Шахрайство з кредитками

Шахрайство з кредитними картами в банках України: добірка корисних статей

10.06.2014

Очевидне-неймовірне: п'ять способів шахрайства з картками ПриватБанку-3

Prostobank.ua продовжує розповідати про те, як виверти шахраїв дозволяють їм красти гроші з платіжних карт; як власнику пластику вберегтися від такої неприємності, і що робити, якщо вже сталася крадіжка.

05.06.2014

Очевидне-неймовірне: п'ять способів шахрайства з картками Приватбанку-2

Prostobank.ua продовжує розповідати про те, які хитрощі застосовують шахраї, щоб заволодіти коштами власників карток найбільшого українського емітента пластику.

04.06.2014

Очевидне-неймовірне: п'ять способів шахрайства з картками ПриватБанку

Prosto шахраї являють чудеса винахідливості в гонитві за заощадженнями власників пластикових карт. А ті в свою чергу часом являють чудеса довіри, дозволяючи шахраям дочиста спустошувати не тільки власні рахунки, але і кредитні ліміти. Про прийоми, якими користуються шахраї, щоб обдурити власників карт найбільшого банку України, в деталях розповідає Prostobank.ua

29.04.2014

Як уникнути шахрайства з кредитною карткою в подорожі (Американський досвід)

Сезон поїздок наближається, і шахраї чекають його з таким же нетерпінням, як і ви. Не дайте зіпсувати ваш відпочинок вкраденою кредитною карткою. Навіть якщо ви не понесете відповідальність за шахрайські операції, зроблені за вашою картою, принесені цим клопоти все ж будуть значними, особливо якщо постраждала карта - основний платіжний або кредитний інструмент.

15.10.2010

Кілька випадків шахрайства з кредитками (закордонний досвід)

Нігерійські листи щастя - вчорашній день. На це вже ніхто не купується, і шахраям доводиться винаходити все більш витончені способи вивудження фінансової інформації. Розповімо про деякі з них.
Кумедне відео