Платіжний сервіс від WhatsApp: як це буде? - 04.09.2019

WhatsApp планує запустити власний платіжний сервіс. Чи є в світі вдалі приклади реалізації платіжних сервісів на основі месенджера? У чому їх переваги / недоліки? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua // 04.09.2019

Олексій Морозов, начальник відділу пасивних продуктів і транзакційного бізнесу Банку Кредит Дніпро

WhatsApp є, за експертними оцінками, найбільш популярним месенджером в світі. Він лідирує по затребуваності користувачів таких великих і перспективних ринків як Індія, Росія, Казахстан, Мексика, всі країни Латинської Америки, більшість африканських і ряд європейських країн, включаючи Німеччину, Великобританію, Іспанію та Італію.

Розробником сервісу для WhatsApp є Facebook, Великобританія виступає центром розробки, а велика індійська аудиторія стане полігоном для тестування.

Цікаво, що в Україні розстановка сил месенджерів за популярністю відрізняється від загальносвітової: у нас впевнено лідирує Viber, в той час як WhatsApp не входить навіть в топ-3, поступаючись Facebook Messenger, Telegram і Skype. В цілому впровадження подібних платіжних сервісів є атрибутом конкуренції за місце в смартфонах клієнтів і мотивує технологічних гігантів до розробки аналогічних рішень. Нещодавно про подібний платіжний сервісі Apple Card оголосила корпорація Apple. Сам Facebook ще в 2013 році запускав власний платіжний сервіс, який використовує для ідентифікації реєстраційні дані користувача в соцмережі. Передбачалося, що він стане успішною альтернативою PayPal, але цього не сталося. Мабуть, користувачі поки все ж більше довіряють банківським і фінансовим сервісам для розпорядження власними коштами.

Швидкий пошук


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

ШвидкоГроші

Кредит за 30 минут

Сумма: от 600 до 10 000 грн.

Выдача: наличные или на карту

Возраст: от 18 до 60 лет

Документы: паспорт и ИНН