Які пластикові карти самі елітні 25.09.2019

Що пропонують Visa і MasterCard своїм заможним клієнтам? - опитував банкірів Prostobank.ua // 25.09.2019

Олена Острініна, начальник департаменту приватного бізнесу РАДАБАНК

Елітні карти в Україні представлені двома основними платіжними системами: VISA і MasterCard. Найпрестижнішими в ієрархії преміальних карт є Visa Infinite і MasterCard World Elitе. Ці карти гарантують своїм власникам престиж, VIP-обслуговування і можливість скористатися додатковими послугами банків і міжнародних платіжних систем, а саме:

 • можливість отримання кредитної лінії у формі овердрафту на картковий рахунок на вигідних умовах;
 • безкоштовні аеропорт сервіси: відвідування бізнес-залів, прискорена реєстрація пасажирів на рейс, проходження паспортного контролю без черг;
 • знижки при проведенні оплати за допомогою БПК в торгово-сервісній мережі усього світу;
 • бронювання номерів в престижних готелях і оренду автомобілів по всьому світу;
 • отримання додаткових послуг, які пропонують центри клієнтської підтримки міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa;
 • виділена цілодобова VIP лінія для вирішення всіх питань, що виникли з картою;
 • страхування власників БПК за багаторівневою системою (медичне страхування виїжджаючих за рубіж, страхування на випадок фінансових ризиків, страхування для любителів екстремальних видів спорту та ін.);
 • оформлення і випуск на пільгових умовах додаткових елітних карт членам сім'ї.

При виборі банку важливо звертати увагу на повноту сервісів, прозорість тарифної політики, наявність сучасних технологій і функціональність мобільного застосування інтернет клієнт-банку.

Олена Костюк, начальник відділу продажів VIP-бізнесу банку КОНКОРД

У сучасному світі банківська карта це не просто платіжний інструмент, а цілий комплекс послуг і сервісів, що дозволяють комфортно пересуватися по світу. Лінійка продуктів представлена ​​двома платіжними системами: MasterCard і Visa, кожна з яких має свої особливості та переваги. Розглянемо на прикладі двох найбільш елітних карт: Visa Infinite і MC World Elite. Чим же так вони цікаві і чому привертають все більше число споживачів? Безумовно, дані карти розраховані на сегмент дуже активних користувачів банківських послуг. Для тих, у кого є потреба в активних поїздках за кордон, в додаткових послугах і сервісі, економії часу і, яким потрібен персональний банкір і особисті консультації.

У свою чергу платіжні системи постаралися продумати всі дрібниці, для того щоб відпочинок став більш комфортним: знижки на Uber в / з аеропорту, страхування мандрівників, консьєрж сервіс, за допомогою послуг якого можна забронювати готель, придбати квитки, підібрати в оренду автомобіль, а так ж з комфортом в бізнес залі очікувати переліт, упакувати багаж, скористатися послугою Fast Line (швидке проходження паспортного контролю), захист покупок і багато іншого.

Однак, це далеко не повний перелік послуг, що надаються. Технології не стоять на місці, на сьогоднішній день платіжні системи активно розвиваються і пропонують клієнтам все нові і нові інструменти для більш швидких і сучасних платежів, такі як р2р перекази, як всередині країни, так і за її межі, Google Pay / Apple Pay (розрахунки в терміналі за допомогою телефону). Сервіс та послуга Garmin Pay дозволяє прив'язати банківську картку до годинника і оплачувати покупки простим дотиком терміналу. І навіть на ринку послуг з'явилося такий пристрій, як Смарт-кільце - смарт-карта з бездротовим інтерфейсом (RFID, NFC), виконана у форм-факторі традиційного (аналогового) кільця для носіння на пальці. Носимий мікроелектронний пристрій, що має деякі функції мобільного пристрою, такі як можливість здійснювати платежі і отримання доступу до різних захищених даних.

Дані карти не тільки допомагають, але ще і істотно економлять ваш бюджет: дисконти при бронюванні готелів, знижки на оренду автомобілів, акції та пропозиції від Бізнес-партнерів, а так само в багатьох банках діють система cashback.

Погодьтеся, не така вже й висока вартість за те, щоб в повній мірі насолоджуватися життям.
Придбавши цю карту, ви автоматично стаєте клієнтом Private Banking, а відповідно отримуєте підтримку спеціалістів високого класу і покращений сервіс банківських послуг.

Ольга Соляник, директор приватного банкінгу Банку Кредит Дніпро

На сьогоднішній день найбільш престижними платіжними картами в лінійках міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa є MasterCard World Elite і Visa Infinite відповідно. Вони забезпечують своїм власникам елітний рівень сервісу в наданні як фінансових, так і нефінансових послуг. В ексклюзивне пакетне обслуговування власників таких карт входять, зокрема, такі послуги:

 • цілодобова підтримка персонального банкіра за всіма фінансовими питаннями: інвестиції в Україні та за кордон, кредитні продукти, платежі, страхові та брокерські послуги;
 • цілодобова нефінансова підтримка VIP-консьєрж: бронювання готелів, оренда авто і яхт, покупка авіаквитків і замовлення чартерних рейсів, організація ділових, спортивних і культурних заходів, організація дозвілля та розваг, екстрена медична допомога в будь-якій точці світу, юридичні послуги, вирішення побутових питань, пошук втрачених речей, функції секретаря і т.д;
 • програма Auto Assistance - цілодобова допомога в дорозі;
 • програма Lounge Key - спеціальні сервіси в аеропортах України та світу: відвідування бізнес-залів і lounge-зон, послуга прискореного проходження реєстрації багажу і паспортного контролю Fast Line, додаткові послуги в VIP-терміналах;
 • преміальні програми лояльності MasterCard і Visa, які б мотивували розплачуватися картами: спеціальні пропозиції, партнерські акції, розіграші цінних призів.
Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber TelegramШвидкий пошукГорячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

кредиты на карту

первый кредит до 5000 грн. под 0%

Сумма: до 10 000 грн.

Cрок: до 30 дней

Возраст: от 18 до 65 лет

Документы: карта, паспорт и ИНН© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com