Мотивація

Мотивація і стимулювання персоналу: види, системи, методи й способи мотивації праці та професійної діяльності в компанії

04.07.2012

Мотивація персоналу "неприбуткових" підрозділів банку: назад в СРСР

Банківська система і відповідний ринок праці впевнено оживають, внаслідок чого страх бути звільненим вже не виправдовує себе як спосіб мотивації, і звичайна плинність банківських кадрів виходить на докризовий рівень. Огляд останніх тенденцій у цій галузі підготував Prostobankir.com.ua

13.05.2011

Сім способів не отримати надбавку до зарплати

У гарних чоловіків кар'єра успішніша. Дбайливість жінок заважає їм робити кар'єру. Це доведено соціологами. А шантаж, невмотивовані вимоги і натяки на розмір окладів колег допоможуть будь-якому працівникові жити на одну й ту ж зарплату без надії на підвищення.

06.01.2011

Поведінка людини в організації

Будь-яка компанія зацікавлена ​​в тому, щоб її працівники поводилися певним чином. Поведінка людини — сукупність усвідомлених, соціально значущих дій, обумовлених обійманою посадою, тобто розумінням власних функцій. Ефективна поведінка працівників виявляється тоді, якщо вони сумлінно виконують свої обов'язки, готові заради компанії виходити за межі своїх безпосередніх обов'язків, докладаючи додаткових зусиль, знаходять можливості для співпраці.

17.11.2010

Як напроситися на підвищення зарплати

Усі ми прагнемо задовольняти свої бажання і потреби. Однак більшість через різні мотиви свідомо відмовляється від законного права відстоювати особисті інтереси.
Кумедне відео