Розстрочка без комісії від Альфа-Банку тепер і в мережі «Ельдорадо»

До партнерської програми Альфа-Банку Україна «Легка розстрочка» приєднався новий учасник – всеукраїнська мережа «Ельдорадо».

Завдяки цьому клієнти банку можуть придбати товар, який сподобався, в розстрочку з щомісячною комісією 0%.

Вигідні умови оплати частинами діють в мережі «Ельдорадо» з листопада і поширюються на всі покупки з кредитною карткою Альфа-Банку Україна.

Оплата товарів в розстрочку – вигідний фінансовий інструмент, з яким можна не відкладати такі важливі, але дорогі покупки, як побутова техніка та електроніка. Послуга дозволяє уникнути відчутного «удару» по бюджету.

Оплата покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складає всього 0,01%. Розстрочку можна оформити на термін від 3 до 24 місяців. На кожен окремий товар «Ельдорадо» встановлює свій оптимальний період.

Послуга «Легка розстрочка» активується за кілька хвилин. Звернувшись до продавця, необхідно вказати йому, що ви є клієнтом Альфа-Банку і бажаєте придбати товар в розстрочку. Він попросить повідомити останні 4 цифри номера карти і номер вашого мобільного телефону. Далі на ваш телефон надійде SMS з номера 3530, в якому вказано код і пропозиція перевести покупку в розстрочку. Досить відправити безкоштовне SMS з кодом у відповідь, щоб заявка на розстрочку була прийнята в роботу. Активація буде підтверджена також за допомогою повідомлення.

Щоб скористатися «Легкої розстрочкою», не потрібно використовувати карту для оплати в POS-терміналі каси та витрачати час на укладання будь-яких договорів.

Стежити за погашенням розстрочки можна в зручному інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Швидкий пошук

Горячие предложения

UniGroup

Кредит под 1,5% в месяц. Под авто, квартиру, дом, нежилое помещение

Сумма: от 30 000 до 15 000 000 грн.

Срок: от 1 месяца до 10 лет

Без выписки и перерегистрации

Киев, Киевская обл. до 60 км

Кредитвест Банк

Депозит для фізичних осіб. 100% іноземний банк

Cума від 100 000 UAH, 3 000 USD/EUR

Термін від 1 місяця

Київ та область

© 2015–2020

ТОВ «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адреса та телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com