Чи замінять безконтактні банкомати звичайні 27.07.2020

У чому переваги безконтактних банкоматів? Чи замінять вони звичайні? - дізнавався у банкіра Prostobank.ua // 27.07.2020

Катерина Шевченко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу і CRM Банку Кредит Дніпро

Безконтактні банкомати, крім стандартного картоприймача для звичайного пластика, мають додатковий елемент-зчитує NFC-модуль, його значок вказано на лицьовій панелі банкомату і аналогічний значок на лицьовій стороні безконтактних банківських карт MasterCard PayPass і Visa PayWave. При піднесенні безконтактної карти або смартфона (з доданою в гаманець через мобільні платіжні системи Apple Pay або Google Pay картою) до банкомату на відстань 5-10 см встановлюється миттєвий радіозв'язок, відбувається ідентифікація карти, і клієнт може проводити будь-які банківські операції, які є в меню банкомату.

Даний інструмент зручний, технологічний і більш безпечний з точки зору передачі інфекцій, протистояння шахрайству і склерозу (забування пластика в картоприймачі).

Банківські клієнти все частіше користуються безконтактними і токенізованими картами як більш зручними і безпечними інструментами розрахунків, тим більше, в період протидії пандемії. За даними НБУ на 1 червня 2020 року серед активних платіжних карт більше 32% (11,5 млн штук) складають безконтактні і токенізовані (додані в смартфони) карти. Безготівкові операції з використанням безконтактних і токенізованих карт складають половину від загальної кількості і суми операцій у торговельних мережах. 85% торговельних POS-терміналів в Україні забезпечують можливість безконтактної оплати.

Активний розвиток в Україні безконтактних платежів за допомогою безконтактних карт і різних NFC-гаджетів мотивує розвиток безконтактної платіжної інфраструктури, в тому числі, банкоматів.


Хочете отримувати повідомлення на ваш email, коли ми опублікуємо нові статті?

також стежити за оновленнями сайту можна в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Кредитвест Банк

Депозит для фізичних осіб. 100% іноземний банк

Cума від 100 000 UAH, 3 000 USD/EUR

Термін від 1 місяця

Київ та область

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com