POS термінали

Платіжні POS термінали в Україні: нюанси підключення та вартість обслуговування

06.05.2016

Ринок POS-терміналів в Україні скорочується

За останній рік в Україні скоротилася як кількість торгових терміналів для безготівкових розрахунків банківськими картами, так і число банків, що пропонують послуги з еквайрингу.

13.12.2013

Як домовитися про встановлення POS-терміналів у режимі онлайн: тест безкоштовного еквайринг-сервісу на online.prostobiz.ua

Prosto мова піде про реалізацію сервісу, затребуваного багатьма торгово-сервісними компаніями. А саме – про можливість за декілька кліків мишкою розіслати еквайрингові заявки в десятки банків України, аби того ж день остаточно домовитися по телефону з менеджерами тих фінансових установ, які віддзвоняться на нашу заявку.

26.05.2011

Вибір банку для встановлення POS-терміналів: крок за кроком

Prosto терміново потрібно встановлювати термінали для оплати платіжними картками при касових апаратах всім компаніям, які продають товари або послуги, і які досі таких POS-терміналів не мають. Адже цього вимагає держава, і граничний термін, до якого слід встановити термінали, вже не за горами. Путівник з вибору обслуговчого банку для еквайрингу (послуга обслуговування POS-терміналів банками) пропонує Prostobiz.ua.
Кумедне відео