Дві сім карти на один номер Водафон

Prostobank.ua розповідає, чи пропонує мобільний оператор Водафон послугу сім пара, чи є можливість підключити дві сім карти на один номер?

Абоненти Київстар мають можливість використовувати одночасно дві сім карти на один номер. Це дозволяє використовувати 2 SIM карти на різних пристроях (телефоні, планшеті, ноутбуці і т.д.), що дуже зручно для абонентів. Адже використовуючи один номер, можна одну сім картку вставити на телефон для отримання дзвінків, а другу - в планшет для користування мобільним інтернетом. Абоненти Київстар активно користуються такою послугою, знають, як перемикати карту з активної в пасивну.

Тому ми вирішили перевірити, чи є така можливість у абонентів Vodafone (MTS). Проаналізувавши запропоновані послуги мобільного оператора, зв'язавшись з оператором, ми отримали відповідь, що Водафон не пропонує своїм абонентам послугу «Сім пара» і немає можливості використовувати дві сім карти на одному номері. Можливо, в майбутньому оператор мобільного зв'язку запропонує своїм абонентам дану послугу, але поки використовувати 2 картки по одному номеру можна. Єдиний вихід - оформити другу або додаткову сім карту з новим номером.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Miloan.ua

Кредит онлайн на карту. Бесплатно до 12 000 грн.

Сумма от 500 до 15 000 грн.

Срок: от 1 до 30 дней

Возраст: от 18 до 69 лет

Без звонков и фото!

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com