Послуги та розваги

Послуги та розваги: ​​де, як і за скільки можна розважитися або отримати кваліфіковану послугу

26.05.2017

Вартість абонементу на заняття пілатесом стартує від 260 грн

У наш час заняття спортом набувають все більшої популярності серед населення. Багато людей веде здоровий спосіб життя і дбає про свій зовнішній вигляд. Prostobank.uaдізнався вартість абонементів для занять різними видами спорту для жінок.

27.01.2017

Вартість покриття нігтів гель-лаком у Києві стартує від 180 грн, шелаком – від 230 грн

Серед читачів Prostobank.ua є представники жіночої статі, які активно користуються послугами манікюру у салонах краси. Тому ми вирішили зробити короткий огляд цін на дану послугу у столиці.

23.09.2016

Купівля та догляд за акваріумом в Києві обійдеться близько чотирьох тисяч гривень на рік

Акваріум - відмінна прикраса для будь-якого будинку. Найбільше спостерігати за рибками люблять діти, хоча психологи рекомендують акваріуми як засіб для заспокоєння нервової системи і дорослим. Але у скільки ж обійдеться покупка і догляд за акваріумом?

16.09.2016

Вартість абонемента в тренажерний зал в Києві стартує від 380 грн.

Prosto займатися спортом і вести здоровий спосіб життя стає модним. Prostobank.ua дізнавався, у скільки обходиться українцям підтримка тіла в формі.

19.08.2016

Послуги грумінгу собак в Києві досягають 600 гривень за комплексну стрижку

Справжні собаководи завжди дуже трепетно ставляться до зовнішнього вигляду своїх улюбленців. Для тих, хто цікавиться, де і за скільки можна постригти його собаку, Prostobank.ua підготував цей огляд.

08.07.2016

Послуги платної риболовлі найдорожче обходяться жителям столиці

Лов хижої риби на платних водоймах Києва і області обійдеться рибалкам в середньому в 350 грн. в день, в той час як в інших містах України така послуга коштує від 100 до 300 грн.

14.12.2012

Виклик Діда Мороза: у скільки обійдеться вітання з роком Чорної Змії

Кожен дорослий завжди залишається дитиною. І хоча ми знаємо, що Діда Мороза не існує, все одно хочеться потішити своїх рідних і близьких у переддень нового року. У скільки може обійтися така казка на рубежі 2012-2013?

24.02.2012

Уроки верхової їзди: де, чому і навіщо

...На всій землі можна на пальцях перерахувати тих, у чиєму житті і пам'яті, у випробуваннях долі і особистих пристрастях кінь зовсім не займав місця. - У. Фолкнер.

13.05.2011

Фотосесія вагітних, дітей та всієї родини: що потрібно знати і скільки коштує у Києві (Блог)

Час швидкоплинний і так хочеться, щоб найкращі моменти в житті залишилися в пам'яті надовго. Спасибі Жозефу Нипсе і Жаку Дагерру, які подарували можливість знову і знову переглядати закарбовані кадри з нашого життя.

08.05.2008

Платіжні термінали: секрети роботи

Як користуватися платіжними терміналами і на що звернути увагу. Поради від Простобанк Консалтинг.
Кумедне відео