Платіжний сервіс від WhatsApp: як це буде? 04.09.2019

WhatsApp планує запустити власний платіжний сервіс. Чи є в світі вдалі приклади реалізації платіжних сервісів на основі месенджера? У чому їх переваги / недоліки? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua // 04.09.2019

Олексій Морозов, начальник відділу пасивних продуктів і транзакційного бізнесу Банку Кредит Дніпро

WhatsApp є, за експертними оцінками, найбільш популярним месенджером в світі. Він лідирує по затребуваності користувачів таких великих і перспективних ринків як Індія, Росія, Казахстан, Мексика, всі країни Латинської Америки, більшість африканських і ряд європейських країн, включаючи Німеччину, Великобританію, Іспанію та Італію.

Розробником сервісу для WhatsApp є Facebook, Великобританія виступає центром розробки, а велика індійська аудиторія стане полігоном для тестування.

Цікаво, що в Україні розстановка сил месенджерів за популярністю відрізняється від загальносвітової: у нас впевнено лідирує Viber, в той час як WhatsApp не входить навіть в топ-3, поступаючись Facebook Messenger, Telegram і Skype. В цілому впровадження подібних платіжних сервісів є атрибутом конкуренції за місце в смартфонах клієнтів і мотивує технологічних гігантів до розробки аналогічних рішень. Нещодавно про подібний платіжний сервісі Apple Card оголосила корпорація Apple. Сам Facebook ще в 2013 році запускав власний платіжний сервіс, який використовує для ідентифікації реєстраційні дані користувача в соцмережі. Передбачалося, що він стане успішною альтернативою PayPal, але цього не сталося. Мабуть, користувачі поки все ж більше довіряють банківським і фінансовим сервісам для розпорядження власними коштами.

Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber TelegramШвидкий пошукГорячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Страховая группа ТАС

Электронный полис «автогражданки»

Оплата и получение – не выходя из дома

Регистрация договора в базе МТСБУ онлайн

Исключено мошенничество со стороны продавца

Дешевле бумажных полисов© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса і телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com