Тест-драйви інтернет-банкінгів

Тест драйви інтернет-банкінгів українських банків

24.01.2013

Інтернет-банк від IdeaBank

Продовжуючи серію матеріалів про наявні системи інтернет-банкінгу, вирішив описати рішення польського банку IdeaBank

28.12.2012

Райффайзен Онлайн: інтернет-банкінг від Райффайзен Банку Аваль (Блог)

Пропоную вашій увазі огляд інтернет-банкінгу від четвертого найбільшого банку, згідно з рейтингом НБУ

23.11.2012

Platinum Click — тест-драйв інтернет-банку від Platinum Bank

Незабутня помаранчева реклама Platinum Bank і згадка про те, що Platinum Click цього банку потрапив у ТОП-5 інтернет-банків України (Інвестгазета № 40, 17.10.2012), привернули мою увагу, і я вирішив з’ясувати, чи насправді сервіс вдалий.

27.07.2012

Тест-драйв інтернет-банкінгу ПУМБ онлайн

Огляд інтернет-банкінгу ПУМБ з'явився на нашому сайті ще в 2009 році. Відтоді банк повністю переробив свій онлайн-сервіс, і зараз ми розглянемо нову, більш удосконалену систему дистанційного обслуговування від Першого Українського Міжнародного Банку.

03.02.2012

Тест-драйв інтернет банкінгу від VAB Банку

Сайт VAB Банку зустрічає відвідувачів слоганом Більше ніж банк!. Подивимося, чи є його рішення для дистанційного обслуговування клієнтів чимось більшим, ніж інтернет-банкінг.

13.01.2012

Інтернет-банк Укрексімбанку - Enter EXIM

Інтернет-банкінг відомого державного банку обіцяє зручний і функціональний інтерфейс користувача з можливістю працювати з усіма банківськими продуктами зі свого особистого кабінету. Також повинні залишитися доступними всі можливості, що існували до цього. Це вільний переказ прес-релізу, який розміщений на сайті банку. А привернула мене у всьому цьому споконвічна цікавість: чи так все гладко насправді, як про це кричить реклама.

15.12.2011

Інтернет-банкінг від Піреус Банку і зручність його використання

Для тестування чергового інтернет банкінгу мною був обраний Піреус Банк. Ні в яких стосунках з банком я не був до того моменту, як переступив поріг відділення.

11.11.2011

Інтернет-банкінг: тест-драйв послуги "Free Bank" від банку Кредит Дніпро

Черговий інтернет-банкінг привернув мою увагу, використовуючи старий трюк: гучна реклама, безкоштовне користування протягом перших трьох місяців, здійснення комунальних платежів без комісії. Як з'ясувалося пізніше, не обійшлося без невеликого обману.

21.10.2011

Інтернет-банкінг: тест-драйв послуги від банку "Форум"

У продовження тест-драйвів послуги інтернет банкінгу від різних українських установ в цьому блозі я детально розглянув інтернет-банкінг банку Форум (вибачте за тавтологію).

22.07.2011

Інтернет-банкінг Сведбанку - Swedbank Online

Будучи клієнтом Сведбанку вже близько двох років, я давно чекав можливості з пристрастю вивчити його інтернет-банкінг для приватних осіб. Перше враження: розробники системи напевно проводили серйозний аналіз зручності використання і функціоналу існуючих пропозицій в даній області, інакше мені складно пояснити самому собі, чому робота зі Swedbank Online здається такою простою і зрозумілою, як ніби я заздалегідь прочитав і вивчив повне керівництво користувача.

01.04.2011

Тест-драйв Інтернет банкінгу від Дельта Банку

Черговим інтернет-банкінгом для детального вивчення став продукт Дельта Банку під назвою Дельта Інтернет Банк.
Кумедне відео