Якість сервісу в банках

Якість сервісу в банках - статті та аналітика

29.08.2012

Дистанційна підтримка клієнтів банками: солідна гра (Блог)

Я продовжую серію нотаток про оцінку служб підтримки клієнтів банками України через телефони гарячої лінії, зворотний зв'язок через сайт та електронну пошту.

19.06.2012

Дистанційна підтримка клієнтів банками: битва титанів 2

Продовження оцінки служб підтримки клієнтів банками України за допомоги телефонів гарячої лінії, зворотного зв'язку через сайт та електронної пошти.

04.04.2012

Бліц-інтерв'ю: рекламна діяльність банків й її ефективність. Частина 2

Prostobankir.com.ua продовжує бліц-інтерв'ю з топ-менеджерами українських банків щодо банківської маркетингової діяльності.

24.06.2011

Власний саll-центр: бути чи не бути?

Напевно, сьогодні не викликає сумнівів, що саll-центри необхідні різним банкам, у яких кількість клієнтів виходить на рівень потоку: і тим, що працюють з фізичними особами, і тим, що працює з юрособами. Практика показує, що інвестиційні банки також охоче застосовують цей інструмент. І це зрозуміло, адже використання call-центрів у фінансових організаціях дозволяє оптимізувати трудові витрати висококваліфікованих фахівців.

23.07.2010

Електронна система управління чергою в банку

Живі черги в офісі банку поступово йдуть у минуле. На зміну приходять черги електронні, що маскують натовп. При цьому з'являється етична проблема: клієнт не завжди бачить, скільки часу йому доведеться провести в очікуванні послуги.

23.04.2010

Банк для клієнта (частина 2)

Продовження статті про принципи Umpqua Bank, який зробив зі своїх офісів подобу центрів для дозвілля.

22.04.2010

Банк для клієнта (частина 1)

Не робити те, що роблять усі. Діяти завзято і швидко. Піклуватися про клієнтів. Керуючись цими принципами, Umpqua Bank зробив зі своїх офісів подобу центрів для дозвілля: тут і кав’ярня, і заняття йогою для домогосподарок, і курси з бізнесу. На цю ідею відгукнулися пересічні громадяни.
Кумедне відео