Курс продажу білоруського рубля в банках України

Курс продажу білоруського рубля до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну білоруського рубля, який кращий курс обміну білоруського рубля до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси білоруського рубля до інших іноземних валют.

Курс НБУ
Курс покупки
Курс продажу
Курс білоруського рубля

Курс НБУ

Курс покупки

Курс продажу

12,672

немає пропозицій
немає пропозицій

Путівник

Курси валют, обмін валют - путівник

Що потрібно знати, щоб правильно здійснити обмін валют в Україні і за кордоном.

Відео путівник


Який офіційний курс білоруського рубля в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового білоруського рубля до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу білоруського рубля - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс білоруського рубля НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу білоруського рубля відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового білоруського рубля. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості білоруського рубля ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу білоруського рубля до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до білоруського рубля протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси білоруського рубля

Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма