Спілкування з банкоматом

Банкомат: правила користування

27.03.2014

Якщо банкомат зажував: як, де, і наскільки швидко повернуть картку - 2

Prostobank.ua продовжує розповідати про те, яким чином українські банки повертають вилучені банкоматами пластикові картки, випущені іншими установами.

26.03.2014

Якщо банкомат зажував: як, де, і наскільки швидко повернуть картку

Prosto паніку здатна викликати у власника картки ситуація, коли банкомат не повертає назад платіжний пластик. А якщо неприємність ще й сталася у вихідні або на свята, то виправити її швидко, частіше за все, не допоможуть ні скарги у банк, ні великі гроші. Prostobank.ua дізнавався, як швидко і з якими обмеженнями українські банки повертають зажовані банкоматами карти.

12.11.2013

Шість фактів про отримання готівкових коштів в "чужих" банкоматах в 2013 році

Prosto отримувати готівку в будь-якому банкоматі, не замислюючись про тарифи і комісії. І хоча в 2013 році таких можливостей в українських власників пластику стало більше, готівки з карток вони знімають все менше. Які умови переведення в готівку в чужих банкоматах встановлюють українські банки восени-2013, і що змінилося в цьому в останні три роки, з'ясовував Prostobank.ua

21.05.2012

Якими є партнерські мережі банкоматів у 2012 році

Prosto заманливо виглядає можливість знімати готівку з низькою комісією у банкоматах не тільки свого, але й десятків інших банків, зокрема за кордоном. Але чи дійсно умови партнерських мереж банкоматів є вигідними, а головно — в яких банкоматах їх можна знайти? Про умови обслуговування в рамках банкоматних мереж, про те, що змінилося за два минулі роки і на що чекати в найближчому майбутньому, дізнавався Prostobank.ua

21.10.2010

Які послуги пропонує банкомат

У банкоматах можна сплатити штрафи ДАІ і заробляти. Багато хто з нас вже звик до платіжних карток і перестав боятися банкоматів. Але це не привід зупинятися на досягнутому.

09.07.2010

Що робити, якщо банкомат видав більше грошей

За довгі місяці фінансової кризи ми багато разів чули про те, як ті чи інші банківські структури образили своїх добропорядних клієнтів - то депозит не віддають, то процентні ставки за кредитами збільшують, а то і зовсім безпідставно стягують зі своїх клієнтів якісь додаткові комісії. Однак виявилося, що банки точно так само можуть стати безневинною жертвою не тільки шахраїв, але і своїх власних клієнтів.
Кумедне відео