Банки-партнери Промінвестбанку

З якими банками співпрацює Промінвестбанк? Пропонуємо список банків-партнерів Промінвестбанку, в банкоматах яких можна зняти гроші з карти без комісії

Банки-партнери Промінвестбанку

Якщо вас цікавить питання, з ким співпрацює Промінвестбанк, скористайтеся нашим довідником. На цій сторінці ми зібрали перелік всіх партнерів банку, а також їх контактні дані, адреси відділень і банкоматів. Більш того, на Prostobank.ua ви дізнаєтеся тарифи на всі продукти банків-партнерів Промінвестбанку - кредити, депозити, пластикові та кредитні картки тощо

Для чого потрібна інформація про партнерів банку? По-перше, більшість організацій пропонує вигідні умови обслуговування в банках-партнерах. Наприклад, якщо у вас є карта Промінвестбанку, ви можете зняти гроші без комісії (або з мінімальною комісією) в банкоматах банків-партнерів. По-друге, банки партнери пропонують пільгові тарифи по інших операціях з платіжними, кредитними картами.

Тому вивчайте умови обслуговування в банках-партнерах Промінвестбанку і економте на банківських комісіях! Команда сайту регулярно оновлює інформацію про партнерів!

Путівники

Як обрати надійний банк

Навіть професіонал не скаже напевно, чи надійний той чи інший банк. Однак простий аналіз регулярної банківської звітності та деяких інших джерел дозволить зробити вибір банку більш-менш об'єктивним.

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Товары в рассрочку, бесплатная доставка по Украине

ДомКомфорт - бытовая техника, электроника, мебель в рассрочку

Не важна кредитная история и доход

Бесплатная доставка по Украине

Первый платеж через месяц после покупки товара 

Если не сможете больше платить за товар, можете просто его вернуть

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com