Ринок праці

Ринок праці в банківському секторі України - статті та аналіз

29.10.2012

Робота на результат: огляд банківського ринку праці

Сьогодні банківські службовці можуть розраховувати не лише на зарплату. Адже більшість фінустанов надають співробітникам соціальний пакет. А загальний рівень доходів фахівців часто залежить від власної ефективності, що конвертується у бонуси і преміальні. Про поточну ситуацію на ринку банківського персоналу розповідає Prostobankir.com.ua

04.03.2011

Зарплати в банках не збільшаться

Чи зростатимуть заробітні плати банківських працівників в 2011 році? Чи повинен банк щорічно індексувати заробітну плату на величину, рівну офіційній інфляції? Які основні причини в рішенні банківського працівника змінити один банк на інший?

11.02.2011

Фейсконтроль під час працевлаштування

Сьогодні поняття фейсконтроль застосовують не лише щодо відвідувачів нічних клубів і ресторанів, але і за прийому на роботу. Звичайно, ніхто не скасовував оцінки професійних знань, навичок, досвіду, освіти, зарплатних очікувань. Але цього вже замало.

26.10.2010

"Шкідливі поради" для шукачів, або Як можна обдурити психологічні тести

Першими тести під час працевлаштування почали застосувати у силових структурах. Згодом ця практика набула неабиякої популярності і поширилася в усіх сферах діяльності.

01.12.2009

Випробувальний термін: пастки для новачка

Через тривалу кризу в Україні ризик залишитися безробітним як і раніше чималий. Але найбільше ризикують новоспечені працівники, які перебувають на випробувальному терміні.

26.02.2009

Антикризове управління: порятунок потопельників

Під час масових звільнень в дефіциті прихожі антикризові менеджери. Вартість їхніх послуг може бути вдвічі вищою, ніж зазвичай.

16.01.2009

Аутстафінг: чужий серед своїх

Працівники однієї компанії у штаті іншої — аутстафінг затребуваний навіть під час кризи.
Кумедне відео