіть в будь-який найближчий офіс оператора з активною старою сімкою.

Якщо картка втрачена, пошкоджена, перед отриманням нової сімки в магазині, необхідно заблокувати стару. Для блокування старої картки потрібно скористатися Online-обслуговуванням, або зателефонувати за номером 111 0 800 400 111 і підтвердити факт володіння картою (назвати пак код або номери 2 абонентів, яким ви дзвонили найчастіше за останній місяць). Після цього ви зможете отримати нову сім карту в магазині Водафон (МТС), назвавши номер заяви на заміну і купивши новий стартовий пакет за 25 грн.

Таким чином, ви отримаєте нову картку, тарифний план і всі підключені послуги будуть автоматично перенесені на нову карту. На жаль, контакти, які були збережені на стару сімку, не відновлюються.

Ціна заміни сім карти

Вартість заміни сімки складає 25 грн. (ціна нового стартового пакета), додаткових комісій і платежів немає.

Швидкий пошук


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com