Дві сім карти на один номер Водафон 12.01.2020

Prostobank.ua розповідає, чи пропонує мобільний оператор Водафон послугу сім пара, чи є можливість підключити дві сім карти на один номер? // 12.01.2020

Абоненти Київстар мають можливість використовувати одночасно дві сім карти на один номер. Це дозволяє використовувати 2 SIM карти на різних пристроях (телефоні, планшеті, ноутбуці і т.д.), що дуже зручно для абонентів. Адже використовуючи один номер, можна одну сім картку вставити на телефон для отримання дзвінків, а другу - в планшет для користування мобільним інтернетом. Абоненти Київстар активно користуються такою послугою, знають, як перемикати карту з активної в пасивну.

Тому ми вирішили перевірити, чи є така можливість у абонентів Vodafone (MTS). Проаналізувавши запропоновані послуги мобільного оператора, зв'язавшись з оператором, ми отримали відповідь, що Водафон не пропонує своїм абонентам послугу «Сім пара» і немає можливості використовувати дві сім карти на одному номері. Можливо, в майбутньому оператор мобільного зв'язку запропонує своїм абонентам дану послугу, але поки використовувати 2 картки по одному номеру можна. Єдиний вихід - оформити другу або додаткову сім карту з новим номером.

Швидкий пошук


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Электронный полис «автогражданки»

Оплата и получение – не выходя из дома

Регистрация договора в базе МТСБУ онлайн

Исключено мошенничество со стороны продавца

Дешевле бумажных полисов© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com