Поточний банківський рахунок

Поточний банківський рахунок для підприємства і юридичних осіб: особливості відкриття в Україні

06.06.2017

В якому банку дешевше відкрити рахунок в червні 2017 року?

Станом на 31 травня 2017 року середня вартість відкриття поточного рахунку юридичній особі або ФОП становить 61 грн. Prostobiz.ua досліджував, в яких банках можна безкоштовно відкрити і обслуговувати рахунок, які банки пропонують вигідні тарифи РКО.

28.03.2013

Коли про ваші рахунки банк повідомить куди слід: базові аспекти фінансового моніторингу транзакцій юросіб

Prosto неоднозначними, на перший погляд, здаються критерії банківських операцій, які підлягають обов'язковому та внутрішньому фінансовому моніторингу. Детально про законодавчі та прикладні аспекти фінансового моніторингу, а також про те, які державні органи й у яких випадках можуть вимагати розкриття інформації про банківські рахунки, тобто розголошення банківської таємниці, дізнавався Prostobiz.ua

08.08.2012

Договірне списання з рахунків компанії: основні параметри ПДР

Prosto багато термінів описують одне явище — договірне списання, постійно діюче розпорядження (ПДР), регулярний платіж, довгострокове доручення, пряме дебетування, безакцептне списання, беззаперечне списання, також англійською це і direct debіt, і direct withdrawal. Базові аспекти договірного списання з рахунків представників малого і середнього бізнесу описує Prostobiz.ua

19.05.2011

Як вибрати тарифний пакет РКО: крок за кроком

Prosto дуже часто за вибору тарифу розрахунково-касового обслуговування підприємці основну увагу приділяють вартості відкриття та обслуговуванню рахунку. Але вони часто купують більш дорогий тарифний пакет, ніж той, у якого спочатку обслуговування коштувало більше, а деякі транзакції були дешевшими. Путівник з вибору тарифного пакета РКО з урахуванням усіх його параметрів пропонує Prostobiz.ua.

23.11.2006

Де краще відкрити розрахунковий рахунок (одеський погляд)

Як передмову зазначу, що ця стаття підготовлена мною для тих одеських підприємців, хто потребує проведення безготівкових розрахунково-касових операцій і не знає, в якому банку відкрити розрахунковий рахунок. Точніше, для тих, хто хоче дізнатися, як обрати банк для відкриття розрахункового рахунку в банку.
Кумедне відео