Автоконфіскат від Альфа-Банку 05.02.2020

Prostobank.ua розповідає про умови придбання конфіскату (автомобілі та заставна нерухомість) в Альфа-Банку у великих містах України (Київ, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Житомир) та інших населених пунктах. // 05.02.2020

Яке заставне майно можна придбати? Де шукати актив?

Альфа-Банк (Україна) пропонує придбати заставне майно: автомобілі, квартири, будинки, земельні ділянки та інші активи. Продаж заставного майна банк проводить на спеціалізованих сайтах: hitzalog.com.ua, auto.ria.com/banks/alfa-bank/43/ та інших. Зазвичай, такі портали пропонують зручні фільтри для пошуку заставної нерухомості або конфіскованих авто, що відповідають запитам клієнта.

Зробивши вибір, зв'яжіться по контактам, вказаними на сайті - відповідальний менеджер детально розповість про подальші дії для покупки активу, що зацікавив.

Кредит на конфіскат від Альфа-Банку

Для прискорення реалізації заставного майна Альфа-Банк (Україна) може запропонувати актив за заниженою ціною. Крім цього, в 2020 році банк спільно з партнерами пропонував кредит на особливих умовах для придбання конфіскату. Умови кредитування визначаються індивідуально в залежності від об'єкта, що купуэться, та фінансового стану клієнта.

Також Ви можете розраховувати на надійність угоди, так як заставне майно вже пройшло всі юридичні перевірки службами Альфа-Банку.

Швидкий пошук


Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИННРейтинги автокредитів

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com