Що таке і навіщо потрібен платіжний сервіс Facebook Pay 16.09.2020

Платіжний сервіс Facebook Pay оголосив про старт своєї роботи в Україні. Що це за сервіс і як він пов'язаний з банківськими продуктами? - опитував банкірів Prostobank.ua // 16.09.2020

Олексій Білаш, Заступник Голови Правління з операційної діяльності, Член Правління КІБ

Facebook, як найбільша соцмережа світу і однойменна IT-компанія, не могла втратити час для запровадження власної системи розрахунку. Логічно, що ця система буде єдиною для топових продуктів компанії: Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp. Її запустили ще в листопаді 2019 США в обмеженому тест-режимі, який потім розширили додатковим функціоналом. Тепер, з серпня поточного року, вона доступна в такому ж обмеженому варіанті і для українських користувачів.

Facebook Pay дозволяє проводити платежі всередині сервісів компанії, приєднавши банківську карту платіжних систем Mastercard, Visa і PayPal. Зокрема, купувати товари усередині Instagram і проводити грошові перекази всередині Messenger і WhatsApp.

Зараз сервіс доступний тільки у версії для десктопних пристроїв. З наявними функціоналом можна зробити тільки пожертвування через вбудований механізм збору грошей на Facebook, а також купити віртуальну валюту Facebook Stars. Ця валюта поки може використовуватися для підтримки блогерів.

Коли Facebook Pay стане повнофункціональним для українських користувачів, які саме опції платежів і коли стануть доступні українським користувачам - покаже час.

Катерина Шевченко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу і CRM Банку Кредит Дніпро

Facebook Pay - єдина система онлайн-платежів (універсальний гаманець) дозволяє, підключивши банківську карту міжнародних платіжних систем Mastercard або Visa, проводити платежі всередині сервісів Facebook Instagram, Messenger і WhatsApp. Можна, наприклад, купувати товари в Instagram, здійснювати грошові перекази в Messenger і WhatsApp, робити пожертвування через вбудований механізм збору грошей на Facebook, купувати віртуальну валюту Facebook Stars для підтримки блогерів і т.д. На сьогоднішній день сервіс доступний в деськтопной версії.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Товары в рассрочку, бесплатная доставка по Украине

ДомКомфорт - бытовая техника, электроника, мебель в рассрочку

Не важна кредитная история и доход

Бесплатная доставка по Украине

Первый платеж через месяц после покупки товара 

Если не сможете больше платить за товар, можете просто его вернуть