Психо-емоційний клімат

Психо-емоційний клімат в колективі - статті та аналітика

18.03.2011

Чи потрібні банкам штатні психологи?

Корпоративний психолог — постать вкрай неоднозначна. Він може виконувати найрізноманітніші обов'язки: від організації бенкетів і купівлі квітів працівнику-імениннику до управління банком. І це не перебільшення.

04.01.2011

Як розговорити підлеглих і навчити їх ділитися своїми думками з вами

Щоб робота була ефективною, недостатньо лише зв'язку зверху вниз. Крім вказівок, критики чи похвали від начальника необхідно, щоб був і зворотний зв'язок у вигляді порад, думок і навіть критики з боку підлеглих.

20.12.2010

Психологічна сумісність у команді

Психологічні рекомендації щодо розробки психологічної сумісності в команді можна будувати на основі різних типологій. Останнім часом намагаються побудувати рекомендації на основі астрологічних та іменних типологій, особливостей зовнішності людей, їхнього почерку та біоритмів.

24.06.2010

Етика ділового спілкування "зверху-вниз", "знизу-вгору" і "по горизонталі"

У спілкуванні є низка положень, дотримуючись яких можна значно полегшити ділове спілкування, підвищити його ефективність і уникнути промахів під час взаємодії з іншими в бізнесі. Ці правила застосовують до окремих видів ділового спілкування: зверху-вниз (керівник-підлеглий), знизу-вгору (підлеглий-керівник) і по горизонталі (працівник-працівник).

13.03.2009

Звільнення працівника. Як правильно це зробити

Найдешевший для працедавця спосіб звільнити непотрібного працівника — умовити або змусити його піти за власним бажанням.
Кумедне відео