Недержавні пенсійні фонди

Недержавні пенсійні фонди в Україні: види та діяльність НПФ

21.05.2013

Пенсійний приріст: який НПФ примножить заощадження під час кризи-2

Prosto кожен вкладник НПФ хоче, щоб його пенсійні заощадження збільшувалися навіть за падінні фондового ринку. І багатьом українським фондам вдається це забезпечити. Про те, яка інвестиційна стратегія забезпечить стійкість фонду в кризові періоди, та про інші нюанси вибору надійного НПФ, дізнавався Prostobank.ua

16.05.2013

Пенсійний приріст: який НПФ примножить заощадження під час кризи

Prosto відкрити рахунок у недержавному пенсійному фонді, але не просто вибрати такий НПФ, в якому ваші заощадження будуть захищеними від інфляції і від криз фінансового ринку. Які пенсійні фонди збережуть заощадження своїх учасників не тільки за зростанні, але й за падінні фондового ринку, з'ясовував Prostobank.ua

01.07.2011

Вибираємо НПФ змолоду: практична підказка

Коли ж держава зможе забезпечити українцем гідну пенсію - питання, напевно, більш риторичне. І хоча другий рівень пенсійної системи у нас все ввести не можуть, третій, як не дивно для України, вже працює. І саме за допомогою недержавних пенсійних фондів у кожного є можливість значно підвищити свою пенсію. Але ось який фонд вибрати? Це я і спробував з'ясувати, розібравшись в результатах вітчизняних НПФ.

20.04.2011

Як вибирати недержавний пенсійний фонд?

Про те, на які показники варто звертати увагу при виборі НПФ, як визначити, який фонд в майбутньому буде показувати прибутковість, а який - збитки, дізнавався Prostobank.ua

30.05.2008

Недержавне пенсійне забезпечення в Україні

Недержавне пенсійне забезпечення в Україні - це додаткове до обов’ язкового державного пенсійного забезпечення джерело пенсійних виплат. Яка ж вона є ця система недержавного пенсійного забезпечення в Україні, та які закони про недержавне пенсійне забезпечення та страхування регулюють цю систему?

16.04.2008

Про види пенсійних виплат

У системі державного пенсійного забезпечення передбачені лише періодичні види виплат, причому впливати на їхній розмір пенсіонер не може.

20.03.2008

Пенсійний контракт

Щоб стати вкладником недержавного пенсійного фонду (надалі — НПФ), необхідно укласти пенсійний контракт. Пенсійний контракт — це договір між пенсійним фондом, від імені якого в договорі виступає адміністратор, і вкладником НПФ. Відповідно до пенсійного контракту здійснюється пенсійне забезпечення учасника фонду за рахунок внесків вкладника.

29.01.2008

Пенсійне страхування в Україні

Інтерес до накопичувальної системи пенсійного страхування в Україні стабільно зростає. Ми розкажемо про страхування життя та пенсій, страхові внески та страховий захист осіб літнього віку.
Кумедне відео