Ризики інвестицій

Оцінка ризиків інвестування: як правильно оцінити різні види ризиків інвестиційної діяльності

18.02.2013

Не розмовляйте з невідомими, або Сім правил безпечного інвестування

Prosto заманливо виглядає пропозиція торгувати акціями іноземних компаній і коштовними металами на закордонних ринках за підтримки досвідчених брокерів. Правда, гарантії повернення вкладень у такі інвестиції є мінімальнми, а доводити свою правоту в разі конфлікту інвесторові, можливо, доведеться в Кіпрському суді. Що потрібно врахувати, аби не втратити всі гроші під час інвестування в іноземні фінансові ринки за допомоги віртуального брокера, дізнавався Prostobank.ua

20.10.2011

Який Фонд гарантування інвестицій потрібен українським інвесторам?

Prosto кожен інвестор хотів би мати гарантії, що його вкладення не пропадуть безслідно на фондовому ринку. Але чи з'являться такі гарантії після створення в Україні Фонду гарантування інвестицій? В плюсах і мінусах анонсованого нововведення розбирався Prostobank.ua.

22.03.2010

Вибираємо стратегію диверсифікації вкладень: депозит, інвестиції в цінні папери, страхування життя

Поступове вирівнювання ситуації на роздрібному депозитному ринку та зниження процентних ставок роблять банківські вклади менш цікавими для приватних осіб, а прогнозоване зростання фондового ринку вабить до себе інвесторів. У першому випадку інвестори стикаються з падінням гарантованої прибутковості, у другому - з можливістю одержати більш високу, хоча й ризикову прибутковість по своїх вкладень.

02.12.2009

Як виявити несумлінні інститути спільного інвестування

Відносини між клієнтами та пайовими фондами погіршилися не стільки через падіння ринку, скільки через появу випадків відвертого шахрайства. Як виявити несумлінні інститути спільного інвестування.

15.02.2007

Ризики короткострокових фінансових інвестицій

Прагнення заробити за 3--6 місяців швидко та багато може нашкодити. Адже кожен з фінансових інструментів ризикований. Причому іноді ризикувати доводиться всією сумою короткострокових інвестицій. Деякі інвестори цим літом пролетять. Але вони про це ще не знають.
Кумедне відео