Прогноз курсу валют

Прогнози експертів щодо зростання або спаду курсу долара США, російського рубля, євро до гривні в Україні. На цій сторінці ви дізнаєтеся, який курс гривні прогнозують експерти, банківські співробітники і аналітики на наступний тиждень, місяць або рік в Києві, Харкові, Одесі та інших містах.

01.10.2018
10.01.2014

У що вкладати кошти в 2014 році (Блог)

2013 рік завершився для нашої країни в не зовсім спокійній обстановці. І річ не тільки в політиці, а в об'єктивних економічних проблемах, які не додають впевненості у завтрашньому дні. Куди ж вкладати вільні гроші?

08.11.2011

Як змінилася активність українських приватних інвесторів у жовтні-2011?

Чи дійсно багато інтернет-трейдерів восени-2011 призупинили торгівлю на фондовому ринку? З чим це пов'язано? Питав у експертів Prostobank.ua.

14.10.2011

Якими можуть бути наслідки можливого дефолту Греції?

Чи може вірогідний дефолт Греції спровокувати ще більше падіння біржових показників? Або його ймовірність вже закладена в котируваннях, і в разі дефолту індекси не будуть стрімко падати? Питав у експертів Prostobank.ua.

17.08.2011

Що принесуть зміни в податковому законодавстві приватним інвесторам?

У чому суть останніх змін у податковому законодавстві щодо оподаткування операцій з цінними паперами? Чи будуть вони сприяти припливу приватних інвесторів на український фондовий ринок? Дізнавався у експертів Prostobank.ua.

03.12.2010

Напрями інвестування: у що вкладати гроші українцям у 2011 році?

Як не дивно, але чорний кризовий 2009 рік видався дуже урожайним для тих, хто не побоявся дозволити своїм грошам працювати. Досить згадати: фондовий ринок показав майже дворазове зростання, а банки, прагнучи залучити гроші клієнтів, пропонували надзвичайно високі ставки до 25-30% річних. Тим не менш, рік, що минає, так само як і наступний, не принесуть українцям настільки значних доходів від інвестицій. Скільки ж можна буде заробити в 2011 році на акціях, інвестиційних фондах, депозитах і золоті?
Кумедне відео